Kõrvaltoimed Testosterooni

Kõik anaboolsed steroidid saadaval, terve täiskasvanud mees on väga vähe nii hästi talutav, nagu testosterooni. Kuigi see on tõsi, seal arepossible testosterooni kõrvaltoimed , mis võib olla tingitud eksogeense kasutamist.

Õnneks terve täiskasvanud mees kõrvaltoimed testosterooni kasutamine on väga kontrollitavad; aastal-asjaolu, mis vastutavad kasutuses seal on mingit alust terve täiskasvanud mees peaks sattuda ühe.

Need kõrvaltoimed on testosterooni asendusravi saavate inimeste väga vähe muret; ju tema puhul ta näidatakse ainult seda asendava mis on puudulik. Tulemuslikkuse tugevdaja see on kui mäng muutub, nagu oleks supraphysiological annuseid, et avada ukse probleemidele.

Supraphysiological annuseid võib kasutada väga turvaliselt, kuid puudub midagi olulist sa pead meeles pidama. Nagu enamik anaboolsed steroidid, on tugev riski tasu suhe; mida rohkem te võtate suurem tasu, kuid mida rohkem te võtate, seda suurem risk. Let’s arutada võimalikke kõrvaltoimeid testosterooni kasutamine.

Vajuta siia osta testosterooni täiendus

Võimalikud kõrvaltoimed testosterooni

Kui me täiendada testosterooni mis meid tunduvalt kaugemale meie keskmiste hulka, on viis võimalikud kõrvaltoimed võivad ilmneda. Jällegi me rõhutada sõna “võimalik” nagu see on kuidagi tähendab garanteeritud. Kokku doseerimise ja veel tähtsam individuaalsest ravivastusest dikteerib kogu tulemus rohkem kui miski muu, aga nõnda need üldist üldist elustiili.

Igal juhul selline mõju võib ilmneda põhjus on suures osas tingitud aromataasi protsessi poolt-mis testosterooni teisendab östrogeeni. Nende mõjude hulka kuuluvad:

  • Günekomastia
  • Liigse vee säilitamine
  • Kõrge vererõhk
  • Kõrge LDL kolesterool
  • Madal HDL kolesterooli
Vajuta siia osta testosterooni täiendus

Võitlus testosterooni kõrvaltoimed

Võitlemiseks testosterooni kõrvaltoimed on mõned asjad, mis me teha saame. Kõige tähtsam on täiendamist koos mõne aromataasi inhibiitor AI nagu Arimidex’it või letrosool. AI ei täpselt, mida nende nimi viitab, ka nemad pärsivad aromataasi protsessi, tähendab, ka nemad pärsivad östrogeeni teisendamist.

Lisaks oma olemuselt AI ka vähendada östrogeeni organismis, kogusumma takistades, mida pole alates probleemi põhjus. Igal juhul jäävad AI esmane rida kaitseministeeriumi.

AI, kaugemale ja see kaitseb oluliselt vererõhku ja kolesteroolitaset, me ei räägi meie toitumises. Süüa toite, mis edendavad tervislikke taset ja vältides tegevus nagu Suitsetamine ja joomine, mis ei tegele oluliselt kaitsta teid. Vältida raske alkoholi consumptionand tagamise oma dieeti on täis palju Omega rasvhapped teha imet teile ja suuresti kaitsta testosterooni kõrvaltoimed.

On veel üks asi tuleb mainida see keerleb liigse vee säilitamine. Nagu Testosteroon aromatizes, sageli see on süüdistatud saadud veepeetus ja absoluutselt, see võib olla probleem. Aga Ai ‘s kergesti kontrollitav, kuid isegi AI veega retentsiooni võib veel tekkida, kuid üheksa korda kümnest on lihtsal põhjusel.

Kui sa oled täiendamist testosterooni, täiendamist kvaliteedi AI veel endiselt majandi vett, koefitsiendid on te sööte liiga palju süsivesikuid. Kui sa sööd rohkem süsivesikuid kui vajad sa lähed paistetama, see ei tähenda, et Testosteroon on probleem, see lihtsalt tähendab, et oled overeating.

Vajuta siia osta testosterooni täiendus

Garanteeritud testosterooni kõrvaltoimed

Seal on kaks testosterooni kõrvaltoimed kasutamist, mis on absoluutselt garanteeritud kõigile meestele, kes täiendab ja nad on omavahel seotud. Kui me täiendada anaboolsed steroidid, Testosteroon isegi meie loomulik testosterooni tootmist tõkestatakse.

Ei ole oluline, kui eriline sa usud, sa oled, see ei ole oluline, milline su sõber või suur poiss jõusaalis ütlesin sulle; Kui teil täiendada oma loomuliku tase langeb. Muidugi, kui teil on täiendamist testosterooni see on vähe muret, kui te esitate oma keha ja mida ta vajab.

Nagu testosterooni taset tõkestatakse, kui tootmine toimub munandid ja esineb enam oma munandid kahaneb. See ei tähenda närtsima ja kaovad, see tähendab lihtsalt nad kaotada osa oma täiuses, kuid seal on hea uudis. Kui anaboolsete steroidide kasutamine on jätkatud ja kõik hormoonid on lahkunud oma süsteemi loomulik testosterooni tootmist alustada uuesti ja oma munandid pöörduvad tagasi oma normaalse suurusega.

Vajuta siia osta testosterooni täiendus

Testosterooni tõde

Tõde on nii lihtne, see on peaaegu hirmutav. Mida te olete rääkinud kogu oma elu kohta anaboolsed steroidid ja käesolevas kohtuasjas testosterooni, enamasti on kõik olnud vale. Testosteroon on üks kõige kasulikum hormoonid temast kunagi täiendada ja tδiendava abil võib oluliselt parandada oma elu.

Kuigi kõrvaltoimeid testosterooni kasutamine on reaalne, see ei ole välisriigi aine keha, ei ole midagi oma bodywill Vaata vaenlase. Testosteroon on teretulnud keha ja vastutustundlik kasutamine koos saab vaos hoitakse testosterooni kõrvaltoimed .

Vajuta siia osta testosterooni täiendus

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *