Zielona Herbata Dla Utraty Wagi

Sprawdź z tyłu butelki wielu popularnych pigułki i zobaczysz zielone herbaty lub wyciąg z zielonej herbaty wymienionych jako jeden ze składników.

Pigułki są często niebezpieczne i pakowane z innych składników, niezdrowe, ale ma powodu, że korzystają z zielonej herbaty. Zielona herbata pomaga schudnąć. Oczywiście nie będzie 20 kg w tydzień lub innych bez sensu, że firm marketingowych twierdzą, ale Zielona herbata zostało naukowo udowodnione, aby spalić kalorie i zablokować wchłanianie tłuszczów.

Kliknij tutaj, aby kupić TavaTea z oficjalnej strony internetowej

Zielona herbata spala tłuszcz

Jedzenie (w tym cukru i tłuszczu) jest syntetyzowany w substancję o nazwie trójglicerydów w wątrobie i jelita cienkiego. Następnie odbywa się do krwiobiegu do innych tkanek w organizmie.

Triglicerydów służy jako źródło energii do podtrzymywania życia i aktywności fizycznej i jest bardzo potrzebne. Problem jest o tym, kiedy są nadmierne ilości triglicerydów, ponieważ potem zamienia się w tłuszcz, który następnie powoduje otyłość.

To, gdzie jest zielona herbata. Zawiera duże ilości polifenoli, które aktywują enzym, który jest odpowiedzialny za rozpuszczenie nadmiar trójglicerydów. W dłuższej perspektywie to oznacza że Zielona herbata skutecznie aids w spalanie tłuszczu.

Zielona herbata zawiera kofeinę, która jest znany na zwiększenie termogenezę (biologiczny proces zaangażowane w spalanie kalorii). W 2007 r. raport z American Journal fizjologii: regulacyjne, integracyjne i fizjologię porównawczą, naukowcy stwierdzają, że Zielona herbata może walczyć spadek metabolizmu, który zwykle towarzyszy utrata masy ciała. Według autorów raportu zielonej herbaty może również hamować skutki katecholo O-metylotransferazy (enzym znane powodować podział substancji chemicznych mózgu zaangażowanych w regulowaniu apetytu).

Kliknij tutaj, aby kupić TavaTea z oficjalnej strony internetowej

Zielona herbata pobudza metabolizm i przyspiesza utratę wagi

Zielona herbata zawiera silne przeciwutleniacze zwane polifenole, katechiny, są odpowiedzialne za wiele korzyści dla zdrowia z zielonej herbaty. Jeden z nich w szczególności galusan epigalokatechiny (lub EGCG w skrócie), stwierdzono stymulują metabolizm i przyspiesza utratę wagi.

EGCG, wraz z kofeiny w zielonej herbaty, stymuluje centralny układ nerwowy i powoduje tłuszczu ukaże się w strumieniu krwi do ciała do wykorzystania jako paliwo. Ten proces tłuszcz używany dla energii nazywa termogenezę. Dostarcza dodatkowej energii, rzuca nadmiar wody, a także pomaga spalać tłuszcz.

Mimo, że wyłącznie kofeiny może stymulować metabolizm w ten sposób, to należy zauważyć, że naukowcy odkryli, że połączone składniki zielonej herbaty były bardziej skuteczne w tym procesie niż tylko kofeiny przez siebie.

Kliknij tutaj, aby kupić TavaTea z oficjalnej strony internetowej

Zielona herbata pomaga ćwiczenia dłużej

Każdy wie, jak ważne ćwiczenie jest do utraty wagi. Spala kalorie, zwiększa energię i buduje mięśnie, co z kolei zwiększa metabolizm nawet wyższe. Polifenole, katechiny zielonej herbaty wydaje się stymulować wykorzystanie kwasów tłuszczowych w wątrobie i komórkach mięśniowych. To następnie zmniejsza współczynnik wykorzystania węglowodanów i pozwala na więcej wytrzymałości i dłuższy czas ćwiczeń.

W rzeczywistości badania przy użyciu wyciąg z zielonej herbaty na szczury laboratoryjne wzrosła ilość czasu, jakie zwierzęta można pływać przed staje się wyczerpany przez 24%.

Większą wytrzymałość oznacza więcej ćwiczeń, co oznacza więcej spalonych kalorii, i to wszystko dodaje do więcej funtów stracił dla Ciebie.

Kliknij tutaj, aby kupić TavaTea z oficjalnej strony internetowej

Zielona herbata jest skuteczne

Niektóre przeciwutleniacze w zielonej herbacie wydaje się, że “mały pozytywny wpływ” na utratę wagi i utrzymania masy ciała, wynika z raportu opublikowanego w International Journal of Obesity w 2009 roku. W swojej analizie badań 11 na zielonej herbaty i utrata masy ciała lub utrzymania wagi, naukowcy odkryli, że Zielona herbata przeciwutleniacze zwane katechin może pomóc zwiększyć metabolizm.

Nadal ostrożnie National Institutes of Health (NIH), że nie ma wystarczająco dużo dowodów naukowych czy Zielona herbata jest skuteczny na odchudzanie. Jednak galusan epigalokatechiny (w zielonej herbacie katechiny) może pomóc ludzi umiarkowanie nadwagą schudnąć, według NIH.

Zielona herbata jest bezpieczny

Zielona herbata jest prawdopodobnie bezpieczny dla większości dorosłych, pije więcej niż pięć filiżanek dziennie może prowadzić do kofeiny związanych działania niepożądane (np. bóle głowy, nerwowość, problemy ze snem i nieregularne bicie serca). Kofeina w zielonej herbacie mogą pogorszyć niektóre warunki zdrowotne, w tym lęk, wysokie ciśnienie krwi i cukrzyca.

Kiedy należy użyć zielonej herbaty?

Dla większości osób dorosłych umiarkowanie wzrasta spożycie zielonej herbaty może przynieść kilka wagi utraty korzyści nie powodując negatywne dla zdrowia skutki. Ale aby doświadczyć znaczna utrata masy ciała, to ważne, aby połączyć zdrowej diety z regularnych ćwiczeń (w tym co najmniej dwa i pół godziny umiarkowanej intensywności ćwiczeń tlenowych i dwie sesje treningu siłowego na tydzień). Jeśli rozważasz stosowanie suplementów zielonej herbaty (lub innych pomocy utraty wagi naturalne), upewnij się skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem leczenia.

Kliknij tutaj, aby kupić TavaTea z oficjalnej strony internetowej

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *