Testosterona Blakusparādības

No visiem anabolisko steroīdu pieejams, veselīga pieaugušo vīriešu ir ļoti maz kā labi panes kā testosterona. Lai gan tā ir taisnība, tur arepossible testosterona blakusparādības , kas var rasties sakarā ar ārējai lietošanai.

Par laimi, veselīga pieaugušo vīriešu blakusparādības testosterona izmantošana ir ļoti kontrolējamais; sakot, ar atbildīgu izlietojumu tur ir veselīga pieaugušo vīriešu vajadzētu būt upuris vienu iemeslu.

Cilvēks saņem testosterona aizstājterapiju, šīm blakusparādībām būs ļoti maz skar; galu galā, viņa gadījumā viņš būs tikai aizstāt to, ko ir nepietiekama. Veiktspējas uzlabotāju, tas ir kur spēle mainās, jo tas būs supraphysiological devas, ko var atvērt durvis uz problēmām.

Supraphysiological devu var izmantot ļoti droši, bet tur ir kaut kas svarīgi, jums nepieciešams paturēt prātā. Kā ar lielāko daļu anabolisko steroīdu, nav lielu risku, lai atalgotu attiecība; jo vairāk jūs veikt lielāku atdevi, bet vairāk ņemt, jo lielāks risks. Diskutējam par iespējamās blakusparādības testosterona izmantošana.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos testosterona Papildinājums

Iespējamās blakusparādības testosterona

Ja mēs papildinātu uz testosterona ar summām, kas mūs pārspēj mūsu vidējā _ diapazona, ir piecas iespējamās blakusparādības, kas var rasties. Atkal mums ir uzsvērt vārdu “iespējams”, jo tas ir nekādā veidā nozīmē garantēta. Kopējais dozēšanas un vēl svarīgāk individuālu atbildi noteiks kopējo iznākumu, vairāk nekā jebkas cits, bet tā būs tiem vispārējā kopējā dzīvesveidu.

Jebkurā gadījumā, var rasties šādas ietekmes iemesls ir lielā mērā aromatāzes process, ar kuru testosterona tiek pārvērsta par estrogēnu. Ietver šādas sekas:

  • Ginekomastija
  • Liekā ūdens aizture
  • Augsts asinsspiediens
  • Augsta ZBL holesterīna līmeni
  • Zema HDL holesterīns
Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos testosterona Papildinājums

Cīņa pret testosterona blakusparādības

Lai cīnītos pret testosterona blakusparādības ir dažas lietas, ko mēs varam darīt. Vissvarīgākais ir, papildinot ar aromatāzes inhibitoru (AI) piemēram, Arimidex vai Letrozole. AI ir darīt to, ko viņu vārda nozīmē, tie kavē aromatāzes procesu, kas nozīmē, tie kavē pārveidi estrogēnu.

Tālāk, pēc savas būtības AI arī samazināt kopējo summu estrogēnu organismā, tādējādi novēršot to, kas neeksistē no rada problēmas. Jebkurā gadījumā, AI paliek aizsardzības galvenā līnija.

Pēc ši, un tas būs ievērojami aizsargāt jūsu asinsspiediena un holesterīna līmeni, mēs esam runājot par mūsu vispārējā uzturā. Ēdot pārtiku, kas veicina veselīgu līmeņos un izvairīties no darbību, piemēram, smēķēšanas un alkohola, kas negatīvi ietekmē ievērojami aizsargāt jums. Izvairoties no smagā alkohola consumptionand, nodrošinot jūsu uzturs ir pilns ar daudz Omega taukskābes jums darīt brīnumus un lielā mērā aizsargā pret testosterona blakusparādības.

Tālāk ir vēl viena lieta, kas mums ir pieminēt, un tas rotē ap liekā ūdens aizture. Kā testosterona aromatizes, bieži vien ir vainojama ūdens aizture, kas gūta, un absolūti, tas var radīt problēmas. Tomēr ar AI to viegli kontrolēt, bet pat ar AI ūdens saglabāšanu, joprojām notiek, bet deviņas reizes no desmit ir viena vienkārša iemesla dēļ.

Ja jūs esat papildinot ar testosterona, papildinot ar kvalitātes AI vēl joprojām turot ūdenī, izredzes ir jūs ēšanas pārāk daudz ogļhidrātu. Ja jūs ēdat vairāk ogļhidrātiem, nekā jums nepieciešams, lai jūs gatavojas žāvēt, tas nenozīmē, ka testosterona ir problēma, tas vienkārši nozīmē, ka jūs esat pārēšanās.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos testosterona Papildinājums

Garantēta testosterona blakusparādības

Ir divi absolūti garantēta visiem vīriešiem, kas papildinātu blakusparādības testosterona izmantošanu, un tie ir savstarpēji saistītas. Ja mēs papildinātu ar anabolisko steroīdu, pat testosterona, mūsu dabas testosterona ražošanu tiks apspiesti.

Nav svarīgi, kā īpašu jūs uzskatāt, ka esat, nav svarīgi, ko tavs draugs vai daži liels puisis pie sporta teica; Ja jūs papildināt savu dabas līmenis samazināsies. Protams, ja jūs papildināt ar testosterona tas ir mazliet bažas, kā jūs sniedzat savu ķermeni ar to, kas ir.

Kā testosterona tiks apspiesti līmeņa, kā ražošanas notiek sēklinieku un vairs notiek jūsu sēkliniekos saruks. Tas nenozīmē, ka viņi sačokurot un izzūd, tas vienkārši nozīmē, ka viņi zaudē dažas savas pilnības, bet ir labas ziņas. Kad anabolisko steroīdu lietošanu tiek pārtraukta un hormoni ir atstājuši savu sistēmu dabas testosterona ražošanu sāks atkal un jūsu sēkliniekos atgriezīsies to parastajā izmērā.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos testosterona Papildinājums

Patiesība par testosterons

Patiesība ir tik vienkārši, tas ir gandrīz biedējoši. Tas, ko jūs esat teicis par anabolisko steroīdu visu mūžu, un šajā gadījumā testosterons, vairumā gadījumu tas viss ir meli. Testosterons ir viens no izdevīgāko hormoni, jūs kādreiz būs jāpapildina ar un caur papildu izmantošana var ievērojami uzlabot savu dzīvi.

Savukārt testosterona blakusparādības lietošanas ir reāli, tas nav ārvalstu vielas organismā, tas nav kaut kas savu bodywill uzskata par ienaidnieku. Testosterons ir atzinīgi novērtējuši ķermeņa un atbildīga izmantošana ar testosterona blakusparādības var būt atvairīta.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos testosterona Papildinājums

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *