» » žaliosios Arbatos Naudą Sveikatai

žaliosios Arbatos Naudą Sveikatai

Žaliosios arbatos naudą sveikatai.Todėl į svorio stiprinti savybių Žalioji arbata vien nėra pakankamai, kad jums atsikratyti kavos ir gaiviųjų gėrimų? Vienas pažvelgti į šį milžinišką sąrašą, esantys gerti žaliosios arbatos naudą sveikatai ir reikia atsisveikinti su java labui.

Spauskite čia Norėdami pirkti TavaTea iš oficiali svetainė

Apsaugo nuo vėžio ir ligų

Žalioji arbata yra supakuota su stipriais antioksidantais vadinami polifenolių ir katechinų. Tai yra itin efektyviai kovoti su laisvuosius radikalus, kurie yra bjaurus mažai toksinus, sukeliančius korinio žalą, ligos, senėjimas ir vėžys.

Skatina sveiką odą & apsaugo nuo raukšlių

Pačios laisvuosius radikalus, kad sukelti vėžį ir ligos taip pat pulti odos ląsteles ir prisidėti prie požymių senėjimo raukšlių ir odos dėmės. Žalioji arbata randa ir nutraukia šių laisvųjų radikalų ir padeda skatinti sveiką, sklandžiai odos.

žaliosios Arbatos Naudą Sveikatai

Kovoja su senėjimo

Kartu su kovos su senėjimo požymius, Žalioji arbata taip pat padeda su mažiau matomų senėjimo taip pat. Japonų universiteto tyrimo metu nustatyta, kad gerti daugiau nei 2 puodelius žaliosios arbatos per dieną sumažino kognityvinių funkcijų sutrikimai vyresnio amžiaus pacientams šansai 64 %. Tai nuostabψ skaiθiui, ir tikrai rodo galia, Žalioji arbata su pažinimo funkcijos sutrikimas, atminties praradimas, demencija ir Alzheimerio liga.

Spauskite čia Norėdami pirkti TavaTea iš oficiali svetainė

Padidina psichikos Focus

Žalioji arbata yra lengvas kofeino, kuri turi stimuliuojantį poveikį nervų sistemą. Tai nėra taip nuostabu, bet...Žalioji arbata taip pat yra amino rūgšties L-teanino, kuri būna beveik išimtinai arbatos augalo. Theanine veikia smegenų neurotransmitorius ir padidina alfa smegenų bangų aktyvumą. Kalbant paprastai tai sukelia ramiau, tačiau budresni, būsena.

Stiprina imuninę sistemą

Kalbant apie theanine, iš Brigham ir moterų ligoninės 2003 m. tyrimo metu nustatyta, kad theanine gali padėti organizmo imuninės sistemos, kai kova su infekcija. Tyrimo palyginti kavos mėgėjų į arbatos geriantiems ir nustatė, kad anti-bakterijų baltymų gamyba buvo penkis kartus didesnis arbatos geriantiems, rodiklis, stipresnį imuninį atsaką.

Dar vienas tyrimas, paskelbtas 2005 m. lapkričio numeryje antivirusinių tyrimų, nustatyta, kad vienas iš Katechino antixoidants žaliosios arbatos (EGCG) smarkiai slopina gripo viruso replikacija. Yep, tai reiškia, kad Žalioji arbata kovoja bendras gripas taip pat.

Skatina burnos sveikatos

University of Illinois, Čikagos mokslininkai nustatė, kad žaliosios arbatos polifenoliai slopina augimą, bakterijos, kurios sukelia blogas kvapas. Šie antibakterinių savybių taip pat padėti dantys ir dantenos. Iš tiesų, japonų universiteto nustatė, kad reguliariai vartoti arbatos stiprinti dalyvio dantų ir padėjo išvengti karieso.

Spauskite čia Norėdami pirkti TavaTea iš oficiali svetainė

Kitos naudą Žalioji arbata

Pradeda geriau suprasti, nuostabų naudą sveikatai Žalioji arbata? Yra daug taip pat. Štai keletas dalykų, kad Žalioji arbata gali padaryti kad mes nepaminėti kol kas:

 • Kovoja su reumatoidiniu artritu
 • Kovoja su infekcija
 • Mažiau streso
 • Apsaugoti nuo širdies ligų
 • Slopina aterosklerozės
 • Sukurti kaulų tankis
 • Sumažina širdies priepuolio
 • Spartinamas atkūrimas po širdies priepuolio
 • Apsaugo nuo galvos smegenų
 • Mažina kraujo spaudimą
 • Apsaugo inkstus
 • Apsaugo kepenis
 • Padidina ištvermę
 • Apsaugo nuo cukrinio diabeto
Mes pabaigoje šį puslapį viena iš mūsų mėgstamų Žalioji arbata tyrimai. Tyrimas, kuris prasidėjo Japonijoje 1994 m., po 40,530 suaugusiems iki 11 metų. Nustatyta, kad moterys, kurios gėrė 5 ar daugiau puodelius žaliosios arbatos per dieną turėjo 23 % mažesnę riziką mirti nuo bet kokios priežasties! Jei tai yra paskata pradėti gerti žaliosios arbatos, mes nežinome, kas yra.

Spauskite čia Norėdami pirkti TavaTea iš oficiali svetainė
žaliosios Arbatos Naudą Sveikatai