Testosterón Pre ženy

V oblasti zdravotníctva a to zvýšenie výkonu je jedným z najviac taboo tém hovoríme samozrejme testosterónu u žien a tabu charakter zmysel; Koniec koncov, testosterón je hlavný mužský pohlavný hormón a anabolických androgénnych steroidov je tiež.

Aj keď je to všetko pravda to neznamená, že to je hormón je potrebné sa obávať, in-skutočnosti testosterón pre ženy má veľký význam pre bez neho, rovnako ako muži trpia značne.

Zatiaľ čo Najčastejším dôvodom realizovať terapeutický testosterón pre ženy sa točí okolo nízke hladiny mnoho žien doplniť s ním za účelom zvýšenie výkonu alebo aspoň testosterónu deriváty.

Keď hovorí o non-terapeutické testosterón pre ženy samozrejme hovoríme vysokej úrovne a úrovne dostať príliš vysoké, aj keď to nemusí byť katastrofálne v zmysle nízke hladiny môže spôsobiť negatívne rysy sa objaví.

Kliknite tu kúpiť testosterónu doplnenie

Testosterón pre ženy

Bohužiaľ keď sa snažíte naučiť pravdu, keď príde na steroidné hormóny je často veľmi ťažké nájsť; ako testosterón je životne dôležité je stále často iba diskutovaná v emocionálne zmysel kvôli rodine hormónov patrí.

I keď existuje mnoho mýtov a naprosté lži Pokiaľ ide o anabolické steroidy vo všeobecnosti, keď hovoríme testosterónu pre ženy v zvýšenie výkonnosti aj prirodzenú produkciu zmysel existuje pomerne málo leží príliš a často veľmi smiešne povahu. Bez ženy testosterónu by nemal byť ženy, potrebujú hormón, rovnako ako človek robí, ale to je z veľkej časti zle.

Máme prijať niektoré z najčastejších mýtov a mylných predstáv o testosterón pre ženy a nechal len pravdu. Musíme vziať tieto lži z rôznych nástenky a webové stránky, ktoré sa zaoberajú tieto súvisiace diskusie a dúfajme, že vám aspoň trochu k zamysleniu. Zatiaľ čo nájdete tam bude ešte oveľa viac sa dozviete dúfajme, že zistíte, že to je dobrý východiskový bod.

Kliknite tu kúpiť testosterónu doplnenie

Mýtus: Testosterón pre ženy je smiešne; Oni len potrebujú estrogén a progesterón.

Pravda: Obaja muži a ženy prirodzene produkovať testosterón; však muži prirodzene produkujú takmer desaťkrát toľko, za predpokladu, že ich vlastnej produkcie je až par.Však, v oboch prípadoch testosterón zohráva dôležitú úlohu v sexuálnej funkcie; ženy, ktoré majú nízku úroveň zažije masívne pády libida.

Tí, ktorí trpia zníženie libida skutočne musieť hľadať terapeutické testosterón pre ženy, najmä keď vezmeme do úvahy mnohé iné negatívne účinky nízkej úrovne môžu mať, ako: strata svalového tkaniva, depresie a tuku zisk, strata sily, strata energie, oslabený imunitný systém a dokonca chýba koncentrácie v niektorých prípadoch.

Mýtus: Ženy, ktoré prechádzajú menopauzy sú najlepšie poslúži doplnením s progesterónu.

Pravda: V mnohých prípadoch liek pre menopauza je testosterón, ako menopauze môžu spôsobiť pokles tohto hormónu rovnako ako 80% a v niektorých prípadoch dokonca vyššia. Ak je to obdobie života, v ktoré jeden stojí testosterón pre ženy sa stáva dôležitejšie než niekedy ako je to v tomto období žena vnútornom samostatne môže byť obrátil hore nohami.

Mýtus: antikoncepcia nemá vplyv testosterónu, len ovplyvňuje vaječníky.

Pravda: Väčšina všetkých antikoncepcie zničiť všetky hormonálnej produkcie testosterónu a estrogénu a progesterónu triedy; bez ohľadu na to, ako špeciálne si myslíte, že ste to dôjde. Z tohto dôvodu ženy, ktoré užívajú antikoncepciu sú dôrazne vyzvala, aby dohliadal na ich celkovej hormonálnej hladiny a ak pokles terapeutické hladiny testosterónu u žien často veľmi odporúča.

Kliknite tu kúpiť testosterónu doplnenie

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *