Testosteronu Dla Kobiet

W dziedzinie medycyny i o wydajności jest jednym z najbardziej tabu Tematy rozmawiamy oczywiście testosteronu dla kobiet i tabu charakter ma sens; po tym wszystkim Testosteron jest głównym męskim hormonem płciowym i to również anaboliczny androgenny.

Mimo że to wszystko prawda, co nie znaczy że jest hormonem obawa, w rzeczywistości testosteronu dla kobiet ma ogromne znaczenie dla bez niego, jak ludzie, one bardzo cierpią.

A najczęstszą przyczyną wdrożenia terapeutyczny testosteronu dla kobiet obraca się wokół niski poziom wielu kobiet uzupełnienia z nim w celu zwiększenia wydajności lub przynajmniej pochodne testosteronu.

Mówiąc o-terapeutyczny testosteronu dla kobiet Oczywiście mówimy o wysoki poziom i poziom się zbyt wysoka, choć nie może być katastrofalne w sensie niskiego poziomu, który może powodować negatywne cechy, jakie pojawiają się.

Kliknij tutaj, aby kupić suplement testosteronu

Testosteronu dla kobiet

Niestety gdy starasz się dowiedzieć się prawdy, jeśli chodzi o Hormony sterydowe jest często bardzo trudne do znalezienia; jak testosteron jest niezbędne jest nadal często tylko omówione w sensie emocjonalnym ze względu na hormony, które należy do rodziny.

Chociaż istnieje wiele mitów i wręcz kłamstwa dotyczące sterydów anabolicznych w ogóle, kiedy rozmawiamy z testosteronu dla kobiet zarówno w wydajności i naturalną produkcję poczucie, że istnieje sporo leży zbyt i często o charakterze bardzo śmieszne. Bez kobiet testosteron nie byłoby kobiet, potrzebują hormonów, tak jak człowiek ma, ale jest to w dużej mierze niezrozumiany.

Mamy wziąć niektóre z najczęstszych mitów i nieporozumień dotyczących testosteronu dla kobiet i pozostaje ci tylko prawdę. Musimy podjąć te kłamstwa na różnych forach i stronach internetowych, że radzić sobie w takiej dyskusji i mam nadzieję, że pod warunkiem ze przynajmniej trochę do myślenia. Gdy znajdziesz tam nadal będzie znacznie więcej, aby dowiedzieć się, mam nadzieję, że znajdziesz to, aby być dobrym punktem wyjścia.

Kliknij tutaj, aby kupić suplement testosteronu

MIT: Testosteronu dla kobiet jest śmieszne; potrzebują tylko estrogenów i progesteronu.

Prawda: Zarówno mężczyźni i kobiety naturalnie produkcji testosteronu; Jednak ludzie naturalnie produkować prawie dziesięć razy tyle, przy założeniu, że ich produkcja jest na równi.Jednak w obu przypadkach Testosteron odgrywa istotną rolę w funkcji seksualnych; kobiety, które mają niski poziom będzie doświadczenie ogromne wywala w libido.

Tych, którzy cierpią na obniżenie popędu może rzeczywiście trzeba szukać terapeutyczny testosteronu dla kobiet, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę wiele innych negatywnych skutków niski poziom może mieć, takie jak: utrata mięśni tkanki, depresja i tłuszczu zysk, utrata siły, utrata energii, osłabiony system immunologiczny i nawet brak koncentracji w niektórych przypadkach.

MIT: Kobiety przechodzą menopauzę serwowane są najlepsze przez suplementacja progesteronu.

Prawda: W wielu przypadkach lekarstwo dla menopauzy jest testosteron, jak Menopauza może powodować spadek hormonu, aż 80% i jeszcze większy w niektórych przypadkach. Jeśli jest to okres życia, w którym jeden stoi testosteronu dla kobiet staje się bardziej istotne niż kiedykolwiek, jak to w tym okresie wewnętrznych siebie kobiety może być nogami.

MIT: Antykoncepcja nie wpływa na testosteron, to dotyczy tylko jajników.

Prawda: Większość wszystkich środków antykoncepcyjnych zniszczyć wszystko hormonalne produkcje testosteronu, estrogenu i progesteronu klasy; bez względu na to, jak specjalne uważasz, że jesteś to nastąpi. Z tego powodu kobiet stosujących środki antykoncepcyjne są mocno nalegał, aby mieć oko na ich poziom całkowitej hormonów i jeśli terapeutycznych spadek poziomu testosteronu dla kobiet jest często wysoce zalecane.

Kliknij tutaj, aby kupić suplement testosteronu

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *