» » Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstraktu, Svara Zudums

Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstraktu, Svara Zudums

Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstraktu, Svara ZudumsSvara zudums pētījumu rezultātiem par Zaļo kafijas pupiņu ekstrakts ir viens no gada lielāko uzmanību grabbers augošo popularitāti un spēju nodrošināt galvenos ieguvumus uzlabošanu enerģijas līmeni un tauku vielmaiņu.

Kādi dabas uztura bagātinātājs dedzini tik strauji, kā tas ir piesaistīt ievērojamu ārstiem, piemēram, Dr Oz un Dr Lindsey Duncan iet televīzijā kā daļa no kampaņas, lai palielinātu informētību un ļoti ieteiktu to kalorijas?

Kurš gan varēja iedomāties svara zudums un kafijas varētu faktiski veikt nopelniem kopā un vienā teikumā ar likumīgu daudzsološa nākotne pret paātrinātu svara zudumu? Ir noslēpums svara zudums sastāvdaļas beidzot šeit no neapstrādāta zaļās kafijas pupiņas satur tīras ekstrakta chlorogenic skābes?

Tīra zaļās kafijas pupiņas ir jaunākās ziņas, veselības aprūpē un svara zudums laukos, par iespējamo atklājumu avotu ekstrakts ir ļoti pieprasīti pēc meklējumi kontrolēt un uzlabot cilvēka vielmaiņu. Zaļo kafijas pupiņu ekstraktu agri, nepārtrauktu izpēti līdz šim ir touted to kā rīku drošu, ātru svara zudumu, kā arī veicinot lielāku sirds un asinsvadu veselību un tauku vielmaiņu.

Zaļo kafijas pupiņu ekstraktu, kas attiecas uz apstrādes negrauzdētas kafijas pupiņas uzturvielu ieguvi, nevis tipisks grauzdētas, brūns kafijas pupiņas, kuras izmanto kā dzēriens alus un patērē. Grauzdēšanas procesā mainās kafijas pupiņu dabas ķīmisko uzbūvi un iznīcina vērtīgāko antioksidanti atrodami zaļās kafijas ekstrakts: Chlorogenic Acid.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas ekstrakts

Svara zudums pētījums raksturo zaļās kafijas ekstrakts

Tauku dedzināšanas hormoni un vielmaiņas procesu aktivizācija ir nozīmīgākais korelāciju starp tīra zaļo kafijas pupiņu ekstraktu un svara zudums.

Amerikas ķīmijas biedrība ikgadējā sanāksmē tika iesniegti pēdējo klīnisko izmēģinājuma pētījuma rezultāti ķermeņa tauku samazināšanu un atzinumi tika plaši pārskata veselības ziņu noietu, piemēram, WebMD un tamlīdzīgi. Tikai 22 nedēļas pētījumos aktīvi dalībnieki bija vidējā svara zudums 17 mārciņas, kas veidoja vidējo ķermeņa svara samazināšanu pa posmiem 10 %. Interesants blakusparādība bija, ka samazinājās par 16 %, pat lielāku summu nekā 10 % ķermeņa tauku kopējā svara zudums.

Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstraktu, Svara ZudumsDivas dažādas devas summas tika pārbaudītas šajā pētījumā kopā ar placebos un abos gadījumos rezultātā lielāks, ātrāk svara zudums. Devas sastāvēja no 700 mg tīra zaļa kafijas ekstraktsPapildinājums vai augstāku 1.050 mg devu. Lielākas devas papildināt ražo vislabākos rezultātus, un bija daudz efektīvāk nekā 700 mg devu vai placebo piemaksu.

Izmantošanas sekas laikā šajā pētījumā tika vērtētas kā vidēji 400 kalorijas nodedzinātas diennaktī. Un dalībnieki patērē aptuveni 2400 kalorijas dienā uz neierobežotu uzturu. Tāpēc pētījuma secinājumu, kā arī, ka no citiem ārstiem, kuri ir pārskatīts pētījumā, ir tas, ka iespaidīgus rezultātus svara zudums var iespējams attiecināt uz tīra zaļa kafijas ekstrakts.

Chlorogenic skābe ir dabīgo augu barības ekstrakta, kas rada visvairāk satraukumu no šo neseno pētījumu, jo tas ir polyphenol. Daudz polifenolu antioksidantu iedarbība ir plaši pētīta, un jo īpaši tie ir pierādīts, lai neitralizētu dažu kancerogēniem savienojumiem pirms vairāk nopietnas veselības problēmas sākt izstrādāt.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas ekstrakts

Chlorogenic Acid ekstrakta svara zaudējumu priekšrocībām

Testos ar Chlorogenic skābe un tās ietekmi uz sirds un asinsvadu veselību, klīniskie pētījumi ir pierādījuši asinsritē ietverto riska rādītāju samazināšanos. Neitralizējot brīvo radikāļu (vielmaiņas atkritumu) palīdz atjaunot E vitamīns organismā un svarīgāk, samazina low-density lipoproteīdu (LDL) un lipīdu degradāciju. Zaļās kafijas pupiņas tīras ekstrakta chlorogenic skābes ir izrādījies ļoti svarīgi iegūt optimālo asiņu ķīmijas kardiovaskulāro Wellness.

