» » Parim Anaboolsed Steroidid Suurendada Tugevust

Parim Anaboolsed Steroidid Suurendada Tugevust

Parim anaboolsed steroidid suurendada tugevust on sageli kõige androgeense. See on seotud asjaoluga, et androgeense uimastite on tavaliselt kõige mõjusamaks närvi modulaatorid lihaste kontraktsioon. Mida see tähendab on anaboolsed steroidid androgeense komponendil on viis stimuleerida neutronid, et lepingu lihaste.

Ained, nimetatakse närvi kasvufaktorid ja androgeense uimastite stimuleerida neid aineid. Kui see juhtub nende ainete tootmine suureneb ja nad tundlikumaks närve võime öelda lihaste lepingu. Biomechanists ja physiologists nimetame seda, “ kasvasid neuromuskulaarse tõhususe ”. Põhimõtteliselt, kui androgeense narkootikumide kasutamise närve saada paremaks (stimuleerib närvi kasvufaktorid) on täpne ja tugev võime sõlmida nad innervate lihaskiud. Olete peaaegu hetkega tugevamaks!

Vajuta siia osta steroidid alates ametlik veebisait

Parim anaboolsed steroidid suurendada tugevust

Parim Anaboolsed Steroidid Suurendada TugevustProovida võtta Peotäis Tai d-bols enne rindkere järgmisel päeval ja öelge, et ei ole paremat surumine treening. Sama kehtib ka testosterooni peatamine. Uimastite kiire assimilatsioon satub süsteemi kiiresti ja parandab mootorsõidukite neuronite võime sõlmida lihaskiudude.

Rohkem kiire tegutsemine androgeenide olete teie süsteemis suurem mõjutada. See on, kui tunned tõeliselt “ juiced up ”. Sa võid tunda päris horny. Kuulsin kujuteldamatuid hirmulugusid kaasates lemmikloomad! Ei ole nali Westchester juicebags on pähklid!

Seal on mingi sarnasus sellega, kuidas androgeense anabolics närvid toimib ja kuidas stimuleerivat narkootikume töö närvid. Ma pole kunagi isiklikult medaled puhke narkootikume palju, kuid võite ette kujutada, võttes kopsakaid annus stimulantide nagu pruuskamine paar rida ja seejärel saada raske Baar all ja vajutades selle jobu. Suur, suur töölaud. Probleem on, suur, suur südameinfarkti liiga. Seda ei tee, vaid illustreerivad punkt närvi (närvi) erutus lihaste kontraktsioon.

Anaboolsed steroidid üksi põhjustada süsteemseid ja südame-veresoonkonna kahjustusi ja stimulatsioon, puhke narkootikumid põhjustavad. Aga puhtam näide kui kokaiini efedriini. Tead efedriini kiirustada. Olete peaaegu garanteeritud olema tugevam, kui te võtate hea annus efedriini enne treeningut. See ikka omab neuromuskulaarse erutus neurotransmitterite ja modulaatorid põhjuseks.

Vajuta siia osta steroidid alates ametlik veebisait
Okei, millised on parimad ravimid suurendada tugevust?

  • Testosterooni peatamine
  • Testosteroon propionaat
  • Dianabol
  • Anadrol
  • Trenbolooni
Eespool ravimid on üldistuste tegemiseks. Kõik testosterooni sobivad hästi suurendada tugevust nii näidatakse igat liiki trenbolooni. Aga hoiame me oleme varem teatanud teema: androgeense narkootikumide kõrgem on teil on aktiivne oma süsteemi igal ajahetkel suurem närvi stimulatsioon ja hilisema tugevuse suurendamiseks. Märkad aeglasem ehitada üles tugevad pikem tegutsedes versioonidele vastavates narkootikumide ja ei ole nii palju kohe androgeenide kiirustada.

Kohe kiirustada dianabol ja vedrustus on parim. Nii on methyltestosterone kuid on tugevasti toksiline ja ole hea anaboolsed valik. Võiks ka juua paar milliliitrit Reforvit-B või Pruuskama mõned maapinna finaplix graanulid … intranasal androstenedione spray nagu Saksa ujuda meeskond kasutasid olümpiamängudel teeks suurejooneliselt hästi-oops … meeles, see on ainult informatiivne, kuid wow, võib see saada lõbus!?

Jah, nii et ikkagi parim narkootikumide üldiselt suurendada tugevust on testosterooni, dianabol, anadrol ja trenboloon ja kreatiini säilitamise ja sünteesi, anavar teel. Anavar stimuleerib tugevus samade mehhanismide kaudu, nagu kirjeldatud käesolevas paragrahvis. See on lihtsalt mainida sest ta, tõepoolest abi tugevus kasu paremini kui paljud teised anabolics (kui võtta piisav annus; üle 20-25mg/päevas).

Minu lemmik pre-Workout rush stack on 50 mg Efedriin, 400 mg kofeiini ja 3-5 Tai dianabol. Et saan enne ise aga aminohape L-türosiin töötab oma stimualte närvi süütamise ja koheseks tugevust kasum mehhanism (selleks on vaja vähemalt 2 kuni 4 grammi). Veenduge, et teil on tühja kõhuga, lisada mõned karbonaadi (nagu Red Bull) ja kogu segu satub teie süsteem kiiremaks. Jah, uni, see kord, mul um … tegelikult kunagi tegi. Pea meeles ka, ma olen üsna noor ja kuigi ma võib füüsise/füsioloogia, narkootikumide/Kulturismi kinnisideeks maniakk – on nr veresoonkonna riskitegurid (kõrge vererõhk, Kolesterool, ummistunud arterid jne).

Vajuta siia osta steroidid alates ametlik veebisait