» » Zaļā Tēja Atsauksmes

Zaļā Tēja Atsauksmes

Jaunākie zinātniskie pētījumi ir apstiprinot kaut kas ir zināms Ķīnas vairāk nekā 4000 gadu...Zaļā tēja ir viens no veselīgāko lietas uz planētas.

Ko tas precīzi nozīmē? Nu, vairāk un vairāk pierādījumi liecina, ka zaļā tēja ir pildīta ar virkni veselību. Pat mērena patēriņa zaļā tēja var sniegt jums šo pozitīvo ietekmi. Šeit ir tikai dažas lietas, ka zaļā tēja var darīt:

  • Palielināt savu metabolisms
  • Palielināt enerģijas
  • Bloķēt tauku uzsūkšanos
  • Impulsu imūnās sistēmas
  • Veicināt veselīgāku ādu
  • Pastiprinātu uzmanību un garīgās funkcijas
  • Cīņa ar novecošanās procesu
  • Veicināt mutes dobuma veselību
  • Aizsargā organismu pret slimībām
Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos TavaTea no oficiālā mājas lapa

Kas ir zaļā tēja?

Zaļā Tēja Atsauksmes Savietojama Zaļā Tēja Svara ZudumsVisas tējas nāk no tā paša auga (Camellia sinensis), un četrus galvenos veidus var iedalīt: Baltā tēja (kas varbūt varētu saukt par zaļā tēja), zaļā tēja, Oolong tēja un melnā tēja.

Tējas tips nosaka, process, ko sauc oksidējot. Mēs rezerves jums boring detaļas, tikai zināt, ka vairāk oksidējot tēja iziet veicot apstrādi, jo tumšāka tā kļūst. Smagi oksidēšanās tēja ir ļoti tumšs, ar vairāk flavors un vairāk kofeīna. Zaļā tēja ir neoksidētu. Tas nozīmē, ka tā ir mazāk aromātu un kofeīnu, bet saglabā daudz spēcīgs uzturvielas un antioksidantus.

Aromāts & šķirnes

Zaļā tēja ir mazāk nekā Oolong vai melnās tējas garšu, bet tas nepadara to par mazāk garšīgi. Tās aromāts ir vislabāk aprakstīta kā svaigu un gaismu, un ir lieliski atspirdzinošu pa ledu (nevajag dzert karstu!). Runājot par garšu, tur ir tik daudz dažādu šķirņu un flavors zaļo tēju, ka paies kalpošanas laiks izmēģināt tos visus!

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos TavaTea no oficiālā mājas lapa

Green Tea & Weight Loss

Viens no aizraujošu un labi zināms, zaļās tējas priekšrocības ir tās spēja svara zudums atbalstu. Līdztekus sniedzot jums papildu enerģijas impulss, zaļā tēja stimulē vielmaiņu, bet vienlaikus bloķējot tauku uzsūkšanos.

Jums jāzina, ka pastāv dažas svara zudums apgalvojumus par zaļā tēja, kas nav pienācīgi testēti zinātniskie pētījumi. Bet tomēr pierādījumi ir kārtībā. Nav pietiekami noteikti mums droši teikt, ka zaļā tēja ir jābūt dzērienu izvēle ikvienam, kurš cenšas zaudēt mārciņas.

Zaļā Tēja Atsauksmes Savietojama Zaļā Tēja Svara Zudums

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos TavaTea no oficiālā mājas lapa

Zaļā tēja veselības pabalstus

2006. Gadā pētījumā, kas publicēts Eiropas klīniskās Nutrition Journal konstatēts, ka tēja ir veselīgāku izvēli nekā gandrīz jebkuru dzērienu, tostarp ūdens. Jā, izlasiet šīs tiesības. Zaļā tēja ir veselīgāka par jums nekā tīram ūdenim!

Ne tikai zaļā tēja vai hidrāts ķermeņa kā ūdens, tas nodrošina uzturvielu un spēcīgi antioksidanti, kas aizsargā pret dažādas kaites, piemēram: slimībām, vēzi, insultu, sirds problēmas, vīrusi un vairāk.

Briest & zaļās tējas dzeršanas

Tāpēc tagad esam pārdoti uz ideju par dzeramo zaļā tēja (protams!), un jūs vēlaties zināt, kur sākt. Tas ir viegli. Zaļā tēja ir lēti un viegli pieejami. Var iedēstīt kārtiņa, vai, ja jūs nopietni, kā zaudēt lapu tēja. Alus, tas ir viegli, un jūs varat dzert to vietā rīta kafija vai pa ledu kā atsvaidzinošu rezerves neveselīgu bezalkoholiskos dzērienus.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos TavaTea no oficiālā mājas lapa

Zaļā Tēja Atsauksmes Savietojama Zaļā Tēja Svara Zudums