Testosteron Pro ženy

V oblasti lékařství a že zvýšení výkonu je to jeden z nejvíce tabu témata ze všech; Mluvíme samozřejmě o testosteronu u žen a tabu příroda dává smysl; Konec konců Testosteron je primární mužský pohlavní hormon a je to také anabolických androgenních steroidů.

Zatímco všechna pravda, to však neznamená, že je hormon, třeba se obávat, ve skutečnosti testosteronu u žen má velký význam pro bez něj, stejně jako muži, které značně trpí.

Zatímco nejčastější důvod provádět léčebné testosteronu u žen se točí kolem nízké úrovně mnoho žen doplnit s ním za účelem zvyšování výkonu, nebo na přinejmenším testosteronu deriváty.

Když mluvíme o-terapeutické testosteronu u žen samozřejmě mluvíme vysokých úrovní, a když úrovně příliš vysoká, zatímco nemusí být katastrofální v smyslu nízké úrovně, může způsobit negativní vlastnosti se objeví.

Chcete-li koupit Testosteron Doplatek

Testosteron pro ženy

Bohužel když se snažíte zjistit pravdu, pokud jde o steroidní hormony je často velmi obtížné najít; Testosteron je životně důležité je stále často jen diskutovali v emocionální rovině z řady hormonů, které patří.

Přestože existuje mnoho mýtů a naprosté lži o anabolických steroidů obecně, když mluvíme testosteronu pro ženy ve zvýšení výkonu a přirozená produkce pocit, že existuje poměrně málo lži taky a často velmi směšné povahu. Bez testosteronu ženy by ženy, které potřebují hormon stejně jako člověk dělá, ale to je do značné míry nepochopen.

Máme vzít některé z nejčastějších mýtů a omylů o testosteronu u žen a vám zbude jen pravdu. Přijali jsme tyto lži z různých fórech a webových stránek, které se zabývají v takové diskusi a doufejme, že pokud jste s alespoň trochu k zamyšlení. Když zjistíte, bude stále existovat mnohem víc se učit snad najdete to být dobrým výchozím bodem.

Chcete-li koupit Testosteron Doplatek

Mýtus: Testosteronu u žen je směšné; potřebují pouze estrogen a progesteron.

Pravda: Oba muži a ženy přirozeně produkují testosteron; však lidé přirozeně produkují téměř desetkrát víc, za předpokladu, že jejich vlastní produkce je připravena.V obou případech však testosteron hraje důležitou roli v sexuální funkce; ženy, které mají nízkou úroveň zažije masivní selhání libida.

Ti, kteří trpí snížení libida může opravdu muset hledat terapeutické testosteronu u žen, zejména, když se domníváme, že mohou mít mnoho dalších negativních účinků nízké úrovně, jako například: ztráta svalové tkáně, deprese a tuku zisk, ztrátu síly, ztráta energie, oslabený imunitní systém a dokonce i bez koncentrace v některých případech.

Mýtus: Ženy, které procházejí menopauzy jsou nejlépe poslouží doplňuje s progesteronu.

Pravda: V mnoha případech lék na menopauza je testosteron, neboť menopauze může způsobit pokles hormonu, až o 80 % a v některých případech dokonce vyšší. Pokud je to období života, ve které jeden stojí testosteronu pro ženy se stává důležitější, než kdy jak je v tomto období ženy vnitřní self lze otáčet vzhůru nohama.

Mýtus: antikoncepce nemá vliv testosteronu, ovlivní pouze vaječníky.

Pravda: Většina všech antikoncepce zničit všechny hormonální produkce testosteronu, estrogenu a progesteronu třídy; bez ohledu na to, jak zvláštní domníváte, že jste to dojde. Z tohoto důvodu ženy, které užívají antikoncepci se důrazně doporučuje dávat pozor na jejich celkové hormonální hladiny a pokud terapeutické hladiny testosteronu pro ženy je často vysoce doporučeno.

Chcete-li koupit Testosteron Doplatek

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *