Zelený čaj Recenze

Nedávné vědecké studie už bylo potvrzení, něco, co Číňané vědí už více než 4000 let…Zelený čaj je jedním z nejzdravějších věcí na planetě.

Co to přesně znamená? No stále více a více důkazů ukazuje, že zelený čaj je balen s celou řadu zdravotních výhod. I mírná konzumace zeleného čaje vám může poskytnout tyto pozitivní účinky. Zde je jen pár věcí, které zelený čaj může udělat:

  • Zvýšit váš metabolismus
  • Zvýšení energie
  • Blokovat vstřebávání tuků
  • Posiluje imunitní systém
  • Podporovat zdravější pleť
  • Posílit zaměření a duševní funkce
  • Boj proti procesu stárnutí
  • Podporovat zdraví ústní dutiny
  • Chrání tělo proti chorobám
Chcete-li koupit TavaTea z oficiální stránky

Co je to zelený čaj?

Všechny čaje pocházejí ze stejného zařízení (Camellia sinensis) a lze rozdělit do čtyř hlavních typů: bílé čaje (který pravděpodobně zvaný zelený čaj), zelený čaj, Oolong čaj a černý čaj.

Čaj typ je určen pomocí procesu nazývaného oxidaci. Náhradní nudné detaily, jen vím, že více oxidaci čaj prochází během zpracování, tím tmavší, to se stává. Silně oxidovaný čaj je velmi tmavý, s větší chutí a více kofeinu. Zelený čaj neoxidovaných. To znamená, že má méně aroma a kofein, ale zachovává mnohem více z jeho mocné živin a antioxidantů.

Chuť a rozmanitost

Zelený čaj má méně příchutě než Oolong nebo černý čaj, ale to neznamená, že nic méně chutné. Jeho chuť je nejlépe popsat jako čerstvý a lehký a je úžasně osvěžující ledové (není nutné pít horký!). Když už mluvíme o příchutích, existuje tolik různých druhů a chutí zeleného čaje by trvalo celý život vyzkoušet je všechny!

Chcete-li koupit TavaTea z oficiální stránky

Zelený čaj a hubnutí

Jeden z více zajímavých a dobře známé výhody zeleného čaje je její schopnost pomoci při hubnutí. Spolu se dává vám navíc energetickou podporu, zelený čaj stimuluje metabolismus a zároveň blokuje vstřebávání tuků.

Měli byste vědět, že existují některé váhy ztráta tvrzení o zelený čaj, které nebyly řádně testovány vědeckými studiemi. Ale přesto sečtením důkazy. Pro nás s jistotou říci, že zelený čaj by měla být nápoj volbou pro každého, kdo se snaží ztratit liber je jistě dost.

Chcete-li koupit TavaTea z oficiální stránky

Přínosy pro zdraví zelený čaj

V roce 2006 v Evropské Journal klinické výživy studie zjistila, že čaj je zdravější než téměř jakýkoliv nápoj, včetně vody. Ano, čtete správně. Zelený čaj je zdravější než čistá voda!

Nejenže má zelený čaj hydrataci organismu jako voda, ale také poskytuje živiny a silné antioxidanty, které chrání proti široké škále onemocnění jako například: nemoci, rakovina, mrtvice, srdeční problémy, viry a více.

Vaření a pití zeleného čaje

Takže teď jsi prodal na myšlenku, pití zeleného čaje (samozřejmě!), a chcete vědět, kde začít. To je snadné. Zelený čaj je levné a snadno dostupné. Můžete získat v čajové sáčky, nebo, je-li to vážně, jako volné listy čaje. Pivovarnictví je snadné a můžete pít vlažný nebo místo ranní kávy jako osvěžující náhrada za nezdravé nealkoholické nápoje.

Chcete-li koupit TavaTea z oficiální stránky

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *