» » Zelený čaj Na Chudnutie

Zelený čaj Na Chudnutie

Skontrolovať zadnej strane fľaše z mnohých populárnych tabletky a uvidíte zelený čaj alebo extrakt zo zeleného čaju sú uvedené ako jedna zo zložiek.

Tabletky na chudnutie sú často nebezpečné a nabitý ďalších nezdravých zložiek, ale nie je dôvod užívania zeleného čaju. Zelený čaj pomáha pri redukcii hmotnosti. Samozrejme to nebude 20 libier jeden týždeň alebo iných non zmysel, ktorý marketingové spoločnosti chcel tvrdiť, ale zelený čaj bol vedecky dokázané spáliť kalórie a blokujú vstrebávanie tukov.

Kliknite tu kúpiť TavaTea z oficiálnej webovej stránky

Zeleného čaju spaľuje tuk

Zelený čaj Na ChudnutiePotraviny (vrátane cukru a tuku) je syntetizovaný do látky nazývanej triglyceridov v pečeni a tenkého čreva. Potom sa vykonáva do krvného riečišťa do iných tkanív v tele.

Triglyceridov sa používa ako zdroj energie pre podporu života a fyzickej aktivity, a je veľmi potrebné. Problém vzniká, keď tam sú nadmerné množstvo triglyceridov, pretože potom sa obrátil do tuku, čo následne spôsobuje obezitu.

To je kde zelený čaj príde. Obsahuje veľké množstvo polyfenolov, ktoré aktivuje enzým, ktorý je zodpovedný za rozpúšťa prebytočný triglyceridov. V dlhodobom horizonte, to znamená že zelený čaj účinne aids v spaľovanie tukov.

Zelený čaj obsahuje kofeín, ktorý je známy pre zvýšenie termogenézu (biologický podieľajú na spaľovanie kalórií). V zostave 2007 od American Journal fyziológia: regulačné, integračné a porovnávacia fyziológia, vedci uviesť, že zelený čaj môže bojovať proti poklesu metabolizmu, ktorý typicky sprevádza chudnutie. Podľa autorov správy, zeleného čaju môžu tiež inhibovať účinky katechol-O-metyltransferáza (enzým známe vyvolať rozpad chemických látok v mozgu podieľajú na reguláciu chuti do jedla).

Kliknite tu kúpiť TavaTea z oficiálnej webovej stránky

Zelený čaj stimuluje metabolizmus a urýchľuje chudnutie

Zelený čaj obsahuje účinné antioxidanty nazývané polyfenoly katechín, ktoré sú zodpovedné za mnohé zdravotné prínosy zelený čaj. Jeden z nich najmä epigallocatechin gallate (alebo EGCG pre krátke), bolo zistené, že stimulujú metabolizmus a urýchli chudnutie.

EGCG, spolu s kofeínu v zelenom čaji, stimuluje centrálny nervový systém a spôsobuje tuku sa uvoľní do krvného riečišťa pre telo používať ako palivo. Tento proces tuku sa používa pre energiu sa nazýva termogenézu. Poskytuje extra energiu, prístrešky Prebytočnú vodu a tiež pomáha spáliť telesného tuku.

Hoci kofeín sám môže stimulovať metabolizmus týmto spôsobom, je dôležité si uvedomiť, že vedci zistili, že kombinované zložky zeleného čaju boli oveľa efektívnejšie, tento proces ako len kofeín sám.

Zelený čaj Na Chudnutie

Kliknite tu kúpiť TavaTea z oficiálnej webovej stránky

Zelený čaj pomáha cvičenie dlhšie

Každý vie, aké dôležité cvičenie sa stráca váhu. To spaľuje kalórie, zvyšuje vašu energiu a stavia svalovej, čo zase zvyšuje váš metabolizmus aj vyššie. Zdajú katechín polyfenoly zeleného čaju stimulujú využitie mastných kyselín v pečeni a svalových buniek. To následne znižuje rýchlosť sa používajú sacharidov a umožňuje viac vytrvalosti a dlhší čas cvičenia.

V skutočnosti, štúdie pomocou extrakt zo zeleného čaju na laboratórne krysy zvýšené množstvo času zvieratá mohli plávať pred stáva vyčerpaná o 24%.

Viac vytrvalostný znamená viac výkonu, ktorý znamená viac spálených kalórií, a to všetko prispieva k viac libier stratené pre vás.

Zelený čaj Na Chudnutie

Kliknite tu kúpiť TavaTea z oficiálnej webovej stránky

Zelený čaj je účinný

Niektoré antioxidanty obsiahnuté v zelenom čaji sa zdajú mať "malé pozitívny vplyv" na chudnutie a udržiavanie hmotnosti, podľa správa zverejnená v International Journal of Obesity v roku 2009. Vo svojej analýze 11 štúdií o zelený čaj a chudnutie a udržiavanie hmotnosti, vedci zistili, že zelený čaj antioxidanty známy ako katechíny môže pomôcť zvýšiť metabolizmus.

Napriek tomu národných inštitútov zdravia (NIH) upozorňujú, že nie je dostatok vedeckých dôkazov na určenie, či zelený čaj platí pre chudnutie. Avšak, epigallocatechin gallate (katechín obsiahnuté v zelenom čaji) môže pomôcť mierne obézni ľudia schudnúť, podľa NIH.

Zelený čaj je bezpečný

Zelený čaj je pravdepodobne bezpečné pre väčšinu dospelých, pitie viac ako päť šálok denne môže viesť k kofeínu-súvisiace nežiaduce účinky (ako bolesti hlavy, nervozita, poruchy spánku a nepravidelný srdcový tep). Kofeín obsiahnutý v zelenom čaji môže tiež zhoršiť niektoré zdravotný stav, vrátane úzkosti, vysoký krvný tlak, a diabetes.

Kedy by ste mali používať zelený čaj?

Pre väčšinu dospelých, mierne zvyšuje príjem zeleného čaju môže priniesť nejakú váhu straty výhody bez spôsobenia negatívne účinky na zdravie. Ale aby skúsenosti výrazné chudnutie, je dôležité kombinovať zdravú stravu s pravidelným cvičením (vrátane aspoň dve a pol hodiny miernej intenzity aeróbne aktivity a dva silu-tréningy týždenne). Ak uvažujete o použitie zeleného čaju doplnky (alebo akékoľvek iné prírodné podporu chudnutie), uistite sa, poraďte so svojím lekárom pred začatím liečby.

Kliknite tu kúpiť TavaTea z oficiálnej webovej stránky