» » Kolagen Doplňky Práci?

Kolagen Doplňky Práci?

Kolagen doplňky mohou být čelit zdravotní problémy spojené se sníženou produkcí tohoto proteinu, ale účinnost těchto doplňků je diskutabilní otázka. Svitek dole až k zjistit pravdu o těchto doplňků.

Kolagen je vláknitý scleroprotein pojivové tkáně, která poskytuje podporu pro všechny tkáně a buňky těla včetně kůže, vlasy, nehty, kosti, svaly, šlachy, atd. Keratinu a kolagenu kolagen udržuje elasticitu kůže a dělá to vypadalo, hladké, pevné a pružné. Také hraje klíčovou roli ve zdraví kostí a posiluje cévy a chrupavky.

Chcete-li koupit kolagen doplnit

Potřebu kolagen doplňky

Kolagen Doplňky Práci?S věkem, což způsobuje na kůži se ztrácejí svou pružnost se zpomaluje produkci kolagenu. To vede ke vzniku vrásek a jemných linek.

Kolagen doplňky, které přicházejí ve formě prášků, injekce nebo jako kapaliny, slib, že kompenzovat snížení věkem v produkci kolagenu. Tyto doplňky jsou většinou odvozeny od tkání zvířat jako kráva, kuře nebo prasata.

Kolagen doplňky fungují? Od kosmetické chirurgie vypalovat chirurgii, chirurgii rány, obnovu kostí, existuje široká škála léčebných a průmyslová použití těchto doplňků. ‘ To funguje? "je stále diskutabilní otázka ačkoli. Účinnost většiny těchto doplňků je třeba ještě musí být prokázáno.

Chcete-li koupit kolagen doplnit

Kolagen doplňky pro kůži péče

Se tvrdí, že tyto doplňky pomáhají zpomalit proces stárnutí, že doplňování úroveň kolagenu v těle a tím pomoci udržet mladistvější vzhled.

Mnohé studie prokázaly, že nedokáží vyrobit k žádoucím výsledkům, zvláště pokud jsou použity pro působení proti účinkům stárnutí na kůži. To je pravděpodobně proto, že molekuly kolagenu jsou tak velké, s komplexní molekulární strukturou, že nemůže být spotřebována naši kůži.

I v případě, že se vstřebávají, problémy vznikají v jejich asimilaci s přírodním kolagenem produkované naše tělo. Mnoho lidí je toho názoru, jako funkční keratin a Nano-Lipobelle může pomoci stimulovat produkci kolagenu. Proto tyto látky projevil větší účinnost snížení vrásek a jemných linek oproti kolagen doplňky.

Kolagen Doplňky Práci?

Chcete-li koupit kolagen doplnit

Kolagen doplňky pro společný problém

Očekává se, že kolagen poskytnout úlevu od ztuhlost a bolesti v kloubech. To usnadňuje, rychlejší hojení ran a slzy. Lidé trpící artritidou a osteoartrózou mohou mít prospěch, tím, že kolagen prášky.

Lidé s artritidou a degenerativní artritidou byly hlášeny mít prospěch z těchto doplňků. Výrazné snížení bolesti kloubů a zvýšené mobility byly zaznamenány mnoho jednotlivců po převzetí, které to doplňuje. Zjištěno, že tyto doplňky jsou účinné při snižování zánět kloubu spojené s revmatoidní artritidou.

Další důležitou výhodou je, že mohou posílit cév a tím zlepšit oběh. Některé studie prováděné na zvířatech poukazují na to, že tyto doplňky mohou být užitečné v léčbě osteoporózy stejně.

Vzhledem k tomu, že tyto doplňky jsou vyrobeny z tkání krav, prasat a kuře a může také obsahovat droždí, korýšů, pšenice, lepek, sója, atd., adekvátní péči třeba lidé s alergií na tyto potraviny. Takže před přijetím jakéhokoliv druhu doplňků, vždy konzultujte odborné zdravotní péče lékaře poznat různé aspekty, jako výhody, vedlejší účinky, atd.

Takže v podstatě je jednomyslný názor ohledně užitečnosti těchto doplňků. To funguje pouze pro geriatrické nemoci nebo jsou stejně účinné v péči o pleť? Většina odborníků jsou toho názoru, že kolagen doplňky mohou mít prospěch těm, kteří trpí společné problémy, ale proti stárnutí doplňky nejsou účinné.

Spíše produkty péče o pleť proti stárnutí, které obsahují některé přírodní látky jako keratin dokázat výhodnější, protože stimulují přirozenou produkci kolagenu. Vitamín C má schopnost zvýšit přirozenou produkci kolagenu. Podobně lysin, esenciální aminokyselina může také pomoci v tomto ohledu.

Chcete-li koupit kolagen doplnit