» » Zelený čaj Recenzie

Zelený čaj Recenzie

Nedávne vedecké štúdie už boli potvrdzuje niečo, že Číňania majú vedieť viac ako 4000 rokov...Zelený čaj je jedným z najzdravších vecí na tejto planéte.

Čo to presne znamená? No, viac a viac dôkazy ukazujú, že zelený čaj je balená s celou radou zdravotných výhod. Aj mierna konzumácia zeleného čaju môže vám tieto pozitívne účinky. Tu je len pár vecí, že zelený čaj môže urobiť:

  • Zvýšenie váš metabolizmus
  • Zvýšenie energetickej
  • Blokovať vstrebávanie tukov
  • Posilnenie imunitného systému
  • Podporovať zdravšie pokožku
  • Zvýšiť zameranie a duševné funkcie
  • Boj proces starnutia
  • Podpore zdravia ústnej dutiny
  • Chránia telo proti chorobám
Kliknite tu kúpiť TavaTea z oficiálnej webovej stránky

Čo je zelený čaj?

Zelený čaj Hostí – Zelený čaj Na ChudnutieVšetky čaju pochádzajú z rovnakej rastliny (Camellia sinensis), a môžu byť zoskupené do štyroch hlavných typov: biely čaj (ktorý pravdepodobne by sa dalo nazvať zelený čaj), zelený čaj, čaj Oolong a čierny čaj.

Čaj typ určuje proces nazývaný oxidácii. Budeme ušetriť nudné detaily, len viem, že viac oxidácii čaj prechádza počas spracovania, tmavšie sa stane. Silne oxidované čaj je veľmi tmavé s viac chutí a kofeínu. Zelený čaj je neoxidovaných. To znamená menej arómu a kofeín, ale zachováva oveľa viac jej silný živín a antioxidantov.

Chuť & rôzne

Zelený čaj má menej chutí ako Oolong alebo čierny čaj, ale to neznamená, že nič menej chutné. Jeho chuť je najlepšie opísať ako čerstvé a ľahké, a nádherne osviežujúci cez ľad (nemusíte piť horúce!). Keď už hovoríme o chuti, existuje toľko rôznych druhov a chuťou zeleného čaju, že to bude trvať celý život vyskúšať ich všetky!

Kliknite tu kúpiť TavaTea z oficiálnej webovej stránky

Zelený čaj a chudnutie

Jeden z viac vzrušujúce a dobre známe výhody zeleného čaju je jeho schopnosť pomôcť pri chudnutí. Spolu s vám dáva extra energiu posilniť, zelený čaj stimuluje metabolizmus a pritom zároveň blokuje vstrebávanie tukov.

By ste mali vedieť, že tam sú niektoré hmotnosti strata tvrdenia o zelený čaj, ktoré neboli riadne testované podľa vedeckých štúdií. Ale napriek tomu je sčítaním dôkazy. Tam je určite dosť pre nás s istotou povedať, že zelený čaj má nápoj podľa výberu pre každého, kto sa snaží stratiť libier.

Zelený čaj Hostí – Zelený čaj Na Chudnutie

Kliknite tu kúpiť TavaTea z oficiálnej webovej stránky

Zelený čaj zdravia

V roku 2006, štúdie uverejnenej v Európskom Journal of Clinical Nutrition zistil, že čaj je zdravší výber ako takmer akýkoľvek nápoj, vrátane vody. Áno, čítate správne. Zelený čaj je zdravšia než čistá voda!

Nielen robí zelený čaj hydrát subjekt, ako je voda, ale tiež poskytuje živiny a silné antioxidanty, ktoré chránia proti širokého spektra ochorení ako: ochorení, rakoviny, mŕtvice, srdcové problémy, vírusy a viac.

Varenie a pitie zeleného čaju

Takže teraz ste predal na myšlienke pitie zeleného čaju (samozrejme!), a chcete vedieť, kde začať. To je jednoduché. Zelený čaj je lacné a ľahko dostupné. Môžete si ju v čajové vrecúška, alebo, ak ste vážne, ako loose leaf čaj. Pivovarníctvo je jednoduché a môžete piť to miesto svoju rannú kávu alebo cez ľad ako osviežujúci náhrada za nezdravé nealkoholických nápojov.

Kliknite tu kúpiť TavaTea z oficiálnej webovej stránky

Zelený čaj Hostí – Zelený čaj Na Chudnutie