» » šalutinis Poveikis Testosteronas

šalutinis Poveikis Testosteronas

šalutinis Poveikis TestosteronasIš visų anaboliniai steroidai galima, sveikų suaugusių vyrų yra labai mažai, gerai toleruojamas kaip testosteronas. Nors tai tiesa, ten arepossible šalutinis poveikis Testosteronas , kuris gali atsirasti dėl išorinių veiksnių naudojimo.

Laimei, sveikų suaugusių vyrų šalutinis poveikis Testosteronas naudojimas yra labai valdomas; in-tiesą sakant, yra atsakingas naudojant yra sveiko suaugusio vyro turėtų auka vienos priežasties.

Žmogus gauna pakaitinė testosterono terapija, šių šalutinių poveikių yra labai mažai svarbos; Galų gale, jo atveju jis bus tik keičia kas yra netobuli. Rezultatams gerinti, tai kai žaidimas keičiasi, nes tai bus supraphysiological dozės, gali atverti duris į problemas.

Supraphysiological dozės gali būti panaudotos labai saugiai, tačiau ten yra kažkas svarbaus jums reikia turėti omenyje. Kaip ir dauguma Anaboliniai steroidai, yra didelė rizika atlygį santykis; kuo daugiau jūs imtis, tuo didesnis atlygis, bet kuo daugiau jūs imtis, tuo didesnė rizika. Diskutuokime apie galimą šalutinį poveikį, testosterono naudoti.

Spauskite čia Norėdami pirkti testosterono papildymas

Galimas šalutinis poveikis Testosteronas

Kai mes papildyti testosterono į sumas, kurias priimti mus toli už mūsų vidutinio nuotolio, yra penki galimo žalingo poveikio, gali atsirasti. Dar kartą, mes turime pabrėžti žodis "galima" kaip tai jokiu būdu nereiškia garantuotas. Bendras dozavimo ir daugiau svarbiau atsakymą diktuoja bendras rezultatas daugiau nei kas nors kitas, bet taip bus tie apskritai bendro gyvenimo.

Bet kokiu atveju, priežastis, toks poveikis gali pasireikšti yra daugiausia dėl aromatazės procesas, iš kurios testosterono konvertuoja į estrogenų. Toks poveikis yra:

  • Ginekomastija
  • Perteklinio vandens susilaikymas
  • Aukštas kraujo spaudimas
  • Aukštas MTL cholesterolio
  • Mažas DTL cholesterolio
Spauskite čia Norėdami pirkti testosterono papildymas

Kova su šalutinis poveikis Testosteronas

Kovojant su šalutinį poveikį, testosteronas yra keletas dalykų, mes galime padaryti. Svarbiausia yra papildantis su yra aromatazės inhibitoriumi (PG) kaip Arimidex ar Letrozole. AI tai tiksliai ką sufleruoja jų pavadinimas, jie slopina aromatazės procesas, kitaip tariant, jie slopina perskaičiavimo į estrogenų.

Be to, pagal savo pobūdį, AI taip pat sumažinti suma estrogenų organizme, taip būtų išvengta kas neegzistuoja nuo sukelia problemų. Visais atvejais, AI išlieka pagrindinis gynybos linija.

Už PG, ir tai labai padės apsaugoti jūsų kraujo spaudimą ir cholesterolio kiekį kraujyje, mes kalbame apie mūsų bendroje mityboje. Valgyti maisto produktų, kurie skatina sveiką lygius ir išvengti veiklos pvz., rūkyti ir gerti, kuri daro neigiamą poveikį bus labai apsaugoti jus. Siekiant išvengti sunkiųjų alkoholio consumptionand užtikrinti jūsų mityba yra daug daug Omega riebalų rūgščių bus daryti stebuklus už jus ir labai apsaugoti nuo šalutinis poveikis Testosteronas.

Toliau yra dar vienas dalykas turime paminėti, o tai sukasi aplink perteklinio vandens sulaikymo. Kaip testosteronas aromatizes, dažnai ji yra teigiama, kad įgyta vandens susilaikymas, ir visiškai, tai gali būti problema. Tačiau, su AI ji yra lengvai valdomas, bet net su AI vandens sulaikymo vis dar galimas, bet devynis kartus iš dešimties tai dėl vienos paprastos priežasties.

Jei jūs esate papildant testosterono, papildantis kokybės AI dar vis dar turintis vandens, šansai yra jūs valgote per daug angliavandenių. Jei valgyti daugiau angliavandenių negu jums reikia jūsų ketinate išsipūsti, tai reiškia, kad testosterono yra problema, tai tiesiog reiškia, kad jūs esate overeating.

Spauskite čia Norėdami pirkti testosterono papildymas

Garantuotas šalutinis poveikis Testosteronas

Yra du šalutinis poveikis Testosteronas naudoti, kad visiškai garantuoja visų vyrų, kurie papildo, ir jie yra tarpusavyje susiję. Kai mes papildyti anaboliniai steroidai, net testosterono, bus būti slopinamas mūsų gamtos testosterono gamyba.

Nesvarbu, kaip specialios jus manote, kad esate, nesvarbu, ką jūsų draugas ar kai didelis vaikinas salėje pasakė jums; Jei jums papildyti savo gamtos lygis sumažės. Žinoma, jei jums yra papildantis su testosterono, tai yra mažai svarbos, kaip jums yra teikti savo kūno ką jis turi.

Kaip testosterono lygis bus uždrausti, nes gamyba vyksta sėklidėse ir jau vyksta jūsų sėklidės sumažės. Tai reiškia, jie shrivel ir išnyksta, tai tiesiog reiškia, jie praranda dalį savo pilnatvę, bet yra gerų naujienų. Anabolinių steroidų vartojimas yra nutrauktas ir visi hormonai paliko savo sistemos gamtos testosterono gamybą bus pradėti iš naujo, ir savo sėklides grįš prie savo normalaus dydžio.

Spauskite čia Norėdami pirkti testosterono papildymas

Tiesa apie testosterono

Tiesa yra taip paprasta, tai beveik baisu. Ką jūs pasakė visą savo gyvenimą dėl anaboliniai steroidai, ir šiuo atveju testosterono, dažniausiai viskas buvo melas. Testosteronas yra vienas iš labiausiai naudingas hormonai jūs galėsite bet kada papildyti, ir dėl papildomo naudojimo gali žymiai pagerinti savo gyvenimą.

Nors šalutinis poveikis Testosteronas yra realus, tai nėra pašalinių medžiagų į organizmą, tai nėra kažkas jūsų bodywill Rodyti priešas. Testosteronas yra sveikintina iš kūno, ir atsakingai naudoti šalutinis poveikis Testosteronas gali būti laikomas baimėje.

Spauskite čia Norėdami pirkti testosterono papildymas