» » Najlepšie Anabolické Steroidy Pre Zvýšenie Pevnosti

Najlepšie Anabolické Steroidy Pre Zvýšenie Pevnosti

Najlepšie anabolické steroidy pre zvýšenie pevnosti sú najčastejšie väčšina androgénny. To má čo do činenia s tým, že androgénny drogy sú zvyčajne najúčinnejší neurónové modulátory svalové kontrakcie. Čo to znamená je to zložke androgénne anabolické steroidy tak stimuluje neurónmi zmluvy sval.

Existujú látky zvané neurónové rastových faktorov a androgénny drogy stimulovať týchto látok. Ak k tomu dôjde na výrobu týchto látok sa zvyšuje a ich citlivosť nervov schopnosť rozprávať sval kontrahovať. Biomechanists a physiologists volať, “ zvýšenie efektívnosti neuromuskulárne ”. V podstate, pri použití androgénny drogy, nervy stali lepšie (sú stimulované neurónové rastové faktory) presné a silný schopnosť zmluvy svalových vlákien, ktoré innervate. Ste prakticky okamžite silnejší!

Kliknite tu kúpiť steroidy od oficiálnej internetovej stránky

Najlepšie anabolické steroidy pre zvýšenie pevnosti

Najlepšie Anabolické Steroidy Pre Zvýšenie PevnostiSkúste pričom hrsť Thajsko d-bols pred ďalší hrudník deň a povedz mi, že nemáte lepšie cvičenie bench pressu. To isté platí pre testosterónu pozastavenie. Rýchle asimilácii drog dostane do systému rýchlo a zlepšuje schopnosť motorické neuróny zmluvy svalových vlákien.

Viac rýchle herectvo androgén máte vo vašom systéme, tým väčší vplyv. To je, keď máte naozaj pocit, “ opitý ”. Vás môže tiež cítiť docela nadržaný. Ste počuli nepredstaviteľné hororové príbehy zahŕňajúce domáce zvieratá! Žiadny vtip, Westchester juicebags sú orechy!

Existuje nejaký podobnosť ako androgénny anabolík práce na nervy a ako stimulačné drogy práce na nervy. Ja som nikdy osobne medaled s rekreačné drogy moc, ale môžete si predstaviť, pričom statný dávku stimulant ako funící pár riadkov a potom dostať pod ťažkými bar a stlačením toho Grázl. Veľký, veľký lavice. Problém je veľký, veľký infarkt príliš. Robiť to, len ilustruje bod na nerv (neuromuskulárne) budenie na svalovú kontrakciu.

Anabolické steroidy sám nespôsobí systémové a kardiovaskulárne poškodenie a stimulácia rekreačné drogy spôsobujú. Ale čistejšie príklad ako kokaín by efedrín. Viete, efedrín spech. Máte takmer zaručené byť silnejší, ak budete mať poriadnu dávku efedrín pred tréningom. Dôvodom tohto stále drží neuromuskulárne excitácia cez neurotransmitery a modulátory.

Kliknite tu kúpiť steroidy od oficiálnej internetovej stránky
Dobre, takže aké sú najlepšie lieky na zvýšenie pevnosti?

  • Testosterónu pozastavenie
  • Testosterón propionát
  • Dianabol
  • Anadrol
  • Trenbolone
Vyššie uvedené lieky sú generalizácie. Všetky testosterónu bude fungovať dobre pre zvýšenie sily, pretože sa všetky formy trenbolon. Však vedenie na tému sme predtým uviedli: čím vyššia je úroveň androgénnej drog máte aktívny vo vašom systéme v danej dobe, vyššej nervovej stimulácie a následné silu zvyšovať. Si všimnete pomalší vybudovanie hore silu dlhšie herectvo verzie príslušných liekov, a nie toľko o okamžité androgén spech.

Pre okamžité rush, dianabol a pozastavenia sú najlepšie. Takže je methyltestosterone ale je silne toxický a nie je dobré anabolické voľby. Tiež by ste mohli piť niekoľko mililitrov Reforvit-B alebo snort niektoré pozemné Intervet peliet … intranazálnej androstenedione sprej ako nemecký plávať tím používali na olympijských hrách by fungovať okázalo-Jejda … spomenúť je to len informácie, ale wow, môže to mať zábavné!?

Áno, tak najlepšie drog všeobecne pre zvýšenie sily sú trenbolon testosterónu, dianabol, anadrol a ako kreatín uchovávania a syntéza, anavar. Anavar nie stimulovať silu rovnaké mechanizmy ako tie opísané v tomto oddiele. Je len stojí za zmienku, pretože to naozaj pomoci silu získať lepšie ako mnoho iných anabolics (ak prijaté v dostatočnej dávke; viac ako 20-25mg/deň).

Môj obľúbený pre-tréningu spech zásobníka je 50 mg efedrín, 400 mg kofeínu a 3-5 Thajsko dianabol. Aby si pred seba ale aminokyselina L-tyrozínu bude práca svoj vlastný mechanizmus stimualte nervovej paľby a okamžité pevnosť zisk (na to budete potrebovať aspoň 2, nie viac ako 4 gramy). Skontrolujte, či máte prázdny žalúdok, pridať nejaké karbonatácii (podobne ako Red Bull) a celú zmes dostane do vášho systému oveľa rýchlejšie. Áno, som sníval to raz, I um … nikdy skutočne to urobil. Pamätajte, som pomerne mladá a hoci môže byť postave/fyziológia, drogy/kulturistika posadnutý maniak – mať žiadne kardiovaskulárnych rizikových faktorov (vysoký krvný tlak, hladinu cholesterolu, upchaté tepny, atď).

Kliknite tu kúpiť steroidy od oficiálnej internetovej stránky