» » Testosteron Yan Etkileri

Testosteron Yan Etkileri

Testosteron Yan EtkileriBütün anabolik steroidlerden temin için sağlıklı yetişkin erkek vardır çok az olarak iyi tolere testosteron gibi. Bu doğru ise arepossible testosteron yan etkileri eksojen kullanım nedeniyle oluşabilir.

Neyse ki, sağlıklı erişkin erkeğin testosteron yan etkileri için kullanımı çok kontrol edilebilir; Aslında, orada sorumlu kullanımı ile sağlıklı bir yetişkin erkek tek bir kurban düşüş bir sebep değil.

Testosteron replasman tedavisi alan adam için bu yan etkiler çok az endişe olacak; ne de olsa, bu durumda o sadece ne eksik yerine. Performans artırıcı, bu sorunlar için kapıyı açar mısın supraphysiological doz olarak nerede oyun değişiklikler, bu.

Supraphysiological doz-ebilmek var olmak kullanılmış çok güvenli bir şekilde, ancak akılda tutulması gereken önemli bir şey. Çoğu anabolik steroidler ile olduğu gibi ödül oranı için güçlü bir risk olduğunu; daha sen, daha büyük ödül daha sürer ancak, büyük risk. Muhtemel yan etkiler testosteron kullanım tartışalım.

testosteron takviyesi almak için burayı tıklayın

Testosteron olası yan etkileri

Ortalama mesafe çok bizi miktarda testosteron için ek zaman beş olası yan-oluşabilecek etkileri vardır. Yine, "mümkün" Bu içinde hiçbir şekilde garanti ima sözcüğü vurgulamak gerekir. Toplam dozaj ve daha da önemlisi bireysel tepki her şeyden çok toplam sonucu dikte edecek ama çok genel genel yaşam tarzı olanlar olacaktır.

Ne olursa olsun, bu tür etkiler oluşabilir östrojen tarafından-ki testosteron dönüştürür Aromataz süreci büyük ölçüde nedeniyle nedenidir. Bu tür etkileri şunlardır:

  • Jinekomasti
  • Aşırı su tutma
  • Yüksek kan basıncı
  • Yüksek LDL kolesterol
  • Düşük HDL kolesterol
testosteron takviyesi almak için burayı tıklayın

Testosteron yan etkileri ile mücadele

Testosteron yan etkileri orada mücadele için bazı şeyler vardır. Daha da önemlisi ile bir Aromataz inhibitörü (AI) Arimidex veya letrozolün gibi ilave. Tam olarak ne kendi adından da anlaşılacağı AI's yapmak, onlar demek ki, onlar östrojen dönüştürme inhibe Aromataz süreci inhibe.

Ayrıca, kendi doğası gereği, AI'ın da toplam vücutta östrojen böylece ne bir soruna neden yok önlenmesi azaltmak. Ne olursa olsun, AI'ın birincil savunma hattı olarak kalır.

AI'ın ötesinde ve bu büyük ölçüde kan basıncı ve kolesterol düzeylerini korur, genel beslenme ile konuşuyoruz. Sağlıklı düzeyleri desteklemek gıdalar yemek ve sigara ve içki gibi olumsuz etki aktivite kaçınarak büyük ölçüde koruyacaktır. Diyet sağlanması ağır alkol consumptionand kaçınarak bol Omega yağ asitleri için mucizeler ve büyük ölçüde testosteron yan etkilerekarşı korumak, dolu.

Orada daha fazla bir şey daha belirtmek zorundadır ve bu aşırı su tutma döner. Testosteron aromatizes gibi sık sık elde su tutma için tutuluyor ve kesinlikle, bu bir sorun olabilir. AI's ile kolayca kontrol edilir, ama bile bir AI su tutma hala oluşabilir, ancak dokuz kez on üzerinden bunun basit bir nedeni olmalı.

Testosteron ile ilave Eğer ilave bir kalite AI henüz su, elinde hala çok fazla karbonhidrat yemek yiyorsun ihtimaller. Eğer yersen sana ihtiyacım olandan daha fazla karbonhidrat şişirmek için gidiyoruz, bu testosteron sorun olduğu anlamına gelmez sadece overeating anlamına gelir.

testosteron takviyesi almak için burayı tıklayın

Testosteron yan etkileri garantili

Orada kesinlikle ek tüm erkeklerde garantilidir iki testosteron yan etkileri kullanımı ve birbirine bağlanır. Bizim doğal testosteron üretimi ile anabolik steroidler, hatta testosteron takviyesi olduğunda gizlenir.

Ne kadar özel arkadaşın ya da spor salonunda büyük bir adam sana söyledim önemli değil çoğu iman etmez; Eğer senin doğal ek düzeyleri düşecek. Bu testosteron ile ilave yoksa gerekeni ile vücudunuzun sağlanmaktadır gibi tabii ki, küçük bir endişe, var.

Üretim testislerinden oluşur ve artık senin testisleri küçülür oluştuğunu testosteron düzeyleri, gizlenir. Bu değil demek onlar büklüm ve kaybolur, sadece onlar kaybetmek biraz-in onların dolgunluk, ama iyi haber demektir. Kez anabolik steroid kullanımı kesilir ve tüm hormon sisteminizin doğal kaldı testosteron üretimi yeniden başlayacak ve testislerin onların normal boyutuna geri döndürür.

testosteron takviyesi almak için burayı tıklayın

Testosteron hakkındaki gerçeği

Neredeyse korku kadar basit bir gerçektir. Hayatın anabolik steroidler hakkında söylediğini ve bu durum testosteron, çoğu durumda tüm yalan oldu. Testosteron hiç ile ek ve ek kullanımı yoluyla hayatını önemli ölçüde artırabilir en yararlı hormon biridir.Testosteron yan etkileri kullanımı gerçek iken, bu vücut için yabancı bir madde değil, senin ceset onlara nefis bir düşman olarak görmek bir şey değil. Testosteron vücut tarafından memnuniyetle olduğunu ve sorumlu kullanımı ile testosteron yan etkileri koyunda tutulabilir.

testosteron takviyesi almak için burayı tıklayın