» » Roheline Tee Kaalulangus

Roheline Tee Kaalulangus

Paljud populaarsed dieedi pille pudel tagasi vaadata ja näed rohelist teed või rohelise tee ekstrakti ühena koostisosad.

Toitumine pillid on tihti ohtlik ja ebatervislik abiained pakkida, kuid seal on põhjus nad kasutada rohelise tee. Roheline tee aitab te kaotate kaalu. Muidugi see ei ole 20 naela ühe nädala või muu mitte mõttes, et turundus firmad nagu väita, kuid roheline tee on teaduslikult tõestatud, et kaloreid põletada ja blokeerida rasva imendumist.

Vajuta siia, et osta TavaTea ametlik kodulehekülg

Roheline tee põletab rasva

Roheline Tee KaalulangusToit (sealhulgas suhkru ja rasva) on sünteesitud ainet nimega triglütseriidide maksas ja peensoole. Seejärel käivitatakse teisi kudesid kehas vereringesse.

Triglütseriidi kasutatakse energiaallikana elus tuge ja füüsilist tegevust ja on väga vajalik. Probleem tekib kohta, millal on ülejäävad puhul, sest siis on muutunud rasva, mis seejärel põhjustab rasvumist.

See on koht, kus roheline tee on. See sisaldab suures koguses polüfenoole, mis aktiveerib ensüümi, mis vastutab lahustamisel liigne triglütseriidide. Pikemas perspektiivis see tähendab see roheline tee efektiivselt AIDSi põletades rasva.

Roheline tee sisaldab kofeiini, mis on teadaolevalt suurendab termogeneesi (bioloogilise protsessi kaasatud põletavad kaloreid). 2007 Aruandes esitatud füsioloogia American Journal: reguleeriva, Integrative ja võrdlev füsioloogia, teadlased märkida, et roheline tee võib võidelda langust ainevahetust, mis tavaliselt kaasas kaalulangus. Vastavalt selle aruande autorid, roheline tee võib ka pärssida katehhool-O-metüültransferaasi (ensüümi teada, et vallandada aju kemikaalide kaasatud reguleerida isu jaotus).

Vajuta siia, et osta TavaTea ametlik kodulehekülg

Roheline tee stimuleerib ainevahetust ja kiirendab kaalulangus

Roheline tee sisaldab võimas antioksüdante nimetatakse catechin polüfenoolid, mis on vastutav paljude roheline tee kasu tervisele. Üks neist eriti epigallocatechin gallate (või EGCG lühikese), leitakse, et ergutada ainevahetust ja kaalulangus.

EGCG koos roheline tee, kofeiin stimuleerib kesknärvisüsteemi ja põhjustab rasva keha kütusena kasutada verre ei satu. Seda protsessi rasva kasutamist energiaallikana nimetatakse termogeneesi. See annab lisaenergiat, heidab liigse vee ja aitab ka põletada keharasva.

Kuigi kofeiini üksi saab ergutada ainevahetust sel viisil, on oluline märkida, et teadlased leidsid, et kombineeritud koostisosade roheline tee on palju tõhusam seda protsessi kui lihtsalt kofeiini iseenesest.

Roheline Tee Kaalulangus

Vajuta siia, et osta TavaTea ametlik kodulehekülg

Roheline tee aitab teil kasutada pikemat

Igaüks teab, kuidas oluline ettevõtmine on kehakaalu. See põletab kaloreid, suurendab teie energia ja ehitab lihaseid, mis omakorda suurendab oma ainevahetuse veel suurem. Catechin polüfenoolid roheline tee tunduvad stimuleerida maksa ning lihaskoe rakud rasvhapete kasutamine. See hiljem vähendab kiirust, süsivesikuid kasutada ja võimaldab rohkem vastupidavust ja pikema kasutamise korda.

Tegelikult suurenes uuring, kasutades rohelise tee ekstrakti lab rottidel aega loomi võib ujuda enne muutumas ammendatud koguni 24% võrra.

Rohkem vastupidavust tähendab rohkem kasutada, mis tähendab rohkem põletatud kaloreid, ja see kõik lisab kuni rohkem kilo kaotanud teid.

Roheline Tee Kaalulangus

Vajuta siia, et osta TavaTea ametlik kodulehekülg

Roheline tee on tõhus

Mõned leitud rohelise tee antioksüdandid tunduvad "väike positiivne mõju" kehakaalu langetamiseks ja kehakaalu säilitamiseks vastavalt aruanne avaldatakse International Journal of ülekaalulisus 2009. 11 Uuringuid roheline tee ja kaalulangus või kehakaalu säilitamiseks oma analüüsis teadlased leidsid, et tuntakse catechins rohelise tee antioksüdandid võivad aidata suurendada metabolismi.

Siiski, ettevaatusega riikliku tervise instituudid (NIH), mis pole piisavalt teaduslikke tõendeid kas roheline tee on tõhus kaalulangus. Kuid epigallocatechin gallate (leitud roheline tee catechin) võib aidata mõõdukalt ülekaalulised inimesed kaalus, vastavalt NIH.

Roheline tee on ohutu

Roheline tee on tõenäoline Seif Enamik täiskasvanuid, juua rohkem kui 5 tassi päevas võib viia kofeiini seotud kõrvaltoimed (nt peavalu, närvilisus, unehäired ja rütmihäired). Roheline tee Kofeiin võib raskendada teatud terviseohutuse nõuded, ärevus, kõrge vererõhk ja diabeet.

Kui kasutate roheline tee?

Enamike täiskasvanute puhul mõõdukalt suurendada rohelise tee tarbimine võivad kasulik mõned kaalu kaotus ei põhjusta negatiivseid mõjusid tervisele. Aga selleks, et esineb märkimisväärne kehakaalu langetamiseks, on oluline kombineerida tervisliku toitumise Regulaarne kehaline (sh vähemalt kaks ja pool tundi mõõduka intensiivsusega aeroobne tegevus ja kaks jõudu koolitusi nädalas). Kui olete kaaluvad roheline tee toidulisandid (või mis tahes muu Loomulik kaalulangetamise abi), ärge unustage konsulteerige oma arstiga enne ravi alustamist.

Vajuta siia, et osta TavaTea ametlik kodulehekülg