» » Roheline Tee Arvustust

Roheline Tee Arvustust

Viimased teaduslikud uuringud on kinnitades midagi, et Hiina on tuntud juba üle 4000 aasta...Roheline tee on üks tervislikum asi planeedil.

Mida see täpselt tähendab? Noh, üha rohkem tõendeid näitab, et roheline tee on täis hulgaliselt tervisele kasulik. Isegi mõõdukas tarbimine roheline tee võib teile neid positiivseid mõjusid. Siin on vaid mõned asjad, et roheline tee võib teha:

  • Suurendamine oma metabolismi
  • Suurenenud energia
  • Blokeerida rasva imendumist
  • Suurendada immuunsüsteemi
  • Edendada tervislikumaid nahk
  • Suurendada keskendumist ja vaimne funktsioon
  • Võidelda vananemise protsessi
  • Suuõõne tervishoiu edendamine
  • Kaitsta keha haiguste vastu
Vajuta siia, et osta TavaTea ametlik kodulehekülg

Mis on roheline tee?

Green Tea Tõesti Terve – Roheline Tee KaalulangusKõik teed sama tehase (Camellia sinensis) on pärit ja seas on nelja põhitüüpi: valge tee, (mis väidetavalt võiks nimetada roheline tee), roheline tee, Oolong tee ja must tee.

Tee tüübi määratleb protsessi nimetatakse oksüdeerimise. Saadame säästa igav üksikasjad, lihtsalt tean, et rohkem oksüdeerimise tee läbib töötlemisel, seda tumedamaks muutub. Tugevalt oksüdeerunud tee on väga pimedas rohkem maitseid ja rohkem kofeiini. Roheline tee on hüdrolüsaatides. See tähendab vähem aroomi ja kofeiini, kuid säilitab palju võimsam toitaineid ja antioksüdante.

Maitse ja erinevaid

Roheline tee on vähem maitsega kui Oolong või musta teed, kuid see ei tee talle vähem maitsev. Selle maitse on kõige parem kirjeldada kui värske ja kerge ning on imeliselt värskendav üle jää (sa ei pea seda jooma kuuma!). Rääkides maitsed, seal on nii palju erinevaid sorte ja maitsega rohelist teed, et see võtaks elu proovida neid kõiki!

Vajuta siia, et osta TavaTea ametlik kodulehekülg

Roheline tee ja kaalulangus

Üks põnev ja hästi teada kasu roheline tee on võime abi kaalulangus. Koos annab sulle ekstra energiasüsti, roheline tee stimuleerib ainevahetust ning samal ajal sulgemist rasva imendumist.

Sa peaksid teadma, et seal on mõned Kaal kaotus väiteid rohelist teed mida teaduslikud uuringud ei ole nõuetekohaselt katsetatud. Kuid sellest hoolimata tõendite kokkuliitmine. Seal on kindlasti piisavalt meile kindlalt väita, et roheline tee peaks olema valik kõigile, kes püüab kaotada naela jook.

Green Tea Tõesti Terve – Roheline Tee Kaalulangus

Vajuta siia, et osta TavaTea ametlik kodulehekülg

Roheline tee kasu tervisele

2006. Aastal Euroopa Journal of Clinical Nutrition avaldatud uuringus leiti, et tee on tervislikum valik kui peaaegu kõik jookide, sealhulgas vee. Jah, sa loed seda õigust. Roheline tee on tervislikum teid kui puhas vesi!

Mitte ainult ei roheline tee hüdraat keha nagu vesi teeb, see annab toitaineid ja võimsad antioksüdandid, mis kaitsevad erinevaid tervisehäired nagu: haigused, vähk, insuldi, südameprobleemid ja viirused.

Õlle & joomise roheline tee

Nüüd oleme müünud idee joomise roheline tee (loomulikult!) ja sa tahad teada, kust alustada. See on lihtne. Roheline tee on odav ja kergesti kättesaadav. Võite saada teepakid, või, kui sa tõsiselt, nagu lahtised lehed tee. Õlle ta on lihtne ja saab juua ta hommikul kohvi asemel või üle jää värskendav asendamine ebatervislik karastusjoogid.

Vajuta siia, et osta TavaTea ametlik kodulehekülg

Green Tea Tõesti Terve – Roheline Tee Kaalulangus