» » Nejlepší Anabolické Steroidy Pro Zvýšení Síly

Nejlepší Anabolické Steroidy Pro Zvýšení Síly

Nejlepší anabolické steroidy pro zvýšení síly jsou často nejvíce androgenních. Souvisí to s faktem, že androgenní léky jsou obvykle nejsilnější nervové modulátory svalové kontrakce. Co to znamená je, že komponentou Androgenní anabolické steroidy má způsob, jak stimulovat neurony smlouvy sval.

Existují látky zvané nervové růstové faktory a androgenní drogy stimulovat tyto látky. Když k tomu dojde, produkce těchto látek se zvyšuje a citlivost nervů schopnost svalů uzavřít smlouvu. Biomechanists a Fyziologové nazývají, “ zvýšení nervosvalové účinnosti ”. V podstatě, při použití androgenní drogy, nervy se lépe (jsou stimulovány nervové růstové faktory) mít přesnější a silné schopnost smlouvy svalových vláken, které mají innervate. Jste prakticky okamžitě silnější!

Chcete-li koupit steroidy z oficiální stránky

Nejlepší anabolické steroidy pro zvýšení síly

Nejlepší Anabolické Steroidy Pro Zvýšení SílyZkuste užívat hrst Thajsko d-bols před příští den hrudníku a řekni mi, že nemáte lepší trénink bench pressu. To platí i pro testosteron pozastavení. Rychlé asimilaci lék dostane do systému rychle a zvyšuje schopnost motorické neurony smlouvy svalových vláken.

Jedna rychlá herecké androgenů, máte ve vašem systému, tím větší vliv. To je, když se skutečně cítíte “ džus se ”. Také můžete cítit pěkně nadržená. Slyšel jsem nepředstavitelné hororové příběhy zahrnující domácí zvířata! Žádný vtip, Westchester juicebags jsou ořechy!

Je obdobou jak androgenní anabolik na nervy a jak stimulační drogy práci na nervy. Já jsem medaled nikdy osobně s rekreační drogy mnoho, ale můžete si představit, přičemž s notnou dávkou povzbuzující jako frkání pár řádků a pak dostat se pod těžkou závoru a stisknutím toho grázla. Velké, velké lavice. Problém je, velký infarkt. Nedělejte to, jen znázornění bod na nervy (neuromuskulární) buzení na svalové kontrakce.

Anabolické steroidy sám nezpůsobují poškození systémové a kardiovaskulární a stimulace, způsobující rekreační drogy. Ale čistší příklad než kokain by efedrin. Znáte rush efedrin. Jste téměř zaručeno být silnější, pokud budete mít pořádnou dávku efedrin před tréninkem. Důvodem tohoto stále drží neuromuskulární buzení prostřednictvím neurotransmiterů a modulátorů.

Chcete-li koupit steroidy z oficiální stránky
OK, tak co nejlepší léky pro zvýšení síly?

  • Testosteron pozastavení
  • Testosteron propionát
  • Dianabol
  • Anadrol
  • Trenbolon
Výše uvedené léky jsou generalizace. Všechny testosteronu bude dobře fungovat pro zvýšení síly, jak se všechny formy trenbolonu. Však udržet s tématem jsme již dříve uvedl: čím vyšší je úroveň androgenní lék máte aktivní v systému v daném okamžiku, tím vyšší nervové stimulace a následné sílu zvětšit. Pomalejší vybudovat až všimnete síly s delší herecké verze příslušných léků a ani tak bezprostřední androgenní Rush.

Pro okamžité spěch dianabol a zavěšení jsou nejlepší. Je tedy methyltestosterone, ale to je silně toxický a není dobré anabolické volby. Můžete také pít několik mililitrů Reforvit-B nebo šňupat některé země Intervet pelety … intranazální androstendion sprej jako německý plaveckého oddílu používali na olympijských hrách by velkolepě dobře fungovat-Jejda … Pamatujte, je to pouze informace, ale Páni, může to mít zábavné!?

Ano, takže nejlepší léky obecně pro zvýšení síly jsou testosteronu, dianabol, anadrol, trenbolonu a kreatin retenční a syntéza, anavar. Anavar nemá stimulovat síla stejných mechanismů jako jsou popsány v této části. Je to jen stojí za zmínku, protože to, skutečně pomoci sílu zisk lepší než mnoho jiných anabolik (je-li pořízen v dostatečné dávce, více než 20-25mg/den).

Můj oblíbený pre-cvičení rush zásobníku je 50 mg efedrinu, 400 mg kofeinu a 3-5 Thajsko dianabol. Rozcházet se v názorech dostat předbíhám, ale aminokyselina L-tyrosin bude fungovat vlastním mechanismem stimualte nervové střelby a okamžitou sílu zisk (za to budete potřebovat alespoň 2, ne více než 4 gramy). Přesvědčte se, zda máte prázdný žaludek, přidejte nějaké sycení (jako je Red Bull), a celou směs dostane do vašeho systému mnohem rychleji. Ano, zdálo se mi to jednou, jsem um … to vlastně nikdy. Pamatujte také, já jsem poměrně mladý a přestože může být postava/fyziologie, drog/kulturistika posedlý maniak – mít žádné kardiovaskulární rizikové faktory (vysoký krevní tlak, cholesterol, ucpávání tepen apod.).

Chcete-li koupit steroidy z oficiální stránky