» » Labākais Anabolisko Steroīdu Izturības Paaugstināšanai

Labākais Anabolisko Steroīdu Izturības Paaugstināšanai

Visbiežāk tiek visvairāk androgēnas labāko anabolisko steroīdu spēka palielināšanai. Tas ir saistīts ar faktu, ka androgēnas narkotikas parasti ir visvairāk spēcīgs neironu modulatoru, muskuļu kontrakcijas. Ko tas nozīmē ir anabolisko steroīdu androgēnas sastāvdaļa ir veids, kā stimulēt neironiem līgumu muskuļu.

Ir vielas sauc par nervu augšanas faktoriem un androgēnas narkotikas stimulēt šīs vielas. Kad tas notiek šīs vielas ražošana palielinās, un tie jāaktualizē nervus spēja pateikt muskuļu slēgt līgumu. Biomechanists un physiologists to saucam “ palielinājās neiromuskulāro efektivitātes ”. Būtībā, lietojot androgēnas narkotikas, jūsu nerviem kļūt labāks (tiek stimulēts nervu augšanas faktoru) ir precīza un spēcīga spēja muskuļu šķiedras, kas tās inervēt līgums. Jūs esat praktiski momentāni spēcīgāku!

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt steroīdus no oficiālā mājas lapa

Labākais anabolisko steroīdu izturības paaugstināšanai

Labākais Anabolisko Steroīdu Izturības PaaugstināšanaiPārņemtu sauju Taizeme d-bols pirms jūsu krūtīs nākamajā dienā, un man pateikt, ka jums nav labāka treniņa sols preses. Tas pats attiecas uz testosterona apturēšanu. Ātrās asimilācijas narkotikas nonāk sistēma strauji un uzlabo mehānisko neironiem iespēju līgumu muskuļu šķiedras.

Jums ir jūsu sistēmā, jo lielāka ietekmē vairāk ātri rīkojoties Androgēns. Tas ir, ja jūs patiesi jūtaties “ juiced ”. Jūs varat justies diezgan ragveida. Esmu dzirdējis neiedomājamas šausmu stāsti kas saistīti ar mājdzīvniekiem! Nav joks, Westchester juicebags ir rieksti!

Pastāv zināma līdzība kā androgēnas anabolics darbu uz nerviem un cik stimulatory narkotikas darba uz nerviem. Es esmu personīgi nekad neesmu medaled ar atpūtas narkotiku daudz, bet jūs varat iedomāties, ņemot stimulantu, piemēram, sprauslodams dažas rindiņas zem smagā josla kļūst un tad nospiežot ka zīdējs dūšīgs devu. Liela, liela stenda. Problēma ir, liela, liela sirds lēkme too. Nevar izdarīt, tikai ilustrē punkts (neiromuskulāra) nervu uzbudinājums, muskuļu kontrakcijas.

Anabolisko steroīdu vien nedrīkst izraisīt sistēmisku un sirds un asinsvadu bojājumiem un stimulāciju, kas izraisa atpūtas zāles. Bet tīrāku piemērs par kokaīna būtu efedrīna. Jūs zināt, efedrīns skriešanās. Jums ir gandrīz garantēta spēcīgāks, ja jums veikt labu devu efedrīna pirms jūsu treniņu. Iemesls šo joprojām pieder neiromuskulāro ierosināšanas caur neirotransmiteru un modulatoru.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt steroīdus no oficiālā mājas lapa
Labi, tātad kādas ir labākās zāles izturības palielināšanai?

  • Testosterona apturēšana
  • Testosterona propionāts
  • Dianabol
  • Anadrol
  • Trenbolona
Iepriekš narkotikas ir vispārinājumi. Visi testosterona strādās arī, lai palielinātu izturību kā visa veida trenbolona. Tomēr saglabājot ar tēmu, mēs esam iepriekš norādīja: augstāks androgēnas narkotiku līmenī ir aktīvs jūsu sistēmā jebkurā brīdī, augstākās nervu stimulācija un turpmāko spēku palielināt. Jūs ievērosiet lēnāks veidot līdz spēka vairs darbojas versijas attiecīgajām narkotiku un ne tik daudz ar tūlītēju Androgēns skriešanās.

Attiecībā tūlītēja skriešanās, dianabol apturēšana ir vislabākās. Tātad ir methyltestosterone, bet tas ir stipri toksiskas un nav labs anaboliskas izvēli. Varētu arī dzert pāris Reforvit B mililitri vai sprauslāt dažas zemes finaplix granulas … intranazāliem androstenedione apsmidzina, piemēram, Vācijas peldēšanas komandā, ko izmanto, lai izmantotu olympics strādā pārsteidzoši labi-ups … atcerieties tas ir tikai informācijai, bet wow, var to saņemt izklaides!?

Jā, Tātad tomēr vislabāk narkotikas kopumā palielinās izturība ir testosterons, dianabol, anadrol, trenbolona un kreatinīna saglabāšanas un sintēze, anavar. Anavar nevar stimulēt spēks, pašu mehānismu, nekā aprakstīts šajā nodaļā. Ir tikai vērts pieminēt, jo tas patiešām atbalsta spēku pastiprinājumu labāk nekā daudzi citi anabolics (ja veikti pietiekami devu; vairāk kā 20-25mg/dienā).

Mana iecienītākā pirms treniņa skriešanās kaudze ir 50 mg efedrīnu, 400 mg kofeīna un Taizeme dianabol 3-5. Nedrīkst nokļūt priekšā sevi, bet amino acid L-tirozīns strādās ar savu mehānismu, lai stimualte Neironu apdedzinot un tūlītēja spēka pieaugums (par to jums būs nepieciešama vismaz 2 ne vairāk kā 4 grami). Pārliecinieties, vai jums ir tukšā dūšā, pievienot dažas (piemēram, Red Bull) šņākoņu un visu samaisa nonāk jūsu sistēma, kas ir daudz ātrāk. Jā, es sapņoju, ka tas vienreiz, es um … nekad to izdarīja. Atcerieties arī, es esmu samērā jauns un kaut arī var būt physique/fizioloģija, narkotiku/kultūrisms apsēsta maniaks savietojama ir bez sirds un asinsvadu riska faktori (augsts asinsspiediens, holesterīna, aizsērējusi artērijās utt.).

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt steroīdus no oficiālā mājas lapa