» » Yeşil çay Değerlendirmeden Edinildi

Yeşil çay Değerlendirmeden Edinildi

Son bilimsel çalışmalar Çin 4000 yılı aşkın bir süredir bilinen bir şey teyit...Yeşil çay dünyanın en sağlıklı şeylerden biri.

Tam olarak ne demek? Şey, daha fazla kanıt yeşil çay sağlık yararları bir bütün ana ile dolu olduğunu gösterir. Hatta orta yeşil çay tüketiminin bu olumlu sonuç verebilir. Yeşil çay yapabileceğiniz birkaç şey vardır:

  • Senin metabolizma artırmak
  • Enerji artırmak
  • Blok yağ emilimini
  • Bağışıklık sistemini güçlendirmek
  • Sağlıklı cilt teşvik
  • Odak ve zihinsel fonksiyon geliştirmek
  • Yaşlanma sürecini mücadele
  • Ağız sağlığı
  • Vücudu hastalıklara karşı korumak
TavaTea resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız

Yeşil çay nedir?

Yeşil çay Değerlendirme – Yeşil çay Kilo Kaybı IçinBütün çaylar aynı bitki (Camellia sinensis) gelir ve dört ana tipe gruplandırılabilir: Beyaz (ki muhtemelen yeşil çay olarak adlandırılabilir) çay, yeşil çay, Oolong çay ve siyah çay.

Çay türü oksitlenmeye adı verilen bir işlem tarafından belirlenir. Sıkıcı detayları yedek su kuyusu, sadece daha fazla oksitlenmeye bir çay işleme sırasında koyu hale geçer biliyorum. Ağır oksitlenmiş çay daha fazla lezzet ve daha fazla kafein çok karanlık. Yeşil çay unoxidized. Böylelikle daha az aroma ve kafein, ancak çok daha fazla güçlü besin ve antioksidanlar korur.

Lezzet & çeşitli

Yeşil çay Oolong veya siyah çay daha az tatlar vardır, ama bu daha az lezzetli yapmaz. Lezzetini en iyi taze ve hafif olarak açıklanan ve buz (içki içmek için sıcak gerekmez.) üzerine harika yenileniyor. Tatlar bahsetmişken, orada pek çok farklı çeşitleri ve tatlar Yeşil çayın hepsini denemek için bir ömür boyu sürer!

TavaTea resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız

Yeşil çay ve kilo kaybı

Bir daha heyecanlı ve iyi bilinen faydaları yeşil çay kilo kaybına yardımcı yeteneğidir. Bir ekstra enerji destek veren yanı sıra, yeşil çay, aynı anda yağ emilimini engelleme ise metabolizma uyarır.

Orada yeşil çay hakkında düzgün tarafından bilimsel çalışmalar test etmedim bazı kilo kaybı iddiaları bilmelisiniz. Ama yine de kanıt eklemektir. Bizim yeşil çay içecek kilo için çalışıyor herkes için tercih olmalıdır güvenle söylemek için yeterince kesinlikle yoktur.

Yeşil çay Değerlendirme – Yeşil çay Kilo Kaybı Için

TavaTea resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız

Yeşil çayın sağlık yararları

2006 Yılında, Avrupa Journal of Clinical Nutrition yayınlanan bir çalışmada çay su da dahil olmak üzere herhangi bir içecek daha sağlıklı bir seçim olduğunu fark ettik. Evet, doğru okudunuz. Yeşil çay saf sudan daha sağlıklı!

Sadece su gibi yeşil çay vücut hidrat yok, besin ve aşağıdakiler gibi çok çeşitli rahatsızlıkların karşı korumak güçlü antioksidanlar da sağlar: hastalıklar, kanser, felç, kalp sorunları ve virüsler.

Bira & yeşil çay içme

Şimdi de (tabii!) yeşil çay içme fikri üzerine satılan ve nerede başlar biliyor musun. Bu kolay. Yeşil çay, ucuz ve kullanıma hazır. Sen bu teabags içinde alın, veya, eğer ciddiysen kadar gevşek yaprak çay. Bunu bira kolaydır ve size sabah kahve yerine veya buz üzerinde sağlıksız alkolsüz içecekler ferahlatıcı bir yerine içilebilir.

TavaTea resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız

Yeşil çay Değerlendirme – Yeşil çay Kilo Kaybı Için