žalia Arbata, Svorio Netekimas

Patikrinti atgal butelio daug populiarios dietos tabletes ir jūs pamatysite žaliosios arbatos arba žaliosios arbatos ekstrakto įvardyta kaip viena iš sudedamųjų dalių.

Dietos tabletes dažnai yra pavojingas ir supakuotas su kitais nesveikų produktų, bet yra priežasčių, jie naudoja žaliosios arbatos. Žalioji arbata padeda jums sublogti. Žinoma tai nebus 20 svarų savaitei ar kitų ne prasme, kad prekybos įmonės kaip reikalauti, bet Žalioji arbata buvo moksliškai įrodyta, kad deginti kalorijas ir blokuoti riebalų absorbciją.

Spauskite čia Norėdami pirkti TavaTea iš oficiali svetainė

Žalioji arbata Burns riebalai

Maistas (įskaitant cukraus ir riebalų) yra sintetinamas į medžiagos, vadinamos trigliceridų, kepenų ir plonosios žarnos. Tai po to vežami į kraują į kitas kūno audinių.

Trigliceridų yra naudojamas kaip energijos šaltinis gyvybės palaikymo ir fizinės veiklos, ir yra labai reikalinga. Problema ateina apie kai yra perviršis trigliceridų, nes tada jis paverčiamas į riebalus, kuris vėliau sukelia nutukimas.

Štai kur Žalioji arbata ateina. Jame yra didelis polifenolių, kurie aktyvuoja fermentą, kuris yra atsakingas už tirpinti perteklius trigliceridų kiekis. Ilgainiui, tai reiškia kad Žalioji arbata veiksmingai aids deginti riebalus.

Žalioji arbata yra kofeino, kuris yra žinoma, kad padidinti termogenezę (biologinis procesas dalyvauja deginimas kalorijas). 2007 M. ataskaitoje, kad fiziologija American Journal: reguliavimo, Integrative ir lyginamoji fiziologija, mokslininkai nurodoma, kad Žalioji arbata gali kovoti metabolizmą, kuris paprastai pridedamas prie svorio sumažėjimas. Pasak ataskaitos autorių, Žalioji arbata taip pat gali slopinti katechol-O-metiltransferazės (fermento žinoma, kad sukelti smegenų cheminių medžiagų dalyvaujančios apetitas suskirstymas) poveikį.

Spauskite čia Norėdami pirkti TavaTea iš oficiali svetainė

Žalioji arbata stimuliuoja medžiagų apykaitą & pagreitina svorio netekimas

Žalioji arbata yra galingas antioksidantų vadinamas Katechino polifenolių, kurie yra atsakingi už nemažai žaliosios arbatos naudą sveikatai. Vienas iš jų visų pirma epigallocatechin Galatas (arba EGCG trumpam), buvo nustatyta, kad skatinti medžiagų apykaitą ir paspartinti svorio.

EGCG, kartu su žalia arbata, kofeinas stimuliuoja centrinę nervų sistemą ir sukelia riebalų turi būti išleisti į kraują organizmui naudoti kaip kurą. Šis procesas riebalų naudojamos energijos vadinamas termogenezę. Jis suteikia papildomos energijos, tvartai vandens perteklių, taip pat padeda kūno riebalų deginimas.

Nors kofeino vien gali skatinti medžiagų apykaitą tokiu būdu, tai reikia paminėti, kad mokslininkai nustatė, kad Kombinuotosios ingredientai, žalia arbata buvo daug efektyviau šį procesą kaip tik kofeino pati.

Spauskite čia Norėdami pirkti TavaTea iš oficiali svetainė

Žalioji arbata padeda naudotis ilgiau

Visi žino, kaip svarbu vykdyti turi svorio. Jis degina kalorijas, padidina savo energijos, ir stato raumenis, kurie savo ruožtu skatina savo metabolizmą dar didesnis. Katechino polifenolių žaliosios arbatos gali riebalų rūgščių kepenų ir raumenų ląstelių naudojimą. Tai po to kad angliavandeniai yra naudojami dydį ir leidžia daugiau ištvermės ir ilgiau naudotis kartus.

Iš tikrųjų, tyrimas naudojant žaliosios arbatos ekstrakto laboratorijoje žiurkių padidėjo laiką gyvūnai gali plaukti iki tampa išnaudota daugiau kaip 24 %.

Daugiau ištvermės-tai daugiau naudotis, o tai reiškia daugiau kalorijų sudeginti, ir visi išauga iki prarasti jums svarų.

Spauskite čia Norėdami pirkti TavaTea iš oficiali svetainė

Žalioji arbata yra veiksminga

Kai kurios antioksidantai rasti žaliosios arbatos, atrodo “mažas teigiamą poveikį” svorio ir svorio priežiūra, pagal 2009 m. International Journal nutukimo paskelbtoje ataskaitoje. Jų analizė 11 studijų Žalioji arbata ir svorio kritimas ar svorio priežiūra, mokslininkai nustatė, kad žaliosios arbatos antioksidantų vadinamas catechins gali padėti padidinti metabolizmą.

Vis dėlto, nacionalinė Institutes of Health (NIH) įspėja, kad nėra pakankamai mokslinių įrodymų ar Žalioji arbata yra veiksminga svorio netekimas. Tačiau epigallocatechin Galatas (Katechino žalia arbata) gali padėti šiek tiek antsvorio žmonėms netekti svorio, pagal NIH.

Žalioji arbata yra saugus

Žalioji arbata yra tikėtina, saugus dauguma suaugusiųjų, gerti daugiau nei penkis puodelius per dieną gali būti kofeino susijęs šalutinis poveikis (pvz., galvos skausmas, nervingumas, miego problemos ir nereguliarus širdies plakimas). Žaliosios arbatos kofeinas taip pat gali pasunkinti kai kurių sveikatos sąlygų, įskaitant nerimas, aukštas kraujo spaudimas ir cukrinis diabetas.

Kada reikia naudoti Žalioji arbata?

Dauguma suaugusiųjų, saikingai didinti žalios arbatos suvartojimas gali duoti kai svoris loss privalumai nesukeliant neigiamu poveikiu sveikatai. Tačiau siekiant patirtis didelis svorio netekimas, svarbu derinti sveika mityba su reguliaria mankšta (įskaitant ne mažiau kaip dvi su puse valandos vidutinio intensyvumo aerobinių veiklos ir dviejų stiprumo mokymo sesijų per savaitę). Jei jūs svarstote resveratrol papildai (ar bet kuria kita natūralaus svorio netekimas pagalba), būtinai pasitarkite su savo gydytoju prieš pradedant gydymą.

Spauskite čia Norėdami pirkti TavaTea iš oficiali svetainė

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *