» » Testosterono Moterims

Testosterono Moterims

Testosterono MoterimsMedicinos srityje ir kad efektyvumo didinimo yra viena iš labiausiai tabu temų visų; Mes kalbame, žinoma testosterono moterims ir tabu pobūdį turi prasmę; Galų gale, Testosteronas yra pagrindinis vyriškas lytinis hormonas ir jis taip pat anaboliniai androgeninį steroidų.

O tai visi tiesa, tai nereiškia, jog ji yra hormonas, reikia bijoti, – tai Testosteronas moterims yra labai svarbus, be to, kaip ir vyrai jie labai kenčia.

Nors labiausiai paplitusių priežasčių, įgyvendinti terapinės testosterono moterims sukasi aplink žemas daug moterų papildyti su juo tuo tikslu veiklos gerinimo arba bent jau testosterono išvestinių priemonių.

Kai kalbama apie be terapinių testosterono moterims mes žinoma kalbėjo aukšto lygio ir kai lygį gauti per didelis, tai gali būti pražūtinga žemas, tai gali sukelti neigiami bruožai atvykti prasme.

Spauskite čia Norėdami pirkti testosterono papildymas

Testosterono moterims

Deja kai norite sužinoti tiesą, kai jis ateina į steroidiniai hormonai dažnai labai sunku rasti; kaip testosteronas yra gyvybiškai svarbus jis vis dar dažnai tik aptariamas emocinę prasme dėl hormonų jis priklauso šeimos.

Nors yra daug mitų ir vienakrypθius melas apie anaboliniai steroidai apskritai, kada mes kalbame testosterono už moterų efektyvumo didinimo ir natūralus gamybos prasme yra gana daug yra per daug ir dažnai labai juokinga pobūdžio. Be testosterono moteris nebūtų moteris, jie turi hormonas kaip žmogus daro, bet tai iš esmės suprasta.

Mes ėmėmės kai kurie iš labiausiai paplitusių mitai ir supainiojo dėl testosterono moterims ir jums paliktas tik tiesą. Mes ėmėsi šių yra ne iš įvairių skelbimų lentose ir svetainių, kurios prekiauja, tokių susijusių diskusijų ir tikimės, kad jums įrengti bent truputį susimąstyti. Nors jūs rasite vis dar bus daug daugiau sužinoti, tikimės, kad rasite tai būtų gera pradžia.

Spauskite čia Norėdami pirkti testosterono papildymas
Mitas: Testosteronas moterims yra juokinga; jie tik turi estrogenų ir progesterono.

Tiesa: Abu vyrai ir moterys natūraliai gamina testosterono; Tačiau, vyrai natūraliai gamina beveik dešimt kartų daugiau, darant prielaidą, kad jų gamyba yra lyginami.Tačiau abiem atvejais testosterono vaidina svarbų vaidmenį, lytinei funkcijai; moterys, kurios lygis yra žemas patirs didelį avarijų lytinis potraukis.

Tiems, kurie kenčia nuo sumažėjęs lytinis potraukis gali iš tikrųjų reikia ieškoti gydymo testosterono moterims, ypač kai mes apsvarstyti daug kitų neigiamą poveikį mažai gali būti, pavyzdžiui: slinkimas, jėgų, energijos praradimas, raumenų audinio, depresija ir riebalų padidėjimas, praradimas silpnina imuninę sistemą ir net trūksta koncentracijos kai kuriais atvejais.

Mitas: Moterų, kurie keliauja per Menopauzė geriausiai tenkinami papildant progesterono.

Tiesa: Daugeliu atvejų gydymui Menopauzė yra Testosteronas, kaip menopauzės gali sukelti mažėja hormono iš daugiau kaip 80 % ir dar labiau kai kuriais atvejais. Jei tai yra gyvenimas, kuris per vieną stendai testosterono moterims tampa svarbiau nei kada nors tai šiuo laikotarpiu moters vidaus savarankiškai gali būti aukštyn dugnu.

Mitas: gimstamumo kontrolė neturi įtakos testosterono, jis tik turi įtakos kiaušidžių.

Tiesa: Dauguma visi kontraceptikai sunaikinti visi hormonų gamybos testosterono, estrogeno ir progesterono klasės; Nesvarbu, kaip specialios jus manote, kad esate tai įvyks. Todėl moterims, vartojančioms gimstamumo kontrolė yra primygtinai raginami užmesti akį į jų bendra hormonų ir jeigu lygių gydymo testosterono moterims yra dažnai labai rekomenduojama.

Spauskite čia Norėdami pirkti testosterono papildymas