» » Sterydy Anaboliczne, Pochodne Testosteronu

Sterydy Anaboliczne, Pochodne Testosteronu

Sterydy anaboliczne są pochodne męskiego hormonu testosteronu. Oznacza to, że sterydy anaboliczne są kuzynami chemicznych testosteronu, ale technicznie nie są testosteronu. Innymi słowy są one nieco chemicznie różne niż testosteron, Znalezione w naszych ciałach.

Kliknij tutaj, aby kupić sterydy z oficjalnej strony internetowej

Sterydy anaboliczne, pochodne testosteronu

Sterydy Anaboliczne, Pochodne TestosteronuCały powód sterydy anaboliczne zostały kiedykolwiek wykonane w laboratorium było zmniejszyć androgenne pontency i zwiększeniu anaboliczne (budowy/odmładzające tkanki) umiejętności leków. W ten sposób możesz mieć mniej męski wzór łysienia (androgenne łysienie), mniej szans na przerost gruczołu krokowego, mniej problemów skóry, i mniej ogólne steryd anaboliczny związanych działania niepożądane.

Obraz dwie skale sterydy anaboliczne ocena będzie od 0 punktów do 1000 punktów. Jedna Skala jest na działanie androgenne i inne anaboliczne (budowy mięśni) moc. Każdy lek ma racje anaboliczne: androgenne właściwości. Testosteron jest złoty standard z racji 1:1. Testosteron ma 1000 pkt ocena w tej kategorii anaboliczne i 1000 pkt ocena w tej kategorii androgenne. To daje nam racje 1:1.

Sterydy anaboliczne zostały początkowo otrzymywanych w wyniku syntezy, aby zachować jak najwięcej punktów anaboliczne 1000 pkt jak to możliwe, przy jednoczesnym zminimalizowaniu punktów w skali androgenne. W ten sposób naukowcy teorię, że tkanki mięśniowej, budowanie zdolności byłby wysoki, i części androgenne działania niepożądane będzie niska.

Kliknij tutaj, aby kupić sterydy z oficjalnej strony internetowej
Trudne rzeczy z prawdziwego sterydy anaboliczne (nie estrów testosteronu patrz), jest to, że właściwości androgenne i anaboliczne zazwyczaj reprezentują miecz obosieczny. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do wzrostu tkanki mięśni i ogólnego potencji leku. Na przykład, anadrol, d-bol, parabolan itp., wszystkie bardziej androgenne leków, są zwykle silniejsze dla wielkości i siły stymulacji.

Istnieje wielu złożonych przyczyn fizjologicznych, wielu z nich nie są obecnie znane przez człowieka. To nie jest tak ważne, aby zrozumieć, dlaczego, jednak musi być świadomy faktu, że to prawda. Te czynniki wchodzą w grę dla różnych użytkowników, bo to część androgenne różnych leków, które są odpowiedzialne za większość działań niepożądanych związanych z użyciem sterydów anabolicznych.

Na przykład jeśli jesteś Sokowirówka dotyczy wypadanie włosów, może nie ma się bawić z narkotyków, takich jak dianabol, anadrol, itp. Oni mają największe szanse na przyspieszenie łysienia typu męskiego, ze względu na fakt, że androgenne leków są bardziej prawdopodobne, aby stymulować lub symulować DHT (dihydrotestosteron) i prowadzić do męskiej androgenowe (wypadanie włosów u mężczyzn z powodu nadmiernego androgenów).

Powiedzieć Billy nie chce tracić włosy. Łysienie działa w rodzinie, mięśni nie i mamy kolegów, doświadczonych Sokowirówka. Billy myśli, że on po prostu wziąć niektórzy primobolan lub winstrol, aby uniknąć jego wypadanie włosów podczas wyciskania bo niektórzy kumple na siłowni powiedział mu, że nie są one androgenów. Jak wiemy, każdy pojedynczy steryd anaboliczny ma pewne właściwości androgenne. To jest po prostu jak najwięcej. Aby skomplikować sytuację, Billy jest świadoma, że primobolan i winstrol są zarówno pochodne DHT. Oznacza to, że są wystarczająco blisko, w strukturze chemicznej działać jak DHT w organizmie, nawet jeśli nie są one znane jako androgenne leków.

W rzeczywistości nauki jest to, że primo i Kubuś są zarówno złych wyborów w odniesieniu do utraty włosów. To ważne, aby wiedzieć, w rodzaju tego, te rzeczy są niezbędne do uniknięcia skutków ubocznych niepożądane, szczególnie dla użytkowników zgodne.

Kliknij tutaj, aby kupić sterydy z oficjalnej strony internetowej