Kollajen Tablet Yan Etkileri

Kolajen tabletleri kullanılan birçok üstesinden sağlık ile ilgili sorunlar. Ama başka bir ek olduğu gibi orada birkaç kolajen tabletleri yan etkileri ciddi komplikasyonlara neden olabilir.

kolajen takviyesi almak için burayı tıklayın

Kolaj, kemik, deri, bağ dokusu içinde mevcut vücut dokusunun en önemli protein biridir. Yaş arttıkça, kollajen kırışıklık ve diğer cilt sorunları hangi sonuçları aşağı keser. İnek, tavuk ve domuz kollajen dışında yapılan sentetik kolaj yardımıyla bir sıkılır cilt elde edebilirsiniz.

Bu nedenle birçok anti aging ürünler ve tedaviler kullanılmaktadır. Kolajen Ayrıca tamir ve şifa hasarlı kemik ve kıkırdak ve ayrıca eklem esnekliğini korumak konusunda yardım takviyeleri. Enjeksiyon, tabletler alınabilir ya da krem da kullanılabilir.

Ama aynı zamanda ciddi olabilir kollajen ilave birçok yan etkileri vardır. Kollajen enjeksiyonları ile karşılaştırıldığında, daha az yan etkileri için kolajen tabletleri vardır.

kolajen takviyesi almak için burayı tıklayın

Kollajen tablet yan etkileri

Kollajen vücudun doğal formunda mevcut zaman ama takviyeleri şeklinde enjekte edilir destekler, bu proteinin kabul etme şansını azaltır. Kollajen kremler, vücut tarafından emilir ama kolajen molekülleri cilt tarafından absorbe edilebilir çok büyük gibi kolajen cilt üzerinde herhangi bir etkileri göstermiyor gözlenmiştir.

Kollajen tablet çalışma kapasitesini hep tartışmalı ancak birçok kişi bu çok olumlu sonuçlar göstermiştir. Ancak, aşağıdaki noktaları bulacaksınız kolajen tabletleri birçok yan etkileri vardır.

Alerjik reaksiyonlar

Yaklaşık % 3 kolajen takviyesi karşı alerjik reaksiyonlar gösterir? Bu tepkiler, deri Ülseri, ihale diken diken, kurdeşen, nefes, düşük tansiyon, mide bulantısı, kusma, vb zorluk çıkarabilir. Bu tür durumlardan kaçınmak için bu tabletler için gitmeden önce doktorunuza danışın.

Hiperkalsemi

Çok sayıda araştırma, kollajen tüketimi olan köpek balığı kıkırdağı dışında yapılır hap ve diğer deniz canlıları vücutta kalsiyum düzeyinde bir artış neden olabilir gösteriyor. Bu Hiperkalsemi pek çok komplikasyonlara neden olabilir neden olabilir. Ağrı eklem, yorgunluk, bulantı, kusma, anormal kalp ritmini, kabızlık, vb, bazı gözlenen olası sağlık komplikasyonları vardır.

kolajen takviyesi almak için burayı tıklayın

Ağızda kötü tat

Kolajen tabletleri ağızda çok çirkin ve kötü bir tat ile kötü bir koku bırakabilir. Bu genellikle deniz kaynakları dışında yapılan kolajen tabletleri de neden olur. Bu durum maskelemek için tablet alırken meyve suları içebilirsiniz. Kolajen hapı etkinliğini azaltabilir gibi asitli meyve kaçınıyorum.

Gıda hassas tepkiler

Bazı insanlar hangi domuz, inek veya deniz yaratıkları gibi Takviyeler yapılmış hayvan alerjisi olabilir. Bu nadir olmasına rağmen bazı insanlar bazı olumsuz etkiler gösterebilir. Bu nedenle, kolajen takviyesi tanınmış bir şirket satın almak ve herhangi bir şüphe durumunda doktorunuza danışın.

Cilt sorunları

Kolajen takviyesi cilt sorunlarına da neden olabilir. Düzensiz cilt neden olabilir ve hatta neden deri nekrozu olabilir. Deri nekrozu, dokulara kan damarlarının tıkanması nedeniyle kan düzgün sağlanmayan ve bu hücrelerin ölümle sonuçlanabilir.

Kolajen takviyesi olumlu sonuç olarak insanlar göstermiştir rağmen bu sonuçları geçicidir. Onun tedavisi gören sonra o biricik için birkaç ay ve -ebilmek son varsa tedaviye devam etmek.

Düzenli olarak o kadar etkili olmayabilir veya onları almak gerekir. Cildinizin sağlıklı tutmak için ve diğer hastalıklara karşı savaşmak için diğer seçenekleri öğrenmek çalışın. Bu takviyeleri alarak önce doktorunuzdan tavsiye almak unutmayın.

kolajen takviyesi almak için burayı tıklayın

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *