» » Vedlejší účinky Testosteronu

Vedlejší účinky Testosteronu

Vedlejší účinky TestosteronuZe všech anabolické steroidy dostupné, pro zdravého dospělého muže je velmi málo, jako dobře tolerován, jako testosteron. Je to sice pravda, že arepossible vedlejší účinky testosteronu , které mohou nastat v důsledku exogenních využití.

Naštěstí pro zdravého dospělého muže vedlejší účinky testosteronu použití jsou velmi ovladatelný; ve skutečnosti, s odpovědné používání není žádný důvod, že zdravého dospělého muže by padla za oběť jediný.

Pro muže, přijímání substituční léčba tyto vedlejší účinky bude mít velmi málo zájmu; Konec konců v jeho případě pouze nahradí co je nedostatečná. Pro užitkovosti to je, kde hra mění, jak to bude supraphysiological dávek, které mohou otevřít dveře do problémů.

Však supraphysiological dávky lze velmi bezpečně používat, ale je tu něco důležitého, co že je třeba mít na paměti. Jak je většina anabolické steroidy, existuje značné riziko pro odměnu poměr; Čím více budete mít, tím větší odměnu, ale čím víc budete mít, tím větší je riziko. Pojďme diskutovat o použití možné vedlejší účinky testosteronu .

Chcete-li koupit Testosteron Doplatek

Možné vedlejší účinky testosteronu

Když jsme doplnění testosteronu v částkách, které nás zavedou daleko mimo dosah průměrný, existuje pět možných vedlejších účinků, ke kterým může dojít. Opět musíme zdůraznit slovo "možné", protože to v nijak znamená, zaručené. Celkové dávkování a další důležité je individuální reakce bude diktovat, celkový výsledek víc než cokoli jiného, ale tak budou ty obecné celkového života.

V každém případě je důvod, proč se že takové účinky mohou vyskytnout především díky procesu aromatázy, podle které testosteron přemění na estrogen. Tyto účinky patří:

  • Gynekomastie
  • Nadměrné zadržování vody
  • Vysoký krevní tlak
  • Vysoký LDL Cholesterol
  • Nízký HDL Cholesterol
Chcete-li koupit Testosteron Doplatek

Boj s vedlejší účinky testosteronu

K boji proti vedlejší účinky testosteronu je pár věcí, co můžeme udělat. Nejdůležitější je doplnění s aromatázy Inhibitor (AI) například Arimidex nebo letrozol. AI dělat přesně to, co jejich název napovídá, že potlačení aromatázy procesu, což znamená, že brání přeměně na estrogen.

Dále podle své povahy, AI také snížit celkové množství estrogenu v těle, tím brání, co neexistuje od způsobuje problémy. V každém případě AI zůstávají hlavní linii obrany.

Za AI a to značně ochrání váš krevní tlak a hladinu cholesterolu, mluvíme o naší celkové stravy. Jíst potraviny, které podporují zdravou hladinu a zamezení aktivity jako je kouření a pití, které mají negativní dopad výrazně vás ochrání. Vyhnout se těžká alkohol consumptionand zajišťující vaše strava je plný hojnosti Omega mastných kyselin bude dělat zázraky pro vás a výrazně chrání před vedlejší účinky testosteronu.

Dále existuje ještě jedna věc, kterou musíme zmínit, a to se točí kolem nadměrné zadržování vody. Testosteron aromatizes, často je obviňován pro zadržování vody získané a absolutně, to může být problém. Však s AI je snadno ovládat, ale i s vodou v AI zadržování může ještě nastat, ale v devíti případech z deseti je to z jednoho prostého důvodu.

Pokud jste se doplňuje s testosteronem, doplňuje s kvalitní AI, ale stále drží voda, šance jsou že budete jíst příliš mnoho sacharidů. Pokud budete jíst více sacharidů než potřebujete si hodláte udit, to neznamená, že Testosteron je problém, to prostě znamená, že přejídání.

Chcete-li koupit Testosteron Doplatek

Zaručené vedlejší účinky testosteronu

Existují dva vedlejší účinky testosteronu využití, které jsou naprosto zaručeno ve všech lidí, kteří doplňují, a jsou vzájemně propojeny. Když jsme doplnit s anabolické steroidy, dokonce i testosteron, bude potlačen naší přirozené produkce testosteronu.

Nezáleží na tom, jak zvláštní domníváte, že jste, že nezáleží na tom, co váš přítel nebo nějaký velký chlap v tělocvičně ti; je-li si doplnit své přirozené úrovně bude klesat. Samozřejmě pokud jste se doplňuje s testosteron to je trochu obavy, jak poskytujete své tělo s to, co potřebuje.

Jako testosteronu úrovně potlačeno, jak produkce se vyskytuje ve varlatech a už dochází, že varlata zmenší. To však neznamená scvrkávají a zmizí, to prostě znamená, že ztratí část jejich plnosti, ale dobré zprávy. Jakmile je přerušeno užívání anabolických steroidů a všechny hormony opustili systém přirozené produkce testosteronu začne znovu a varlata se vrátí do své normální velikosti.

Chcete-li koupit Testosteron Doplatek

Pravda o testosteron

Pravda je tak jednoduché, že je to téměř děsivé. Co jste řekl celý svůj život, pokud jde o anabolické steroidy, a v tomto případě testosteronu, ve většině případů to vše byla lež. Testosteron je jedním z nejvíce prospěšné hormonů budete někdy doplnit a prostřednictvím doplňkové mohou výrazně zlepšit svůj život.

Použití vedlejší účinky testosteronu jsou skutečné, to není cizí látka do těla, není to něco, co vaše bodywill názor jako nepřítele. Testosteron je vítán v těle, a zodpovědné využití vedlejší účinky testosteronu může být uchováván při zálivu.

Chcete-li koupit Testosteron Doplatek