Uzlabojumi no veselīgāku asiņu ķīmijas izraisa zaļo kafijas pupiņu izvērst arī pozitīvi ietekmē asinsspiedienu. Abos lasījumos sistoliskais un diastoliskais asinsspiediens uzrādīja būtiskus uzlabojumus Chlorogenic skābes testi. Ietekme, šķiet, jāaprobežojas ar veselīgāku asins spiediena līmeņiem, neradot izmaiņas testa objekta pulss vai ķermeņa masas indekss.

Atrasts vēl viens asinsritē uzlabojums ir testa temati Chlorogenic skābe pētījumus šajā valstība no cukura līmeni asinīs. Tas ir būtisks rādītājs attiecībā uz sajaukšanas iespējas jaunattīstības diabēts un Chlorogenic skābes veicina tauku šūnu enerģijas izmantošanu un samazina asins glikozes asinīs līmeņi. Tas ir viegli redzēt, ka tā vietā, lai uzglabātu, tauku dedzināšana ir kāda raža uzlabojumiem neticami svara zudums.

Daži ārsti, kā Dr Duncan, iesakām izvēloties tīra zaļa kafijas ekstrakts kapsulas formātā, nevis tablešu veidā. Viņš brīdina produkts, kas satur pildvielas, īpaši stearāti, silīcija vai celulozes. Devu, kas Dr Duncan jūtas ir visizdevīgākā ir divas 400 mg kapsulas tīra zaļa kafijas ekstrakta, tas ir jāveic divas reizes dienā ar lielu daudzumu ūdens un vismaz 30 minūtes pirms jūsu ēdienreizes.

1600 Mg devu, kas katru dienu ir augstāka nekā pat lielāku devu piemēro pārtikas zinātnē tika testēts pētījumā minēts iepriekš. Dr Duncan uzsver, ka tīri zaļās kafijas pupiņas ir dabas superfood, un pilnīgi veseliem pievienot diētu. Kofeīna daudzums ir ievērojami mazāk, nekā jūs varētu saņemt tasi kafijas, un veicināt zaļās kafijas pupiņas, miers un pazemina asinsspiedienu, nevis nervozitātes efekti, kas uzlietas kafijas var ražot.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas ekstrakts

Ārsta uzņemties zaļo kafijas pupiņu ekstraktu

Dr Oz ir arī liels proponents no tīra zaļo kafijas pupiņu ekstraktu, un viņš nesen featured Dr Duncan un jaunākās ziņas par šo aizraujošu jaunu papildinājumu par viņa televīzijas programmu. Viņš aicina tīra zaļo kafijas pupiņu ekstraktu, viens no viņa top 5 tauku vešanas formulas veiksmes un viņš iesaka vienu un to pašu devu 800 mg divreiz dienā, ka Dr Duncan netiek veikti. Abi ārsti uzsver, ka neapstrādātu kafijas pupiņas ir ļoti rūgta, tāpēc tas ir gudrs un dzert daudz ūdens, pieņemot šo papildinājumu. Un, kā viņš teica televīzijā, viens no vislabāk par tīro, zaļo kafijas pupiņu ekstraktu, ka ir nav negatīvas blakusparādības.

Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstraktu, Svara Zudums Tātad, sola viegli zaudēt svaru, neveicot dzīvesveida izmaiņas, aiz tīra zaļo kafijas pupiņu ekstraktu papildinājumus, ņemot ir viens no visvairāk aizraujošu avansus, kas zinātnē ir nesegtās jomā, svara zudums. Vairāk pētījumu notiek negants tempā, lai saprastu mehānismus, kas tikko kā iestāde izmanto Chlorogenic skābi, lai sasniegtu šos rezultātus, bet brīnišķīgi lieta ir šo superfood, šķiet, darbojas ātri un ar jebkuru ķermeņa tipa.

Jebkuru no šiem veselības ieguvumus, kas minēts iepriekš būtu galvenais iemesls pietiekami pievienot zaļo kafijas pupiņu ekstraktu papildina savu uzturu. Un apvienojot slimību profilaksi, svara zudums, veselīgu asins cukura līmeni un uzlabotu sirds un asinsvadu veselību ir tikai dabas risinājumu pārvērst savu dzīvi veselīgu virzienā, ātri un viegli.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas ekstrakts