» » Žalioji Arbata Atsiliepimai

Žalioji Arbata Atsiliepimai

Naujausi moksliniai tyrimai buvo patvirtinti, kažkas, kad Kinijos žinoti daugiau nei 4000 metų...Žalioji arbata yra vienas iš sveikiausių dalykų pasaulyje.

Ką tai reiškia tiksliai? Na, vis daugiau ir daugiau įrodymų rodo, kad Žalioji arbata yra supakuota su daugybė naudą sveikatai. Net vidutinio suvartojamo Žalioji arbata gali jums nežiūrint teigiamų rezultatų. Čia yra tik keletas dalykų, kad Žalioji arbata gali padaryti:

  • Padidinti savo metabolizmą
  • Padidinti energijos
  • Blokuoti riebalų absorbciją
  • Stiprina imuninę sistemą
  • Skatinti sveikesni oda
  • Sustiprinti dėmesį ir psichikos funkcijos
  • Kovoti su senėjimo procesą
  • Skatinti burnos sveikatos
  • Apsaugoti organizmą nuo ligų
Spauskite čia Norėdami pirkti TavaTea iš oficiali svetainė

Kas yra Žalioji arbata?

Žalioji Arbata Atsiliepimai – žalia Arbata, Svorio NetekimasVisos arbatos yra iš to paties augalo (Camellia sinensis), ir galima suskirstyti į keturis pagrindinius tipus: balta arbata, (kuri tikriausiai būtų galima pavadinti žaliosios arbatos), Žalioji arbata, Oolong arbata, ir juodoji arbata.

Arbatos tipas nustatomas oksidacijos procesas. Mes jums sutaupyti nuobodus informacijos, tiesiog žinau, kad daugiau oksidacijos arbata partijos perdirbimo metu tunai, tuo tamsesnis ji tampa. Labai Oksiduotas arbata yra labai tamsus su daugiau skonio ir daugiau kofeino. Žalioji arbata yra neoksiduotų. Tai reiškia, ji turi mažiau aromato ir kofeino, bet ji išlaiko daug jo galingas maistinių medžiagų ir antioksidantų.

Skonio & veislės

Žalioji arbata yra mažiau skonio nei Oolong arba juodoji arbata, bet tai nereiškia, kad jį mažiau skanus. Jo skonis yra geriausiai aprašyta kaip šviežios ir šviesos, ir yra nuostabiai gaivus virš ledo (jums nereikia gerti karšto!). Kalbant apie skonį, yra tiek daug įvairių rūšių ir skonių žaliosios arbatos kad užtruktų visą gyvenimą pabandyti juos visus!

Spauskite čia Norėdami pirkti TavaTea iš oficiali svetainė

Žalioji arbata ir svorio kritimas

Vienas iš labiau įdomi ir gerai žinoma, naudą Žalioji arbata yra jos gebėjimas pagalba svorio. Kartu su suteikia jums papildomų energijos boost, žalia arbata skatina metabolizmą o vienu metu blokuoja riebalų absorbciją.

Turėtumėte žinoti, kad yra svorio praradimas tvirtinimų apie žaliosios arbatos, kad ne buvo tinkamai išbandyti mokslinius tyrimus. Bet vis dėlto įrodymai yra sudedant. Yra tikrai pakankamai mums drąsiai pasakyti, kad žaliosios arbatos turėtų būti gėrimų pasirinkimas tiems, kurie bando prarasti svarų.

Žalioji Arbata Atsiliepimai – žalia Arbata, Svorio Netekimas

Spauskite čia Norėdami pirkti TavaTea iš oficiali svetainė

Žaliosios arbatos naudą sveikatai

2006 M. paskelbti Europos Journal of Clinical Nutrition tyrimo metu nustatyta, kad arbata yra sveikesnio pasirinkimą nei beveik jokių gėrimų, įskaitant vandens. Taip, jūs perskaitėte, kad teisę. Žalioji arbata yra sveikesni, nei gryno vandens!

Ne tik nėra žaliosios arbatos hidratas kūno kaip vandens nėra, maistinių medžiagų ir galingas antioksidantų, kad apsaugoti nuo įvairių negalavimų, tokių kaip: ligų, vėžio, insulto, širdies problemos, virusai ir daugiau.

Alaus & gerti žaliosios arbatos

Taigi dabar jūs esate pardavė geriamojo žalia arbata (žinoma!) idėja, ir jūs norite žinoti, kur pradėti. Tai paprasta. Žalioji arbata yra pigūs ir lengvai prieinami. Jūs galite gauti į teabags, arba, jei esate rimtas, kaip prarasti lapų arbata. Alaus tai labai paprasta, ir jūs galite jį gerti vietoj rytiniu kavos ar virš ledo kaip gaivus pakeisti nesveiko gaivieji gėrimai.

Spauskite čia Norėdami pirkti TavaTea iš oficiali svetainė

Žalioji Arbata Atsiliepimai – žalia Arbata, Svorio Netekimas