» » Testosteron Artırmak Için Nasıl?

Testosteron Artırmak Için Nasıl?

Testosteron Artırmak Için Nasıl?Bir sır, bir atlet, beden gammazcı ya da sadece biraz daha yüksek bakmak isteyen birisi iseniz, testosteron, itll'var olmak daha iyi eğer artırabilir; ne de olsa, birincil anabolik hormonu testosteron olduğunu.

Testosteron artırmak çalışıyoruz kez aklıma gelen ilk şey anabolik steroidler, bu birincil roller ama aslında normal enjeksiyonlar yanısıra testosteron arttırmak için yapabileceğimiz çok şey olduğunu.

En iyi içinde dönem yeteneğinin olması durumunda bir ihtiyaç veya arzu testosteron anabolik steroidler artırmak için her zaman hata yapma, başka hiçbir şey yakın gelecek ama belirli ilkelere uyarsanız doğal olarak küçük artımlı artışı sağlayabilir.

Bu uygulamalar yararlı olacağına iken ancak, şeylerin büyük düzeni içinde nerede onlar gerçekten parlaklık düşük testosteron staving yataklık ediyor; Hayır, garantisi yok ama büyük oranlarını artırır.

testosteron takviyesi almak için burayı tıklayın

Gıda ile testosteron artırma

Eski söyleyerek duydum, hiçbir gıda daha fazla anabolik ve oldukça doğru; büyüme ve performans için hiçbir şey yeryüzünde gelince dövmek veya gıda değiştirin.

Şu ışığı bizim doğal testosteron düzeyleri üzerinde olumlu bir etkisi için gösterilen belirli gıdalar vardır ve birçok çalışma bu gıdalar diyet zengin sık tüketen bireyler testosteron üretimi artırmak belirttiler. Aynı ters yönde söylenebilir; bazı gıdalar ters etkiye sahip gösterilmiştir ve testosteron arttırmak veya en azından korumak çalışıyorsan, onlar-ecek var olmak önlemek için servis.

Vejetaryen olan birey için sonraki bölüm muhtemelen oldukça üzücü bir haber olacak; yemek yiyecek ile testosteron arttırmak için arıyorsanız eğer vejetaryen tarzı beslenme yapmak mümkün gitmeyeceksin. Hayır, etler testosteron artar tek gıdalar değildir ama kırmızı et ve yumurta gibi bizim birincil artan araçlardır.

testosteron takviyesi almak için burayı tıklayın
Doğal testosteron üretimini artırmak için en iyi gıda şunlardır:

  • Kırmızı et
  • Bütün yumurta
  • Domuz eti
  • Somon
  • Civata ve baklagiller
  • Brokoli (Buna ek olarak, tek başına değil)
  • Lahana (Buna ek olarak, tek başına değil)
  • Karnabahar (Buna ek olarak, tek başına değil)
Özellikle kırmızı et ve bütün yumurta bizim iki birincil gıda kaynağı olmak için göz önünde listeye bakarak size biraz kolesterol ile ilgili olabilir. Kalbin fret izin vermeyin, bu gıdalar kolesterol düzeyleri düşmanca olma fikri uzun zaman geçti ve ikisi de LDL düzeyleri artacak; biftek ve yumurta ile yağlar, tereyağı, peynir büyük miktarda kapsayan varsayarsak, vb.

Sonraki adım, bazı gıdalar önlemek için olacak; Hayır, biz liste dışarı bunlar ya da önümüzdeki üç buçuk hafta okuma olurdu istiyorum ama biz çok iyi bir fikir verebilir. Doymuş yağ, bir şey olmak için testosteron arttırmak gerekir ama bu yukarıda gibi doğru kaynaklardan gelmesi gerek kanıtlanmıştır; doymuş yağ senin favori fast food zinciri alıyoruz Bu tür bir yağ değil.

Böylece hikayenin ahlaki basit nasıl testosteron üretimini etkileyen üzerinde korkunç olmak başka işlenmiş gıdalar genel olarak gösterilmiş olan; yok, bu kadar yemek ve işlenmiş gıda dur; Gerçekten bu kadar basit ve orada söylemek çok daha fazla değil.

testosteron takviyesi almak için burayı tıklayın

Yaşam seçenekleri ile testosteron artırma

Orada bizim testosteron düzeyleri büyük ölçüde etkileyebilir gıda dışında üç önemli faktörler; bizim fiziksel aktivite düzeyi, stres ve alkol tüketimi, en önemli fiziksel aktivite ediliyor. Daha başka erkekler doğal olarak yüksek testosteron düzeylerini korumak ve bu fiziksel egzersiz gösterilmiştir daha aktif erkekler özellikle ağırlık büyük ölçüde artırmak testosteron üretimi eğitimi.

İhtiyaçlarını ve testosteron üretimi başına artırmak istemektedir birey için planlanan ve düzenli egzersiz rutin bir iş ilk emir olmalıdır.

Stres ve alkol; biz hayatımızda stres ve yükü hafifletmek için içiyorum bu yüzden henüz alkol bu dünyada ne zaman düzenli olarak tüketilen testosteron üretimi için en zararlı şeylerden biri gösterilmiştir; Sadece üretim zarar vermez ama şişman kazanç teşvik ve kas dokusu yok eder.

Ancak, stres biraz zor olabilir, ancak sorumlu alkol tüketimi denetlemek için kolay bir şey değil. Stres anlamına gelmez sadece merak veya endişe; Bu bir rolü olsa da biz daha fiziksel stres, uyku ve dinlenme ve yalnızca bu şeyler neden olabilir fiziksel stres eksikliği ile ilgili.

Vücudumuz stres stres hormonları glukokortikoid steroidler bilinen daha büyük miktarlarda bırakmadan sona bir durumda ve testosteron arttırmak çalışıyorsan, bu yanlış yöne gidiyor.

testosteron takviyesi almak için burayı tıklayın

Sonuç

Alt satırda basittir; testosteron düzeyleri artan büyülü bir şey yok, sana söylemedim sır yok, hiçbir özel egzersiz ya da sadece elit bilmediği gizli gizli.

Testosteron düzeyi yüksek üretmek ya da en azından sadece olduğunuz korumak istiyorsanız, sağlıklı bir yaşam tarzı sizin için daha başka aslında bir şey daha yapacak, hemen hemen sadece değerli seçeneğinizi bu birincil anabolik androjenik steroid testosteron enjekte ederek kısa.

Evet, değerli ve hemde çok ama anlayış olması gerekir. Sizin beslenme ile günlük hayatın en üst düzeye çıkarmak ve sizin testosteron düzeyleri arkadaşlar daha iyi anlıyorum.

testosteron takviyesi almak için burayı tıklayın