Testosterooni Naistele

Nii meditsiini valdkonnas ja mis jõudluse suurendamiseks on üks kõige tabu teemasid kõik; Me oleme rääkides muidugi testosterooni naistele ja tabu olemus mõtet; ju on esmane meessuguhormoon testosterooni ja on ka anaboolsed androgeense steroid.

Kuigi see on kõik tõsi, ei tähenda see on hormoon karta,-fact Testosteroon naistele on on väga oluline ilma selleta, nagu mehed nad oluliselt kannatada.

Kuigi kõige levinum põhjus rakendada raviga seotud testosterooni naistele keerleb madal paljud naised täiendada seda tulemuslikkuse suurendamise eesmärgil, kell vähemalt testosterooni derivaadid.

Terapeutiline testosterooni naistele rääkides suhtleme muidugi kõrge ja tasemed saada liiga kõrge, samas ei pruugi olla katastroofilised madal, võib see põhjustada negatiivsed tunnused ilmuvad mõttes.

Vajuta siia osta testosterooni täiendus

Testosterooni naistele

Kahjuks kui sa üritad õppida tõde, kui tegemist on steroidsete hormoonide on tihti väga raske leida; Kuna Testosteroon on oluline seda käsitletakse sageli alles emotsionaalse tunde tõttu hormoonide kihelkonda pere.

Kuigi on palju müüdid ja otsetehingute peitub kohta anaboolsed steroidid üldiselt, kuna me sa räägi testosterooni jaoks naised nii tulemuslikkuse suurendamine ja looduslike tootmistingimuste mõttes on ka üsna vähe peitub ka ja sageli väga naeruväärne laadi. Ilma Testosteroon naistel ei ole naised, nad vajavad hormooni nagu mees ei aga see on suures osas valesti aru.

Oleme võtnud mõningaid levinumaid müüte ja väärarusaamu testosterooni naistele ja jättis teile ainult tõde. Oleme võtnud need valed off erinevad foorumid ja veebilehed, mis tegelevad selliste seotud arutelu ja loodetavasti te varustada vähemalt natuke mõtteainet. Kuigi leiad ikka seda seal palju rohkem õppida Loodetavasti leiad et see on hea lähtepunkt.

Vajuta siia osta testosterooni täiendus

Müüt: Testosteroon naistel on naeruväärne; nad on vaja ainult östrogeeni ja progesterooni.

Tõde: Mõlemad mehed ja naised toodavad looduslikult testosterooni; siiski, mehed toodavad looduslikult ligi kümme korda rohkem, eeldades oma toodanguga on kuni par.Kuid mõlemal juhul Testosteroon mängib olulist rolli seksuaalse funktsiooni; naised, kellel on madal kogemus massilist jookseb libiido.

Need, kes kannatavad vähenenud sugutung võib tõepoolest pead otsima ravi testosterooni naistele, eriti kui arvestame paljude muude negatiivsete mõjude madal võib olla näiteks: kaotuse lihaste kude, depressioon ja rasva kasumi kaotus tugevus, vähendada energia, nõrgenenud immuunsüsteemi ja isegi on puudu koondumine teatud juhtudel.

Müüt: Naised, kes lähevad läbi menopausi on paremini tagatud täiendades progesterooni.

Tõde: Paljudel juhtudel ravi menopausi on testosterooni, nagu menopausi võib põhjustada väheneb hormooni 80% ja isegi suuremad mõningatel juhtudel. Kui on elu ja mis periood üks seisab Testosteroon naistel muutub tähtsam kui kunagi, kui selles ajavahemikus on naise sisemise mina saan tagurpidi.

Müüt: rasestumisvastaseid mõjutab testosterooni, see mõjutab ainult munasarjad.

Tõde: Enamik kõik rasestumisvastased hävitada kõik hormonaalsed productions Testosteroon, östrogeen ja progesteroon klassi; pole tähtis, kuidas erilise usud, et oled see esineda. Sellepärast naised, kes kasutavad rasestumisvastaseid tungivalt hoida silm peal oma kokku hormoonide taset ja kui taseme langust terapeutilise Testosteroon naistel on sageli väga soovitatav.

Vajuta siia osta testosterooni täiendus

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *