» » Zelený čaj Na Hubnutí

Zelený čaj Na Hubnutí

Zkontrolujte zadní láhve mnoha populárních pilulky a budete vidět zelený čaj nebo zelený čaj extrakt uvedena jako jedna z přísad.

Prášky na hubnutí jsou často nebezpečné a s ostatními nezdravých přísad, ale tam je důvod, proč že používají zelený čaj. Zelený čaj pomáhá zhubnout. Samozřejmě to nebude 20 liber v jednom týdnu nebo jiné než pocit, že marketingové společnosti, jako tvrdit, ale zelený čaj bylo vědecky dokázáno, spalovat kalorie a blokovat vstřebávání tuků.

Chcete-li koupit TavaTea z oficiální stránky

Zelený čaj spaluje tuk

Zelený čaj Na HubnutíPotraviny (včetně cukru a tuků) je syntetizován v látka zvaná triglyceridů v játrech a tenkého střeva. To je pak přenesena do krevního oběhu do ostatních tkání v těle.

Triglyceridů se používá jako zdroj energie pro podporu života a fyzické aktivity a je velmi nutná. Problém nastává, kdy existují nadměrné množství triglyceridů, protože pak je proměnil v tuku, která následně způsobuje obezitu.

To je zelený čaj. Obsahuje velké množství polyfenolů, které aktivují enzym, který je zodpovědný za rozpouštění přebytečné triglyceridů. V dlouhodobém horizontu to znamená že zelený čaj účinně napomáhá spalování tuků.

Zelený čaj obsahuje kofein, který je známo, že zvýšení termogeneze (biologický proces účastní spalování kalorií). V 2007 zpráva od American Journal fyziologie: regulace, integrativní a srovnávací fyziologie, vědci státní, že zelený čaj může bojovat pokles metabolismu, která obvykle doprovází ztráta hmotnosti. Podle autorů zprávy zelený čaj může také inhibují účinky katechol O-o methyltransferase (enzym známé vyvolat rozdělení chemických látek v mozku podílející se na regulaci chuti k jídlu).

Chcete-li koupit TavaTea z oficiální stránky

Zelený čaj stimuluje metabolismus a urychluje hubnutí

Zelený čaj obsahuje účinné antioxidanty zvané polyfenoly katechin, které jsou odpovědné za mnoho zdravotních výhod zeleného čaje. Jeden z nich zejména epigallocatechin gallát (nebo EGCG v krátkosti), bylo zjištěno stimulovat metabolismus a urychlit hubnutí.

EGCG, spolu s kofeinu v zeleném čaji, stimuluje centrální nervový systém a způsobuje tuku se uvolňují do krevního oběhu pro tělo jako palivo. Tento proces tuku se používá pro energii se nazývá termogenezi. Poskytuje extra energii, vrhá přebytečnou vodu a také pomáhá spalovat tělesný tuk.

I když kofein sám může stimulovat metabolismus tímto způsobem, je důležité si uvědomit, že vědci zjistili, že kombinované složky zeleného čaje byly na tento proces mnohem efektivnější než jen kofein sám o sobě.

Zelený čaj Na Hubnutí

Chcete-li koupit TavaTea z oficiální stránky

Zelený čaj pomáhá cvičení delší

Každý ví, jak je důležité cvičení je pro hubnutí. Spaluje kalorie, zvyšuje energii a buduje svalovou, což zase zvyšuje váš metabolismus ještě vyšší. Zdá se, že katechin polyfenolů v čaji zeleného stimulovat využívání mastných kyselin v játrech a svalových buněk. To následně sníží rychlost, že jsou využívány sacharidy a umožňuje pro větší odolnost a delší dobu cvičení.

Ve skutečnosti studie použití extraktu zeleného čaje na laboratorní krysy zvýšila množství času, které zvířata by mohla plavat před vyčerpává o 24 %.

Další vytrvalost znamená více cvičení, což znamená více spálených kalorií, a to vše přidává do více liber ztracené pro vás.

Zelený čaj Na Hubnutí

Chcete-li koupit TavaTea z oficiální stránky

Zelený čaj je účinný

Některé antioxidanty jsou obsaženy v zelený čaj se zdají mít "malý pozitivní vliv" na hubnutí a udržování hmotnosti, podle zprávy zveřejněné v roce 2009 v International Journal of Obesity . Ve své analýze 11 studií o zelený čaj a hubnutí nebo hmotnosti údržby, vědci zjistili, že zelený čaj antioxidanty, látky s antioxidačními účinky může pomoci zvýšit metabolismus.

Přesto National Institutes of Health (NIH) upozornění, že není dostatek vědeckých důkazů, zda zelený čaj je účinný na hubnutí. Nicméně epigallocatechin gallát (katechin, který nachází v zeleném čaji) může pomoci mírnou nadváhu lidem zhubnout, podle NIH.

Zelený čaj je bezpečný

Zatímco zelený čaj je pravděpodobně bezpečné pro většinu dospělých, pití více než pět kafí denně může vést k kofein související nežádoucí účinky (např. bolest hlavy, nervozita, poruchy spánku a nepravidelný srdeční tep). Kofein v zelený čaj může také zhoršit některé hygienické podmínky, včetně úzkosti, vysoký krevní tlak a cukrovku.

Kdy je vhodné použít zelený čaj?

Pro většinu dospělých mírně zvyšuje příjem zelený čaj může přinést nějakou váhu ztráta výhody bez negativní zdravotní účinky. Ale dochází k významnému snížení hmotnosti, je důležité kombinovat zdravé výživy s pravidelným cvičením (včetně alespoň dvě a půl hodiny střední intenzity aerobní aktivity a dvě síly-školení za týden). Pokud uvažujete o využití zeleného čaje doplňky (nebo jakékoliv jiné přírodní ztráta podpory), ujistěte se, že před zahájením léčby poraďte s lékařem.

Chcete-li koupit TavaTea z oficiální stránky