Kyselinu Chlorogenová V Zelené Kávové Boby Extrakt

Získaný ze surového nepražené zelené kávová zrna odrůdy Robusta (Coffea canephora robusta), extrakt zelené kávy bean má jedinečné rostlinné složení, které byly studovány v velmi podrobně. Pomocí výzkumu, který byl získané ze studií zvířat i lidí, vědci zjistili, že je látka aktivní polyfenolů v syrové nepražených kávová zrna nazývá kyselina chlorogenová.

Jeho primární funkcí je působit jako silný antioxidant, který dokáže neutralizovat volné kyslíkové radikály a hydroxylové radikály v těle, aby se zabránilo poškození buněk, poškození tkáně a poškození životně důležitých orgánů.

Antioxidantů energie je ve skutečnosti mnohem vyšší, než zelený čaj extrakt a extrakt z hroznových. Nicméně chlorogenová kyselina není jedinou účinnou složkou v zelený kávový extrakt. Obsahuje také kávovou kyseliny, která má také silnou antioxidační sílu.

Chcete-li koupit, extrakt zelené kávy

Co je to kyselina chlorogenová?

Chlorogenová jsou přítomny v celé řadě potravin jako jsou třešně, jablka, kiwi ovoce, artyčoky, vejce rostliny a švestky. Primární zdroj chlorogenová kyselina se však vyskytuje v zelené kávové boby. Chlorogenová kyselina se extrahuje ze surového zelené kávové boby k výrobě biologicky dostupné rostlinné koncentrát, který zachovává jedinečnou identitu a charakteristiky coffee bean rostlin s cílem získat nejvíce výhod z ní.

Však proces extrakce odstraňuje většinu obsahu kofeinu z kávových zrn. Proto čistě zelený kávový extrakt obsahuje minimální úroveň obsahu kofeinu přibližně 20 mg jednu porci, která nesmí způsobit nervozitu a nervozita jako tradiční šálek kávy by.

Chcete-li koupit, extrakt zelené kávy

Má čistě zelené kávové boby extrakt pomoci při hubnutí?

Zelený kávový extrakt má také bylo zjištěno, že pomoc lidem přijít významné množství váhy. Kombinace nedostatek cvičení, pomalý metabolismus a špatná strava, která postrádá výživu, která se nachází v syrového ovoce a zeleniny jsou všechny faktory, které přispívají k nárůstu tělesné hmotnosti. Mnoho lidí, kteří trpí obezitou mají také vysoké riziko infarktu, tahy, krevní sraženiny, ateroskleróza, diabetes typu 2, vysoký krevní tlak, ischemická choroba srdeční, onemocnění srdce a dokonce i rakovinu.

Díky moc extrakt zelené kávy vaše tělo bude schopen zrychlit jeho metabolismus, zabránit pohlcení kalorií a tuku a spálit dříve uložených tuků v těle, aniž byste měnili své zvyky dietu nebo cvičení. To je možné efekty, které čistě zelené kávové boby extrakt má na glukózu. Glukóza je potřeba v těle pro energii. Aktivní složky v extrakt zelené kávy ve skutečnosti vypne v játrech proces uvolňování glukózy do řečiště způsobit, že tělo spálit uložených tuků místo glukózy a použít ji jako energetické palivo tělo.

Kromě toho, že silný antioxidant a doplněk ztráta hmotnosti, byl také už je k závěru, že kávový extrakt bylo prokázáno, že pomoci snížit vysoký krevní tlak, regulují hladinu cukru v krvi, prevenci diabetu typu 2, nižší riziko pro srdce související problémy a dokonce i pomoci minimalizovat riziko rakoviny. Všechny tyto blahodárné účinky této zelené kávové boby extrakt má na naše zdraví, je to doplněk, který je rozhodně stojí.

Chcete-li koupit, extrakt zelené kávy

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *