» » Roheline Tee Kasu Tervisele

Roheline Tee Kasu Tervisele

Roheline tee kasu tervisele.Nii massi kadu suurendada omaduste rohelist teed üksi ei piisa, et sind kraavi kohv ja karastusjoogid? Võtke üks pilk kasu tervisele joomise roheline tee on pärit hiiglaslik nimistu ja soovite hüvasti java hea.

Vajuta siia, et osta TavaTea ametlik kodulehekülg

Kaitseb vähi ja haigused

Roheline tee on täis tugevatoimeline antioksüdante nimetatakse polüfenoolid ja catechins. Need on väga efektiivsed on võidelda vabade radikaalide, mis on vastik väike toksiinide vastutav rakuline kahjustus, haiguse, vananemise ja vähk.

Soodustab terve naha ja takistab kortsude

Sama vabad radikaalid, mis põhjustavad vähki ja haigust ka ründavad naharakud ja märke vananemisest kortsude ja naha laigud näol oma panuse. Roheline tee leiab ja lõpetab need vabad radikaalid ja aitab edendada tervislikku, sile nahk.

Roheline Tee Kasu Tervisele

Võitleb vananemisest

Koos võidelda vananemise märke, roheline tee aitab vananemist ning ebaselgemad vormidega. Jaapani Ülikooli uuring näitas, et üle 2 tassi rohelist teed päevas juua alanenud eakatel patsientidel tunnetushäire koefitsiendid 64%. See on hämmastav arv ja tõesti näitab võimu roheline tee tunnetushäire, mälukaotus, dementsuse ja Alzheimeri tõve vastu.

Vajuta siia, et osta TavaTea ametlik kodulehekülg

Suurendab vaimset tähelepanu

Roheline tee sisaldab kofeiini, mis on stimuleeriv mõju närvisüsteemi kerge. See ei ole nii hämmastav, aga...Roheline tee sisaldab ka aminohape L-theanine, mille leiate peaaegu eranditult tee taim. Theanine mõjutab aju neurotransmitterite ja suurendab alfa ajulainete aktiivsus. Lihtsamalt öeldes selle tulemuseks on rahulikum, kuid tähelepanelik, vaimset seisundit.

Suurendab immuunsüsteemi

Rääkides theanine, 2003 uuringust Brigham ja Women's Hospital leidis, et theanine võib aidata organismi immuunsüsteemi, kui võidelda infektsiooni. Uuringu võrreldes kohvijoojatel teejoojad ja leitud antibakteriaalne valkude toodeti kuni viis korda kõrgem tee joojad tugevam immuunvastust näitaja.

Teine uuring, avaldatud 2005. aasta novembris küsimus viirusevastane teadusuuringute, leiti, et üks catechin antixoidants roheline tee (EGCG) oluliselt pärssis gripi viiruse replikatsiooni. Jep, see tähendab, et roheline tee võitleb ühise gripp liiga.

Soodustab suuõõne tervise

Teadlased University of Illinois, Chicago leidis, et polüfenoolid roheline tee pidurdada kasvu bakterid, mis põhjustavad halba hingeõhku. Need antibakteriaalsete omadustega aidata hambad ja igemed. Tegelikult Jaapani Ülikool leidis, et regulaarne tarbimine tee tugevdada oma hambad ja aidanud vältida hambakaariest.

Vajuta siia, et osta TavaTea ametlik kodulehekülg

Muud kasu roheline tee

Alates saada hämmastav kasu tervisele roheline tee idee? Seal on palju rohkem liiga. Siin on mõned asjad, et roheline tee saab teha, et me ei öelnud nii kaugele:

 • Võitleb reumatoidartriidi
 • Tülid nakkus
 • Alumise stressi
 • Kaitsevad südamehaiguste
 • Takistavad ateroskleroosi
 • Ehitada luutihedust
 • Vähendab infarkti ohtu
 • Kiiruse taastumine pärast infarkti
 • Kaitseb ajukahjustus
 • Alandab vererõhku
 • Kaitseb neerud
 • Kaitseb maksa
 • Suurendab vastupidavust
 • Kaitseb diabeet
Me lõppu sellel lehel üks meie lemmik roheline tee uuringud. Uuring, mis Jaapanis sai alguse 1994 järel 40,530 täiskasvanute kuni 11 aastat. Leiti, et naistel, kes jõid 5 või enama tassi rohelist teed päevas oli 23% madalam risk surra mistahes põhjusel! Kui stiimulit alustada joomise roheline tee me ei tea, mis on.

Vajuta siia, et osta TavaTea ametlik kodulehekülg
Roheline Tee Kasu Tervisele