Kollageeni Toidulisandeid

Millised on tervis kasu ja kõrvalmõjud kollageeni toidulisandeid? Liikuge alla, et leida teavet kollageeni pillid.

Kollageen on kiuline valk, mis toetab pehmem kudesid kehas. Tänu oma suur tõmbetugevus moodustab mitu keha kudedes nagu luud, kõõlused, kõhred, lihaseid ja nahka toetussüsteem. See aitab kujundamisse kudesid ja annab neile tugevuse. Samuti säilitab rakkude välise struktuuri. See annab kujul või keha kudedes ja muudab need tugev ja elastne.

Meie keha toodab selle valgu koguse looduslikult, kuid nagu me vanuse, see valk toodangust hakkab langema. Oma toodangu langust nähtavad mõjud on arengu kortse, longus naha, haprad küüned ja liigesevalu. Nendel päevadel paljud inimesed võtavad kollageeni pillid kiuline valk toodangu vähenemist kompenseerida.

Vajuta siia osta kollageeni täiendus

Tüüpi kollageen Pills

Enamik meist soovivad säilitada meie nooruslik välimus, kuid kortse ja kaunid jooned alustada, kantud nagu me vanusest. Inimesed, kes on teadvustanud oma välimus on tavaliselt need, kes tunnevad vajadust vabaneda kortse. Pole ka ime, turg on üle ujutatud naha kollageeni toidulisandeid. Need beauty tooted on saadaval pillid, kreemid ja süstide kujul.

Need täiendused on keha mõju sõltub neis kollageen tüüp. Need, kes kannatavad luu probleemide või artriidi üldiselt vaja võtta toidulisandeid, mis sisaldavad glükoosamiini ja kollageeni II. Kollageen II on hyaline kõhre aukohal.

See kõhre read otsad kondid ja liigesed pind moodustab. Seega usutakse seda täiendada aitab leevendada liigesevalu. Neile, kes soovivad võtta need pillid noorendada oma nahka ja vastupidine protsess vananemist, on vaja võtta toidulisandeid, mis sisaldavad kollageeni I ja III.

Vajuta siia osta kollageeni täiendus

Kasu ja kõrvalmõjud kollageeni toidulisandeid

Uurimused on näidanud, et need, kellel on reumatoidartriit ja Osteoartroos võib kasu võttes neid toidulisandeid. Neid lisandeid võib aidata parandada liikuvust ja anda vabastus valu. Neid lisandeid võib suurendada liikuvust liigesed ja aitab vähendada põletikku.

Nagu me vanuse, see kiuline valk tootmine väheneb. See võib viia sidekoe ja liigeste nõrgenemine. See teeb meist altid vigastustest. Usutakse, et nende täiendamist valgu tugevdaks sidekoelised moodustised ja paranemisprotsessi kiirendamiseks. Usutakse, et need toidulisandid võivad aidata tugevdada veresooni ja parandab vereringet. Samuti usutakse, et kollageen tüüp II saab mängima positiivset rolli, vähendades südame haigused.

Kuigi tootjad naha kollageeni pillid teevad pikk väiteid oma toodet, teatud uuringud on näidanud, need pillid ei pruugi olla väga tõhus. Mõnedes uuringutes on selgunud asjaolu, et kollageeni molekulid ei saa imendub naha keeruka molekulaarse struktuuri tõttu.

Pädevuskannete see valk neid toidulisandeid koos organismi loomulikku kollageeni tekitab teatud probleeme. Kuna need on töödeldud kudesid lehmad, sead ja kana, esmalt veenduge te ei ole allergiline mõne neid pakke. Kollageeni süste võib mõnikord põhjustada allergilisi reaktsioone nagu iiveldus, peavalu ja oksendamine.

Tuleb konsulteerida arstiga teada, kas te peaksite neid toidulisandeid või mitte. Järgida tervisliku toitumise ja ennast hüdreeritud. Tehke vajalikud elustiiliga seotud muudatused säilitada tervist heas seisukorras.

Kui te plaanite võtta neid toidulisandeid, veenduge, et teil konsulteerida arstiga. Kuigi need toidulisandid on kasulik annab valu artriidiga patsientidel, seal ei ole piisavalt tõendeid muude hüvitiste neid toidulisandeid. Vananemine kui tervisliku eluviisi teha suur erinevus.

Vajuta siia osta kollageeni täiendus

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *