Testosterona Sievietem

Medicīnas jomā un ka veiktspējas uzlabošana ir viens no visvairāk tabu tēmām, kas visām; mēs esam runājot, protams testosterona sievietem un tabu daba ir jēga; galu galā, testosterons ir galvenais vīriešu dzimuma hormonu un tas ir arī anaboliskas androgēnas steroīdu.

Kamēr tas ir visa taisnība, tas nenozīmē, ka tā ir hormonu baidījās,-faktu testosterona sievietēm ir liela nozīme bez tā, tāpat kā tās ievērojami cieš vīrieši.

Bet visbiežāk iemesls sievietēm īstenot terapeitisko testosterona rotē ap zemo līmeni daudzām sievietēm papildināt ar to šim nolūkam veiktspējas uzlabojumu vai vismaz testosterona atvasinājumi.

Runājot-terapeitiskā testosterona sievietēm mēs protams runājot augstā līmenī un kad līmeņi iegūt pārāk augsts, bet tā nedrīkst būt katastrofāli zemo līmeni, tas var radīt negatīvas iezīmes ierasties sajūtu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos testosterona Papildinājums

Testosterona sievietem

Diemžēl, kad jūs cenšaties, lai uzzinātu patiesību, kad runa ir par steroīdu hormonu tā bieži ir ļoti grūti atrast; kā testosterons ir vitāli svarīga to joprojām bieži vien ir apspriests emocionālā ziņā sakarā ar hormoniem, tas pieder pie ģimenes.

Lai gan ir daudzi mīti un turnīra meli par anabolisko steroīdu vispār, kad mēs esam runājot testosterona sievietes veiktspējas uzlabošanu gan dabīgo ražošanas sajūtu, tur ir diezgan maz slēpjas pārāk un bieži vien ir ļoti smieklīgi raksturs. Bez testosterona sievietēm nebūtu sievietēm, tie ir hormons, tāpat kā vīrietis dara, bet tas ir lielā mērā pārprasts.

Mums ir veikti daži no visbiežāk mītus un maldīgus priekšstatus par testosterona sievietem un palicis tikai patiesību. Mums ir veikušas šos melus no dažādu ziņojumu dēļiem un tīmekļa vietnes, kas nodarbojas ar šādu saistīto diskusiju un cerams, ka jums sniedz vismaz nedaudz vielu pārdomām. Kamēr jūs atradīsiet joprojām būs daudz vairāk, lai uzzinātu, cerams, ka jūs varēsiet atrast tas ir labs sākuma punkts.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos testosterona Papildinājums

Mīts: Testosterona sievietēm ir smieklīgi; viņiem ir nepieciešama tikai estrogēnu un progesteronu.

Patiesība: Gan vīriešu un sieviešu dabiski rada testosterona; Tomēr cilvēki dabiski ražot gandrīz desmit reizes vairāk, pieņemot savu produkciju ir līdz par.Tomēr abos gadījumos testosterons ir būtiska nozīme seksuālo funkciju; sievietēm, kam ir zems piedzīvos masveida avāriju libido.

Tiem, kuri cieš no samazinājusies dzimums disku tiešām vajadzēs meklēt terapeitisko testosterona sievietēm, jo īpaši, ja mēs uzskatām, ka daudzi citi negatīvi nepietiekama var būt, piemēram: muskuļu audos, depresija un tauku iegūt zudums spēks, enerģija, zaudējumu zaudējumu novājināta imūno sistēmu, un pat pietrūkst koncentrēšanās dažos gadījumos.

Mīts: Sievietes, kas iet cauri menopauzes ir vislabāk, papildinot ar progesteronu.

Patiesība: Daudzos gadījumos menopauzes ārstēšana ir testosterons, kā menopauzes, var izraisīt hormons kritumu līdz 80 % un pat vairāk, dažos gadījumos. Ja tas, kuru dzīves laikā viens stāv testosterona sievietēm kļūst svarīgāka nekā jebkad agrāk kā tas ir šajā laikā sievietes iekšējās self var pagriezt otrādi.

Mīts: Kontracepcija neietekmē testosterona, tā ietekmē tikai olnīcas.

Patiesība: Lielākā daļa visu pretapaugļošanās līdzekļiem iznīcināt visu hormonālās ražošanas testosterona, estrogēnu un progesteronu klases; nav svarīgi, kā īpašas jūs uzskatāt, ka esat tā notiks. Šī iemesla dēļ sievietes, kuri lieto pretapaugļošanās stingri aicināja saglabāt acu par savu kopējo hormonu līmeni un ja līmenis samazinās terapeitisko testosterona sievietēm bieži vien ļoti ieteicams.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos testosterona Papildinājums

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *