Zaļo Kafijas Pupiņu Chlorogenic Skābes Ekstrakts

Iegūts no neapstrādāta negrauzdēta zaļās kafijas pupiņas Robusta šķirnes (Salicornia canephora robusta), zaļo kafijas pupiņu ekstrakts piemīt unikālas augu sastāvs, kas ir pētīta ļoti detalizēti. Izmantojot pētījumu, kas tika iegūta no dzīvnieku un cilvēku pētījumos, zinātnieki ir noskaidrojuši, ka neapstrādātu negrauzdētas kafijas pupiņas ir polyphenol aktīvās vielas sauc chlorogenic skābi.

Tās primārā funkcija ir darbojas kā spēcīgs antioksidants, kas var neitralizēt brīvā skābekļa radikāļiem un hidroksila radikāļiem, kas organismā, lai novērstu šūnu bojājumus audu bojājumi un svarīga orgānu bojājumus.

Antioksidants jauda ir tiešām daudz augstākas nekā Zaļā Tēja ekstrakts un vīnogu sēklu ekstrakts. Tomēr chlorogenic skābe nav tikai aktīvā sastāvdaļa zaļās kafijas ekstrakts. Tas ietver arī caffeic acid, kuriem arī piemīt spēcīgs antioksidants jauda.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas ekstrakts

Kas ir Chlorogenic Acid?

Chlorogenic acids ir klāt dažādus pārtikas produktus, piemēram, ķirši, āboli, kivi augļus, artišoki, olu augiem un plūmes. Tomēr primārais avots chlorogenic skābes atrodami zaļās kafijas pupiņas. Chlorogenic skābe tiek iegūts no neapstrādāta zaļās kafijas pupiņas ražot bioloģiski pieejamas augu koncentrāts, kas saglabā unikālu identitāti un kafijas pupiņas augu īpašībām, lai iegūtu lielāko daļu labumu no tā.

Tomēr ieguves procesu daudz kofeīna saturs noņem no kafijas pupiņām. Tāpēc tīra zaļa kafijas ekstrakts satur minimālu līmeni kofeīna saturs ir aptuveni 20 mg apkalpo, kas neradīs nervozitāte un jitters, tāpat kā tradicionālo tasi kafijas vai.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas ekstrakts

Tas tīri zaļo kafijas pupiņu ekstrakts palīdzēt ar svara zudumu?

Zaļās kafijas ekstrakts ir arī konstatēts, lai palīdzētu cilvēkiem, kas zaudē ievērojamu daļu svaru. Trūkums vingrinājums, lēns metabolisms un nepilnvērtīgs uzturs, ka trūkst uzturs, kas ir atrodams neapstrādātu augļu un dārzeņu kombinācija ir visi faktori, kas veicina svara pieaugums. Daudzi cilvēki, kas cieš no aptaukošanās ir arī augstu risku sirdslēkmes, insultu, asins recekļi, ateroskleroze, 2. tipa cukura diabētu, augsts asinsspiediens, koronāro artēriju slimība, sirds slimības un pat vēzi.

Ar jaudu no zaļās kafijas ekstrakts, ķermeņa būs iespēja paātrināt savu metabolismu, kaloriju un tauku nevarētu absorbēt un apdegums pie iepriekš saglabātu tauku daudzums organismā, nemainot savu diētu vai izmantošanas paradumiem. Tas ir iespējams, ņemot vērā tīri zaļo kafijas pupiņu ekstraktu ietekmes uz glikozi. Glikoze ir vajadzīga enerģijas organismā. Aktīvās sastāvdaļas zaļās kafijas ekstraktā faktiski beidzē aknu procesā izdalās glikoze asinīs var izraisīt ķermeņa apdegums pie saglabātā taukus nevis glikozi un izmantot to kā enerģijas degvielas organismā.

Turklāt ir spēcīgs antioksidants un svara zudums papildināt, tas ir arī bijis secināja, ka kafijas ekstrakts ir pierādīts, lai palīdzētu pazemina augstu asinsspiedienu, regulēt cukura līmeni asinīs, novērš 2. tipa cukura diabētu, zemāku risku sirds saistītās problēmas, un pat palīdzēt samazināt risku saslimt ar vēzi. Ar visu šo labvēlīgo ietekmi uz mūsu veselību, šo zaļo kafijas pupiņu ekstrakts ir tas ir papildinājums, kas noteikti ir vērts izskata.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas ekstrakts

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *