Zdravie Výhody Zeleného čaju

Zelený čaj zdravia.Takže zvýšenie kvality chudnutie zelený čaj sám nestačí, aby vám priekopa na kávu a nealkoholických nápojov? Take jeden pohľad na tento obrovský zoznam zdravotných výhod, ktoré pochádzajú z pitie zeleného čaju a budete chcieť rozlúčiť s java pre dobré.

Kliknite tu kúpiť TavaTea z oficiálnej webovej stránky

Chráni pred rakovinou & choroby

Zelený čaj je balené s účinnými antioxidanty nazývané polyfenoly a katechíny. Sú to mimoriadne efektívne v boji proti voľným radikálom, škaredé toxíny málo zodpovedný pre pôsobiť bunkovému poškodeniu, choroba, starnutie a rakovinu.

Podporuje zdravú pokožku a zabraňuje vrásky

Rovnaké voľné radikály, ktoré spôsobujú rakovinu a choroby aj útok kožných buniek a prispieť k príznaky starnutia vo forme kožné škvrny a vrásky. Zelený čaj nájde a ukončí tieto voľné radikály a pomáha podporovať zdravú, hladkú kožu.

Bojuje proti starnutiu

Spolu s boj proti známkam starnutia, zelený čaj tiež pomáha s menej zrejmé formy aj starnutie. Japonský University štúdia zistila, že pitie viac ako 2 šálky zeleného čaju denne sekol kurzy kognitívne poruchy u starších pacientov o 64%. To je úžasné množstvo, a naozaj demonštruje silu zelený čaj proti kognitívnych funkcií, strata pamäti, demencia a Alzheimerova choroba.

Kliknite tu kúpiť TavaTea z oficiálnej webovej stránky

Zvyšuje duševné zameranie

Zelený čaj obsahuje mierne množstvo kofeínu, ktoré má stimulujúci účinok na nervový systém. To nie je tak úžasné sám, ale…Zelený čaj tiež obsahuje aminokyseliny L-theanine, ktorá sa vyskytuje takmer výhradne u čajovníka. Theanin ovplyvňuje neurotransmiterov v mozgu a zvyšuje aktivitu alfa mozgových vĺn. Jednoduchým spôsobom výsledkom pokojnejšie, ešte viac ostražitý, stav mysle.

Posilňuje imunitný systém

Hovoriť o theanine, 2003 štúdia Brigham a ženské nemocnice zistil, že theanin môže pomôcť imunitný systém pri boji proti infekcii. Štúdia porovnaní konzumentov kávy na čaj konzumentov a zistila produkcie anti-bakteriálne bielkovín až päťkrát vyššia u pijanov čaju, indikátor silnejšiu imunitnú odpoveď.

Iná štúdia, uverejnená v novembri 2005 vydanie antivírusové výskum, zistil, že jeden z katechín antixoidants v zelenom čaji (EGCG) dramaticky inhibujú replikáciu vírusu chrípky. Jo, to znamená, že zelený čaj bojuje proti spoločným chrípky príliš.

Podporuje zdravie ústnej dutiny

Výskumníci z University of Illinois v Chicagu zistil, že polyfenoly zeleného čaju inhibovať rast baktérií, ktoré spôsobujú zlý dych. Tieto antibakteriálne vlastnosti tiež pomôcť zuby a ďasná. V skutočnosti, japonskej univerzity zistil, že pravidelná konzumácia čaju posilniť účastníka zuby a pomohli zabrániť vzniku zubného kazu.

Kliknite tu kúpiť TavaTea z oficiálnej webovej stránky

Ďalšie výhody zeleného čaju

Začína získať predstavu o úžasné zdravotné prínosy zelený čaj? Tam je oveľa viac príliš. Tu je pár vecí, že zelený čaj môže robiť, že sme neboli doteraz uvedených:

 • Bojuje proti reumatoidnej artritídy
 • Bojuje proti infekcii
 • Znížiť stres
 • Chrániť pred ochorením srdca
 • Zabraňujú ateroskleróze
 • Stavať hustoty kostí
 • Minimalizuje riziko srdcového infarktu
 • Urýchľuje zotavenie po infarkte
 • Chráni pred poškodením mozgu
 • Znižuje krvný tlak
 • Chráni obličky
 • Chráni pečeň
 • Zvyšuje vytrvalosť
 • Chráni proti cukrovke

Budeme nakoniec túto stránku s jedným z našich obľúbených zelený čaj štúdie. Štúdia, ktorá začala v Japonsku v roku 1994, nasledoval 40,530 dospelých až 11 rokov. Zistilo sa, že ženy, ktoré pili 5 alebo viac šálok zeleného čaju denne mal 23% nižšie riziko úmrtia z akejkoľvek príčiny! Ak to nie je motivácia začať piť zelený čaj, nevieme čo je.

Kliknite tu kúpiť TavaTea z oficiálnej webovej stránky

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *