Zdravotní Přínos Zeleného čaje

Zelený čaj zdravotní přínosy.Takže váhu ztráta zlepšení kvalit zeleného čaje sama nestačí, aby vás příkopu káva a nealkoholické nápoje? Podívejte se na tento obrovský seznam zdravotních výhod, které pocházejí z pití zeleného čaje a budete chtít rozloučit s java pro dobro.

Chcete-li koupit TavaTea z oficiální stránky

Chrání proti rakovině a nemocem

Zelený čaj je balen s účinnými antioxidanty zvané polyfenoly a katechiny. Toto jsou pozoruhodně efektivní v boji proti volným radikálům, které jsou ošklivé malé toxiny odpovědné za způsobení buněčné škody, nemoci, stárnutí a rakovině.

Podporuje zdravou pokožku a zabraňuje vrásky

Volné radikály, které způsobují rakovinu a onemocnění také zaútočit na kožní buňky a přispívat k známky stárnutí v podobě vrásky a skvrny kůže. Zelený čaj najde a ukončí tyto volné radikály a pomáhá podporovat zdravé a hladké kůže.

Bojuje proti stárnutí

Spolu bojovat příznaky stárnutí, pomáhá také zelený čaj s méně zřejmé formy stárnutí stejně. Japonské univerzity studie zjistila, že pití více než 2 šálky zeleného čaje denně snížilo pravděpodobnost poruchy kognitivních funkcí u starších pacientů o 64 %. To je pěkné číslo a opravdu ukazuje sílu zeleného čaje proti kognitivní postižení, ztráta paměti, demence a Alzheimerovy choroby.

Chcete-li koupit TavaTea z oficiální stránky

Zvyšuje duševní soustředění

Zelený čaj obsahuje mírné množství kofeinu, který má stimulační účinek na nervový systém. To není tak úžasný sám o sobě, ale…Zelený čaj obsahuje také aminokyseliny L-theanin, která se vyskytuje téměř výhradně v čajovníku. Theanin ovlivňuje neurotransmiterů v mozku a zvyšuje aktivitu alfa mozkových vln. Jednoduše řečeno to má za následek klidnější, ale přesto čilejší, stav mysli.

Posiluje imunitní systém

Když už mluvíme o theanine, 2003 studie Brigham and Women’s Hospital zjistili, že theanin může pomoci imunitní systém při boji proti infekci. Studie porovnání pijáci kávy na pijáků čaje a zjistil, že produkce antibakteriální proteiny až pětkrát vyšší v konzumenty čaje, indikátor silnější imunitní reakce.

Další studie, zveřejněná v listopadu 2005 vydání antivirové výzkumu, zjistil, že jeden z katechin antixoidants v zelený čaj (EGCG) dramaticky inhibován replikace viru chřipky. Jo, to znamená, že zelený čaj bojuje i běžná chřipka.

Podporuje zdraví ústní dutiny

Výzkumníci na University of Illinois v Chicagu zjistili, že polyfenoly zeleného čaje inhibovat růst bakterií, které způsobují špatný dech. Tyto antibakteriální vlastnosti také pomoci, zuby a dásně. Ve skutečnosti japonské univerzity zjistil, že pravidelná konzumace čaje posílil účastníka zuby a pomohla zabránit vzniku zubního kazu.

Chcete-li koupit TavaTea z oficiální stránky

Další výhody zeleného čaje

Začínám mít představu o úžasné zdravotní přínosy zeleného čaje? Také je mnohem víc. Zde je pár věcí, které zelený čaj dokáže, že jsme zatím nezmínil:

 • Bojuje proti revmatoidní artritida
 • Bojuje proti infekci
 • Nižší napětí
 • Chrání před chorobami srdce
 • Brání ateroskleróze
 • Sestavit hustotu kostí
 • Minimalizuje riziko infarktu
 • Urychluje zotavení po infarktu
 • Chrání před poškozením mozku
 • Snižuje krevní tlak
 • Chrání ledviny
 • Chrání játra
 • Zvyšuje vytrvalost
 • Chrání proti cukrovce

Skončíme tuto stránku s jedním z našich oblíbených zelený čaj studií. Studie, která začala v Japonsku v roce 1994, následovala 40,530 dospělých až 11 let. Zjištěno, že ženy, kteří pili 5 a více šálků zeleného čaje za den měla 23 % nižší riziko úmrtí z jakékoli příčiny! Pokud to není motivace začít pít zelený čaj, my nevíme, co je.

Chcete-li koupit TavaTea z oficiální stránky

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *