» » Kuidas Suurendada Testosterooni?

Kuidas Suurendada Testosterooni?

Kuidas Suurendada Testosterooni?Pole saladus, kui sa oled sportlane, jõusaal rott või keegi, kes lihtsalt tahab vaadata natuke parem on kõrgemad saate suurendada testosterooni, seda parem on; Lõppude lõpuks, Testosteroon on esmane anaboolse hormooni.

Kui me püüame suurendada testosterooni on esimene asi, mis meelde tuleb sageli anaboolsed steroidid, sest see on üks peamist ülesannet, kuid on tegelikult palju asju me saame suurendada testosterooni regulaarne süstid peale.

Erehtykö, kui üks vajab või soovib suurendada testosterooni anaboolsed steroidid on alati olla parim ja-oskus, midagi muud tulla tihe, kuid me loomulikult anda täiendavad oluliselt suurem kui me järgime teatud põhimõtted.

Siiski Luksemburgi kava asju, kuigi need rakendused osutub kasulikuks kui nad tõesti shine on abistamine staving välja madal testosterooni; ei, see ei taga aga ja parandab oluliselt oma koefitsiendid.

Vajuta siia osta testosterooni täiendus

Suurendada testosterooni koos toiduga

Olete kuulnud vana ütlus, miski pole enam anaboolse toimega kui toit ja see on päris tõsi; mis puudutab majanduskasvu ja tulemuslikkuse midagi maal saab võita või asendada toitu.

Selles valguses on teatud toiduained, mis on positiivne mõju meie loomulik testosterooni tase programmi ja paljud uuringud on näidanud, et inimesed, kes tarbivad toitumine rikas need toidud tihti suurendada testosterooni tootmist. Sama võib öelda vastassuunas; teatavate toitude olla vastupidine mõju programmi ja kui sa üritad suurendada testosterooni või vähemalt säilitada neid vältida toiduaineid.

Isik, kes on taimetoitlane see järgmise osa läheb ilmselt mõned päris Kurb uudis; Kui otsite suurendada testosterooni kaudu toidud süüa te ei kavatse olla võimalik teha taimetoidu stiili toidu kaudu. Ei, liha ei ole ainult toidud, mis suurendavad testosterooni, kuid asjad nagu punane liha ja munad on meie peamine kasvav tööriistad.

Vajuta siia osta testosterooni täiendus
Parim toit suurendamise loomulik testosterooni tootmist hulka:

  • Punase liha
  • Terved munad
  • Sealiha
  • Lõhe
  • Pähklid ja kaunviljad
  • Brokkoli (lisaks, mitte üksi)
  • Kapsas (lisaks, mitte üksi)
  • Lillkapsas (lisaks, mitte üksi)
Nimekirja vaadates võib veidi mures kolesterooli, eriti kui arvestame punase liha ja terved munad tuleb meie kahe peamise toidu allikatest. Ära lase oma süda vihastama, need toidud on ebasõbralikud kolesteroolitaseme idee on ammu möödas ja kumbki suurendab LDL tase; eeldades, sa oled hõlmava praad ja munad õli, või, juust tohutute, jne.

Järgmiseks sammuks saab olema, et teatud toitude; ei, me tahame nimekirja nendest välja või sa oleks lugemisel järgmise kolme ja poole nädala jooksul aga saaksime teile üsnagi. Küllastunud rasvad on osutunud midagi vaja suurendada testosterooni, kuid see peab olema pärit õigetest allikatest ülalmainitud; sa käid oma lemmik kiirtoiduketi küllastunud rasvad ei ole sellise rasva.

Edasi, töödeldud toidud üldiselt on osutunud kohutavate kohta, kuidas need mõjutavad testosterooni tootmist nii, et Loo moraal on lihtne; Ära söö nii palju välja ja Hoia eemale töödeldud toit; See on tõesti nii lihtne ja ei ole palju öelda.

Vajuta siia osta testosterooni täiendus

Suurendada testosterooni elustiili valikuid

Seal on kolm olulist tegurit kaugemale toitu, mis võib oluliselt mõjutada meie testosterooni tase; Meie kehalise aktiivsuse tase, stress ja alkoholi tarbimist, kõige tähtsam füüsiline aktiivsus. Mehed, kes on aktiivsemad, kui teised mehed loomulikult säilitada kõrgem testosterooni ja on tõestatud, et füüsiline koormus, eriti jõutreening oluliselt suurendada testosterooni tootmist.

Inimene, kes vajab või soovib suurendada testosterooni tootmist alguse regulaarsete ja planeeritud treening rutiinne peaks olema üks esimene tellimuste of business.

Stressi ja alkohol; Meil on stressi meie elu ja nii me joome kergendada lasti veel alkoholi on osutunud üks kõige negatiivsemaid asju siin maa peal, et testosterooni tootmist kui tarbida regulaarselt; mitte ainult ei kahjusta tootmise aga soodustab rasva võita ja hävitab lihaskoe.

Siiski vastutavad alkoholi tarbimine on lihtne asi kontrolli stress võib põhjustada kirjutamises. Stress ei tähenda lihtsalt muretsema või puudutavad; Kuigi see on rolli me rohkem mures füüsiline stress, vähene uni ja ülejäänud ja füüsilise pinge, mis võib olla põhjustatud lihtsalt nendest asjadest.

Kui meie keha on stressiseisund me lõpuks levitava suuremaid summasid stressi hormoone tuntud glükokortikoidi steroidid ja kui sa üritad suurendada testosterooni see läheb vales suunas.

Vajuta siia osta testosterooni täiendus

Järeldus

Alumine rida on lihtne; Miski maagiline umbes suurendada testosterooni tase, ei ole saladus ei ole öeldud, ei ole erilist trenni või varjatud saladus teada ainult eliit.

Kui soovite toota kõrgema taseme testosterooni või vähemalt säilitada, mida te juba on lihtsalt järgmine tervislikud eluviisid teeme sa rohkem kui miski muu, on tõsiasi, lühike süstimise esmane anaboolsed androgeense steroid testosterooni see on päris palju oma ainult väärt võimalus.

Jah, see on väärt ja väga palju nii aga sa pead olema arusaam. Mõista, kuidas maksimeerida oma toitumist koos oma igapäevast elu ja vaata oma testosterooni tase parem kui teie sõbrad.

Vajuta siia osta testosterooni täiendus