Nežiaduce účinky Testosterónu

Zo všetkých anabolické steroidy sú k dispozícii, pre zdravého dospelého muža existuje veľmi málo ako dobre znášaná ako testosterón. Je to síce pravda, že arepossible nežiaduce účinky testosterónu môže dôjsť v dôsledku exogénnych použitie.

Našťastie pre zdravého dospelého muža na strane-účinky testosterónu použitie sú veľmi ovládateľné; v skutočnosti, s zodpovedné využívanie tam nie je dôvod zdravého dospelého muža by padla za obeť jeden.

Človek prijíma testosterónu substitučná terapia, tieto vedľajšie účinky budú veľmi málo záujmu; Koniec koncov, v jeho prípade on bude len nahradiť to, čo je nedostatočné. Úžitkovosti, ide tam, kde sa hra zmeny, ako to bude supraphysiological dávok, ktoré môžu otvoriť dvere k problémom.

Však supraphysiological dávkach môžu byť použité veľmi bezpečne, ale tam je niečo dôležité, musíte mať na pamäti. Ako je u väčšiny anabolické steroidy, existuje vysoké riziko pre odmenu pomer; Čím viac budete mať, tým väčšia odmena, ale čím viac budete mať, tým väčšie je riziko. Poďme diskutovať o možných vedľajších účinkov testosterón používanie.

Kliknite tu kúpiť testosterónu doplnenie

Možné vedľajšie účinky testosterónu

Keď sme doplniť testosterónu v množstve, ktoré nás ďaleko za hranicami našej priemerný rozsah, existuje päť možných vedľajších účinkov, ktoré môžu nastať. Opäť musíme zdôrazniť slovo “možné” ako to nijako znamená zaručený. Celková dávkovanie a viac dôležitejšie je individuálnej odpovede bude diktovať celkový výsledok viac ako čokoľvek iného, ale tak sa tie všeobecné celkového životného štýlu.

V každom prípade dôvod takéto účinky môžu nastať je z veľkej časti kvôli procesu aromatázy, prevádza, o ktorý testosterónu na estrogén. Takéto účinky zahŕňajú:

  • Gynekomastia
  • Nadmernej zadržiavanie vody
  • Vysoký krvný tlak
  • Vysokú hladinu LDL cholesterolu
  • Nízky HDL cholesterolu
Kliknite tu kúpiť testosterónu doplnenie

Boj na strane-účinky testosterónu

Proti vedľajšie účinky testosterónu existuje pár vecí, môžeme urobiť. Najdôležitejšie je doplnením s inhibítora aromatázy (AI) ako Arimidex alebo letrozol. AI urobiť presne to, čo ich názov napovedá, nepripúšťali procesu aromatázy, to znamená, že inhibuje premenu na estrogén.

Ďalej svojou povahou, AI tiež znížiť celkové množstvo estrogénu v tele, čím sa zabráni čo neexistuje od spôsobuje problém. V každom prípade AI naďalej primárne líniu obrany.

Mimo AI, a to výrazne ochráni váš krvný tlak a hladinu cholesterolu, hovoríme o našej celkovej stravy. Jesť potraviny, ktoré podporujú zdravé hladiny a vyhnúť aktivity ako je fajčenie a pitie, ktoré majú negatívny vplyv bude výrazne chrániť vás. Vyhýbať sa ťažkým alkohol consumptionand zabezpečenie vašej strave je plný veľa Omega mastných kyselín bude robiť zázraky pre vás a značne ochranu proti vedľajšie účinky testosterónu.

Ďalej je ešte jedna vec, musíme spomenúť, a to sa točí okolo nadmernej zadržiavanie vody. Ako testosterón aromatizes, často je obviňovaný pre zadržiavanie vody získané a absolútne, to môže byť problém. Však s AI sa ľahko ovláda, ale aj vodou AI uchovávania môže ešte nastať, ale deväťkrát z desiatich je to z jedného prostého dôvodu.

Ak ste doplnenie s testosterónom, doplnením s kvalitným AI ešte stále drží voda, kurzy sú budete jesť príliš veľa sacharidov. Ak budete jesť viac sacharidov ako potrebujete chystáte údiť, to neznamená, že testosterón je problém, to jednoducho znamená máte prejedanie.

Kliknite tu kúpiť testosterónu doplnenie

Garantované vedľajšie účinky testosterónu

Existujú dva vedľajšie účinky testosterónu použitie, ktoré sú úplne zaručená vo všetkých mužov, ktorí dopĺňajú a sú prepojené. Keď sme doplniť s anabolické steroidy, aj testosterón, byť potlačená našej prirodzenej produkcie testosterónu.

Nezáleží na tom, ako špeciálne si myslíte, že ste, to nevadí, čo váš priateľ alebo niektoré velkej hotela telocvične ti; Ak si doplniť vaše prírodné hladiny klesne. Samozrejme, ak ste sa dopĺňajú s testosterónom to je trochu obavy, budete poskytovať svoje telo s to, čo potrebuje.

Ako testosterón úrovne budú potlačené výroby sa vyskytuje v semenníkoch a už dochádza semenníky bude zmenšovať. To neznamená, že klesne a zmizne, znamená to jednoducho stratí niektoré zo svojich plnosť, ale je tu dobrá správa. Raz anabolický steroid použitie je ukončené a všetky hormóny opustili váš systém prirodzené produkcie testosterónu začne znova a semenníky sa vráti do svojej normálnej veľkosti.

Kliknite tu kúpiť testosterónu doplnenie

Pravda o testosterónu

Pravda je tak jednoduché, je to takmer desivé. Čo ste povedali celý svoj život o anabolické steroidy, a v tomto prípade testosterónu, vo väčšine prípadov to všetko bolo lož. Testosterón je jedným z najviac prospešné hormónov budete niekedy doplniť, a prostredníctvom doplnkového použitie môže dramaticky zlepšiť svoj život.

Hoci vedľajšie účinky testosterónu sú skutočné, to nie je cudzie látky do tela, nie je to niečo svoj bodywill názor ako nepriateľa. Testosterón je vítaný v tele a s zodpovedné využívanie vedľajšie účinky testosterónu môže držal na uzde.

Kliknite tu kúpiť testosterónu doplnenie

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *