Zaļā Tēja Svars Loss

Pārbaudiet atpakaļ pudeles daudzas tautas diētas tabletes, un jūs redzēsiet zaļā tēja vai zaļās tējas ekstraktu, kas uzskaitīti kā vienu no sastāvdaļām.

Diēta tabletes bieži ir bīstami un pildīta ar citu neveselīgu sastāvdaļu, bet nav iemesla, viņi izmanto zaļo tēju. Zaļā tēja palīdz zaudēt svaru. Protams tas nebūs 20 mārciņas vienu nedēļu vai citiem nav nozīmē, ka tirdzniecības uzņēmumiem, piemēram, prasība, bet zaļā tēja ir zinātniski pierādīts, lai sadedzinātu kalorijas un bloķēt tauku uzsūkšanos.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos TavaTea no oficiālā mājas lapa

Zaļā tēja apdegumus tauku

Pārtiku (ieskaitot cukura un tauku) ir sintezēts vērā vielas sauc triglicerīdu aknās un tievo zarnu. Tas notiek pēc tam vērā asinsritē citiem audiem organismā.

Triglicerīdu dzīvības uzturētāju un fiziskās aktivitātes tiek izmantots kā enerģijas avots, un ir ļoti nepieciešams. Problēma nāk, kad ir pārsnieguma summas triglicerīdu, jo tad tas pārvērtās tauku, kas vēlāk izraisa aptaukošanos.

Tas ir, kur zaļās tējas nāk iekšā. Tā satur Polifenoli, kas aktivizētu ferments, kas ir atbildīga par izšķīdinot lieko triglicerīdu lieliem apjomiem. Ilgtermiņā, tas nozīmē, ka zaļā tēja efektīvi aids sadedzinot taukus.

Zaļā tēja satur kofeīnu, kas ir zināms, ka palielina thermogenesis (bioloģisku procesu iesaistīti sadedzinot kalorijas). 2007 Ziņojumā no American Journal fizioloģija: pārvaldes, integrētas un salīdzinošā fizioloģija, zinātnieki norāda, ka zaļā tēja var cīnīties vielmaiņu, kas parasti pavada svara zudumu samazinājums. Saskaņā ar ziņojuma autori, zaļā tēja var kavēt Pirokatehīns-O-methyltransferase (ferments pazīstams izraisīt smadzeņu ķimikālijas iesaistīts regulē apetīte, iedalījums) sekas.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos TavaTea no oficiālā mājas lapa

Zaļā tēja stimulē vielmaiņu un paātrina svara zudums

Zaļā tēja satur spēcīgu antioksidantu sauc catechin polifenoli, kas ir atbildīgas par daudzām veselības ieguvumiem no zaļās tējas. Viens no tiem īpaši epigallocatechin gallate (vai EGCG īsiem), tika konstatēts, ka stimulē vielmaiņu un paātrinātu svara zudums.

EGCG, kā arī zaļā tēja, kofeīns stimulē centrālo nervu sistēmu un izraisa tauku nododamās asins plūsmā, lai iestāde varētu izmantot kā kurināmo. Šo procesu izmanto enerģiju tauku sauc thermogenesis. Tas nodrošina papildu enerģiju, nojumes lieko ūdeni, kā arī palīdz sadedzināt ķermeņa tauku.

Lai gan tikai kofeīns var stimulēt vielmaiņu šādā veidā, ir svarīgi atzīmēt, ka pētnieki atklāja, ka zaļā tēja kombinētās sastāvdaļas bija daudz efektīvāk šis process nekā tikai kofeīns pati par sevi.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos TavaTea no oficiālā mājas lapa

Zaļā tēja palīdz īstenot ilgākā

Ikviens zina, cik svarīgs uzdevums ir zaudēt svaru. To sadedzina kalorijas, palielina jūsu enerģijas un balstās muskuli, kas savukārt palielina jūsu metabolisms ir vēl lielāks. Catechin polifenoli, zaļā tēja, šķiet, stimulēt taukskābes, aknu un muskuļu šūnu izmantošanu. Tas pēc tam samazina likmi, kas tiek lietoti ogļhidrāti un ļauj vairāk izturības un īstenot ilgākam laikam.

Patiesībā pētījums, izmantojot zaļās tējas ekstrakts ar lab žurkām palielina laiku, cik ilgi dzīvnieki varētu peldēt pirms kļūst izsmelti līdz 24 %.

Vairāk izturības nozīmē vairāk izmantot, kas nozīmē, ka sadedzina vairāk kalorijas, un tas viss piebilst, līdz vairāk mārciņas zaudējis jums.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos TavaTea no oficiālā mājas lapa

Zaļā tēja ir efektīvs

Dažu antioksidanti atrodama zaļā tēja, šķiet, ir “neliela pozitīva ietekme” uz svara zudums un svaru apkope, saskaņā ar ziņojumu, kas publicēts 2009 International Journal aptaukošanās . 11 Pētījumi par zaļā tēja un svara zudums vai svaru apkopi savu analīzi, pētnieki atklāja, ka zaļās tējas antioksidanti, kas pazīstams kā catechins var palīdzēt palielināt metabolismu.

Tomēr nacionālo veselības institūtu (NIH) brīdinājumu, ka tur nav pietiekami zinātniski pierādījumi, lai noteiktu, vai zaļā tēja ir efektīva svara zudums. Tomēr epigallocatechin gallate (catechin atrodama zaļā tēja) var palīdzēt mēreni liekā svara cilvēkiem zaudēt svaru, saskaņā NIH.

Zaļā tēja ir drošībā

Zaļā tēja ir iespējams droši lielākā daļa pieaugušo, dzerot vairāk nekā pieci tases dienā var radīt kofeīna saistītās blakusparādības, (piemēram, galvassāpes, nervozitāte, miega traucējumi un neregulāru sirdsdarbību). Kofeīns, zaļā tēja var arī pasliktināt daži veselības stāvoklis, tai skaitā nemiers un augsts asinsspiediens, diabēts.

Kad jūs izmantot zaļā tēja?

Visvairāk pieaugušajiem, mēreni palielināt zaļās tējas devu var sniegt dažas svara zaudējumu priekšrocībām, neradot negatīvas veselības efektus. Bet lai pieredzes ievērojamu svara zudumu, ir svarīgi, lai apvieno veselīgs uzturs un regulāras fiziskās aktivitātes (tai skaitā vismaz divas ar pusi stundas ar vidēju intensitāti aerobo aktivitāte un divu spēku apmācību sesijas nedēļā). Ja jūs esat apsverot izmantot zaļā tēja bagātinātāji (vai dabiskā svara zudums atbalstu), pārliecinieties, vai konsultējieties ar savu ārstu pirms sākt ārstēšanu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos TavaTea no oficiālā mājas lapa

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *