» » Najlepszy Sterydy Anaboliczne Dla Zwiększenia Wytrzymałości

Najlepszy Sterydy Anaboliczne Dla Zwiększenia Wytrzymałości

Najlepszy Sterydy anaboliczne dla zwiększenia wytrzymałości są często najbardziej androgenny. Ma to związek z faktem, że androgenne leków są zwykle najbardziej silnych nerwowych modulatory skurczu mięśni. Oznacza to, że części androgenne sterydy anaboliczne jest sposobem na pobudzenie neuronów do umowy mięśni.

Są to substancje o nazwie neuronowe czynników wzrostu i androgenne leków stymulują tych substancji. Kiedy to nastąpi do produkcji tych substancji zwiększa i ich uczulić nerwy możliwość powiedzieć mięśni. Biomechanists i fizjologów nazywają to, “ wzrost wydajności nerwowo-”. Zasadniczo, używając androgenne leków, nerwy się lepiej (są stymulowane przez neuronowe czynników wzrostu) mają bardziej dokładne i silnym możliwość zamówienia włókien mięśniowych, które unerwiają one. Jesteś praktycznie natychmiast silniejszy!

Kliknij tutaj, aby kupić sterydy z oficjalnej strony internetowej

Najlepszy Sterydy anaboliczne dla zwiększenia wytrzymałości

Najlepszy Sterydy Anaboliczne Dla Zwiększenia WytrzymałościSpróbuj biorąc kilka Tajlandia d-bols przed kolejny dzień w klatce piersiowej i powiedz mi, że nie masz lepszego treningu wyciskaniu. To samo dotyczy zawieszenie testosteronu. Szybkie przyswajanie leku szybko dostaje się do systemu i zwiększa zdolność neuronów ruchowych do włókien mięśniowych.

Bardziej szybkie działania androgenów, masz w twój system, tym większy wpływ. To jest, gdy czujesz się naprawdę “ juiced się ”. Możesz również czuć się bardzo napalone. Słyszałem opowieści grozy niewyobrażalne obejmujących zwierzęta! Nie żart, Westchester juicebags są orzechy!

Istnieje pewne podobieństwo do jak androgenne sterydy anaboliczne działa na nerwy i jak stymulujący narkotyków pracy na nerwy. Ja już osobiście nigdy nie medaled z narkotyki znacznie, ale można sobie wyobrazić, biorąc końskiej dawce pobudzające jak parskanie kilka linii, a następnie coraz pod bar ciężkie i naciśnięcie tego frajera. Duży, duża ława. Problem jest, wielki, duży zawał zbyt. Nie rób tego, tylko ilustrujących punkt na (nerwowo-mięśniowe) pobudzenie nerwów na skurczu mięśni.

Sterydy anaboliczne sam nie powodują uszkodzenia systemowego i układu sercowo-naczyniowego i stymulacji, które powodują narkotyki. Ale to przykład czystsze niż kokaina będzie efedryny. Wiesz, że pęd efedryny. Są prawie gwarantowane jest silniejszy, jeśli dobra dawka efedryny przed treningu. Powodem tego nadal posiada nerwowo wzbudzenia poprzez neuroprzekaźniki i modulatory.

Kliknij tutaj, aby kupić sterydy z oficjalnej strony internetowej
OK, więc jakie są najlepsze leki zwiększające siłę?

  • Zawieszenie testosteronu
  • Testosteron Propionate
  • Dianabol
  • Anadrol
  • Trenbolon
Powyższe leki są uogólnienia. Wszystkie testosteronu będzie działać dobrze dla zwiększenia mocy, podobnie jak wszystkie formy Trenbolon. Jednak utrzymanie z tematem już wcześniej stwierdziliśmy: im wyższy poziom androgenne leków masz aktywny w systemie w danym momencie, wyższy wzrost nerwowej stymulacji i kolejne siły. Zauważysz wolniej budować się siły dłużej działające wersje odpowiednich leków i nie tyle Rush natychmiastowe androgenów.

Do natychmiastowego rush dianabol i zawieszenie są najlepsze. Tak jest methylotestosteron, ale jest mocno toksyczne i nie dobre anaboliczny z wyboru. Można także wypić kilka mililitrów Reforvit-B lub snort kilka granulek finaplix ziemi … donosowe androstendionu spray jak zespół niemiecki pływać w programie Igrzysk Olimpijskich będzie działać spektakularnie dobrze-niestety … Pamiętaj, to tylko informacje, ale wow, można to uzyskać zabawne!

tak, tak więc najlepsze leki w ogóle na zwiększenie siły są testosteron, dianabol, anadrol, trenbolonu a Kreatyna retencji i syntezy, anavar. Anavar nie stymulować siły te same mechanizmy, jak te opisane w tej sekcji. To jest tylko wspomnieć, bo to rzeczywiście pomocy przyrost siły lepiej niż wielu innych anaboliki (jeśli podjęte w wystarczającej dawki; więcej niż 20-25mg/dobę).

Mój ulubiony przed treningiem szczytu stosu jest 50 mg efedryny, 400 mg kofeiny i dianabol Tajlandia 3-5. Nie po to, aby uzyskać przed siebie ale aminokwas L-tyrozyny będzie działać przez mechanizm neuronowe wypalania stimualte i uzyskać natychmiastową siłę (do tego trzeba co najmniej 2, nie więcej niż 4 gramów). Upewnij się, że masz pusty żołądek, dodać kilka gazowania (takich jak Red Bull), a całość mieszanka dostanie się do systemu znacznie szybciej. tak, śniło mi się to raz, Umm … nigdy rzeczywiście to zrobił. Pamiętaj też, jestem dość młody i chociaż może być ciała/fizjologii, narkotyków/Kulturystyka obsesję na punkcie maniak – mają nie sercowo-naczyniowych czynników ryzyka (wysokie ciśnienie krwi, poziom cholesterolu, zatkane tętnice itp.).

Kliknij tutaj, aby kupić sterydy z oficjalnej strony internetowej