šalutinis Poveikis Kolageno Tablečių

Kolageno tabletės yra naudojama įveikti daug sveikata susijusias problemas. Bet kaip ir bet kuris kitas papildas, yra keletas kolageno tablečių šalutinį poveikį, kuris gali sukelti sunkių komplikacijų.

Spauskite čia Norėdami pirkti kolageno papildymas

Koliažas yra viena iš svarbiausių kūno audinių, dabar per kaulus, odą, jungiamojo audinio baltymuose. Kaip amžius didėja, kolageno sugenda kuri sukelia raukšles ir kitų odos problemų. Naudojant sintetinius koliažas, kuris yra pagamintas iš kolageno karvė, viščiukų ir kiaulių, galima gauti sugriežtino oda.

Taigi jis yra naudojamas daugelyje anti senėjimo produktai ir gydymo. Kolagenas papildai taip pat pagalbą remontas ir gydymo pažeistų kaulų ir kremzlių ir taip pat išlaikyti sąnarių elastingumą. Jie gali imti per injekcijas, tablečių arba gali būti naudojamas kaip kremai.

Tačiau yra daug šalutinių poveikių, kolageno papildai, kurie gali būti dideli, taip pat. Palyginti su kolageno injekcijas, kolageno tabletės turi mažiau šalutinių poveikių.

Spauskite čia Norėdami pirkti kolageno papildymas

Šalutinis poveikis kolageno tablečių

Kolagenas palaiko kūną, kai jos yra natūralios formos, bet kai jis yra švirkščiamas papildų forma, galimybes priimti šių baltymų sumažina. Buvo pastebėta, kad kolagenas kremai absorbuoja kūno bet kolageno nerodo jokio poveikio odos kolageno molekulių yra per didelis, kad būtų absorbuojama per odą.

Jonitų kiekis kolageno tabletę visada buvo prieštaringas, bet daugeliui žmonių jis parodė teigiamų rezultatų per. Tačiau yra daug šalutinių poveikių kolageno tablečių, kurių mes surasime tolesniuose punktuose.

Alerginės reakcijos

Apie 3 % žmonių Rodyti alerginės reakcijos į kolageno papildai. Šios reakcijos gali sukelti odos opos, konkurso mazgelių, dilgėlinė, sunku kvėpuoti, žemas kraujo spaudimas, pykinimas, vėmimas, ir tt. Siekiant išvengti tokių sąlygų, pasikonsultuokite su savo gydytoju prieš išvykdami šių tablečių.

Hiperkalcemija

Daugelis tyrimų rodo, kad kolageno vartoti tabletes kurios gaminamos iš ryklių kremzlės ir kitų jūros būtybių gali sukelti padidėjęs ir kalcio organizme. Tai gali sukelti hiperkalcemija, kuris gali sukelti daug komplikacijų. Skausmas, sąnarių, nuovargis, pykinimas, vėmimas, sutrikęs širdies ritmas, vidurių užkietėjimas, ir tt, yra keletas galimų sveikatos sutrikimų, gali būti stebimi.

Spauskite čia Norėdami pirkti kolageno papildymas

Nemalonus skonis burnoje

Kolageno tabletės gali palikti labai nemalonus ir blogas skonis burnoje su blogą kvapą. Paprastai tai sukelia kolageno tabletės, kurie yra pagaminti iš jūros šaltinių. Norėdami paslėpti šią sąlygą, jūs galite gerti vaisių sulčių o tablečių. Stengiuosi išvengti rūgščių vaisių, nes jie gali sumažinti kolageno tabletes veiksmingumo.

Maisto jautri reakcija

Kai kurie žmonės gali būti alergiški gyvūnų, iš kurių papildai yra pagaminti, pavyzdžiui kiaulės, karvės ar jūros būtybių. Nors tai yra reta, tai gali Rodyti tam tikrą neigiamą poveikį kai kuriems žmonėms. Taigi, pirkti kolageno papildyti žinomas bendrovės ir pasitarkite su gydytoju esant abejonių.

Odos problemų

Kolagenas papildai gali sukelti odos problemų taip pat. Jie gali būti nelygios odos ir gali net sukelti odos nekrozės. Odos nekrozė, kraujo nepateikiama tinkamai audiniuose dėl kraujagyslių užsikimšimas ir tai gali sukelti ląstelių mirtį.

Nors kolageno papildai parodė teigiamą rezultatą, gali žmonės, šie rezultatai yra laikini. Jei jums yra atliekama jo gydymas tada jis gali trukti keletą mėnesių ir jūs turės ir toliau gydymas.

Jums reikia juos reguliariai, kurie gali arba negali būti toks efektyvus. Pabandykite išsiaiškinti kitas galimybes išlaikyti odą sveiką ir kovoti su kitomis ligomis. Nepamirškite su savo gydytoju prieš imdamasi šių papildų.

Spauskite čia Norėdami pirkti kolageno papildymas

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *