» » Yeşil çay Kilo Kaybı Için

Yeşil çay Kilo Kaybı Için

Pek çok popüler diyet ilaç şişesi arkasını kontrol ve yeşil çay veya yeşil çay özü bir maddeler listelenen görürsünüz.

Diyet hapları genellikle tehlikeli ve sağlıksız diğer malzemelerle dolu ama yeşil çay kullanımı bir sebebi vardır. Yeşil çay kilo yardımcı olur. Tabii da 10 kilo almak için pazarlama şirketleri gibi diğer olmayan anlamda bir hafta içinde olmayacak, ama yeşil çay kalori yakmak ve yağ emilimini engellemek için bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

TavaTea resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız

Yeşil çay yağ yakar

Yeşil çay Kilo Kaybı Için(Şeker ve yağ gibi) gıda, trigliserit karaciğer ve ince bağırsak denilen bir maddenin içine sentezlenir. Vücuttaki diğer dokulara kan dolaşımına daha sonra yapılır.

Trigliserid, yaşam desteği ve fiziksel aktiviteler için enerji kaynağı olarak kullanılır ve çok gereklidir. Sorun hakkında ne zaman gelir çünkü trigliserid, aşırı miktarda vardır o zaman sonradan neden obezite yağ içine döndü.

Burada yeşil çay devreye girecek. Aşırı trigliserid eriterek sorumlu enzim etkinleştirmek polifenoller yüksek miktarda içerir. Uzun vadede, bu o yeşil çay etkili yağ yakma içinde AIDS demektir.

Yeşil Çay kafein, termojenezdeki (biyolojik işlem kalori yakma dahil) artırmak için bilinmektedir içerir. 2007 Raporunda American Journal Fizyoloji: düzenleyici, bütünleyici ve karşılaştırmalı fizyolojisi, bilim adamları devlet yeşil çay kilo kaybı genellikle eşlik eden metabolizma azalma kavga edebilirler. Raporun yazarlara göre yeşil çay da Katekol-O-Metiltransferaz (beyin kimyasalların iştahı düzenleyen ilgili arıza tetiklemek için bilinen bir enzim) etkileri inhibe.

TavaTea resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız

Yeşil çay metabolizmayı uyarır ve kilo kaybı hızlandırır

Yeşil çay Yeşil çayın sağlık yararları için sorumlu catechin polifenoller denilen güçlü antioksidanlar içerir. Bir tanesi özellikle, epigallokateşin gallat (veya kısaca EGCG) bulundu metabolizma uyarmak ve kilo kaybı hızlandırmak için.

EGCG, yeşil çay kafein ile birlikte merkezi sinir sistemini uyarır ve yağ yakıt olarak kullanmak için vücudun kan akışı içine yayımlanacak neden olur. Bu işlem için enerji kullanılan yağ termojenezdeki denir. Ekstra enerji sağlar, aşırı su tutuyor ve aynı zamanda vücut yağ yakmak için yardımcı olur.

Her ne kadar kafein yalnız bu şekilde metabolizma teşvik ettiği, araştırmacılar, yeşil çay kombine malzemeyi tek başına sadece kafein bu sürecin çok daha etkili bulundu unutmamak gerekir.

Yeşil çay Kilo Kaybı Için

TavaTea resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız

Yeşil çay daha uzun egzersiz yardımcı olur.

Herkes biliyor nasıl önemli egzersiz kilo kaybetmek için. Kalori yakar, enerjinizi artırır ve buna karşılık daha yüksek metabolizma artırır kas inşa. Catechin polifenoller yeşil çay yağ asitleri karaciğer ve kas hücreleri tarafından kullanımını teşvik etmek gibi görünüyor. Bu daha sonra karbonhidrat kullanılır oranı azaltır ve daha fazla dayanıklılık ve uzun egzersiz süreleri sağlar.

Aslında, yeşil çay özü laboratuar fareleri üzerinde kullanarak bir çalışma süresini hayvanları önce bitkin hale kadar %24 tarafından yüzebilirim arttı.

Daha fazla dayanıklılık anlamına gelir daha fazla kalori yanık anlamına gelir, daha fazla egzersiz ve hepsi daha fazla kilo kaybettiğin için kadar ekler.

Yeşil çay Kilo Kaybı Için

TavaTea resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız

Yeşil çay etkili olduğu

Bazı antioksidanlar yeşil çay bulunan "küçük üzerinde olumlu bir etkisi" International Journal of obezite 2009 yılında yayınlanan bir rapora göre kilo bakım ve kilo kaybı gibi görünüyorlar. Yeşil çay ve kilo kaybı veya kilo bakım 11 çalışmaları onların analizde, araştırmacılar, yeşil çay antioksidan kateşinleri bilinen yardımcı bulundu metabolizma artışı.

Yine de, Ulusal Enstitüsü Sağlık (NIH) dikkat bu yeşil çay kilo kaybı için etkin olup olmadığını belirlemek için yeterli bilimsel bir kanıt yok. Ancak, epigallokateşin gallat (yeşil çay bulunan catechin) göre NIH orta kilolu insanlar kilo yardımcı olabilir.

Yeşil çay güvenlidir

Yeşil çay en yetişkin için büyük olasılıkla güvenli olmakla birlikte, birden fazla beş bardak içmeye bir gün kafein ilgili yan etkileri (örneğin, baş ağrısı, Sinirlilik, uyku sorunları ve düzensiz kalp atışı) neden olabilir. Yeşil Çay kafein de anksiyete, yüksek tansiyon ve diyabet gibi bazı sağlık koşulları ağırlaştırmak.

Yeşil çay ne zaman kullanmalıyım?

Çoğu yetişkin için orta yeşil çay alımını artırmak kilo kaybı yardımları olumsuz sağlık etkileri neden olmadan verim. Ama önemli kilo kaybı için sağlıklı bir diyet düzenli egzersiz (en az iki buçuk saat Orta yoğunluktaki aerobik aktivite ve haftada iki vücut geliştirme oturumları da dahil olmak üzere) birleştirmek önemlidir. Yeşil çay takviyeleri (veya başka bir doğal kilo kaybı yardım) düşünüyorsanız, tedaviye başlamadan önce doktorunuza danışın emin olun.

TavaTea resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız