» » Klorojenik Asit Yeşil Kahve çekirdeği Ekstresi

Klorojenik Asit Yeşil Kahve çekirdeği Ekstresi

Klorojenik Asit Yeşil Kahve çekirdeği EkstresiHam yeşil yeşil kahve çekirdekleri Robusta çeşitli (Coffea canephora robusta) elde edilen, Yeşil kahve çekirdeği özü , ayrıntılı olarak incelenmiştir bir benzersiz bitki kompozisyonu sahip olur. Hayvan ve insan çalışmaları, bilim çiğ yeşil kahve çekirdekleri içinde aktif polifenol madde olduğunu bulduk toplanan araştırma kullanarak klorojenik asit denir.

Birincil işlevi hücre hasarına, doku hasarı ve hayati organ hasarı önlemek için serbest oksijen radikalleri ve vücuttaki hidroksil radikalleri nötralize güçlü bir antioksidan hareket etmektir.

Antioksidan, daha yeşil çay özü ve üzüm çekirdeği özü aslında daha yüksek bir güçtür. Ancak, klorojenik asit yalnızca etkin madde Yeşil Kahve özü değil. Ayrıca da bir güçlü antioksidan güce sahip caffeic asit içerir.

Yeşil Kahve özü almak için burayı tıklayın

Klorojenik asit nedir?

Klorojenik asit kiraz, elma, kivi meyve, enginar, yumurta bitkiler ve Erik gibi gıdalar çeşitli mevcut. Ancak, birincil kaynak klorojenik asit yeşil kahve çekirdekleri içinde bulunur. Klorojenik asit birçok faydalar elde için benzersiz kimlik ve kahve çekirdeği bitkisinin özellikleri korur bir biyo-mevcut bitki konsantre üretmek için ham yeşil kahve çekirdekleri ayıklanır.

Ancak, ayıklama işlemi çok fazla kafein içeriği kahve çekirdekleri kaldırır. Bu nedenle saf Yeşil Kahve özü olan sinirlilik neden olmaz hizmet başına yaklaşık 20 mg kafein içeriği en az düzeyde içerir ve sinirlilik gibi geleneksel bir fincan kahve istiyorum.

Klorojenik Asit Yeşil Kahve çekirdeği Ekstresi

Yeşil Kahve özü almak için burayı tıklayın

Saf yeşil kahve çekirdeği yardımı ile kilo kaybı özü?

Yeşil Kahve özü de ağırlığı önemli miktarda kaybetmek insanlara yardım etmek bulundu. Egzersiz, yavaş metabolizma ve ham meyve ve sebze bulunan beslenme yoksun fakir bir diyet ile birlikte, kilo alımı için katkıda tüm faktörler. Obezite muzdarip birçok kişi de kalp krizi, felç, kan pıhtıları, ateroskleroz, tip 2 diyabet, yüksek tansiyon, koroner arter hastalığı, kalp hastalığı ve hatta kanser için yüksek bir risk var.

Yeşil Kahve özü gücü ile vücudunuzun-ecek var olmak güçlü-e doğru hız yukarıya onun metabolizma kalori ve yağ absorbe olma önlemek ve diyet ya da egzersiz alışkanlıklarınızı değiştirmeden önce saklanan yağ vücutta yakmak. Bu saf yeşil kahve çekirdeği özü glikoz olan etkileri nedeniyle mümkündür. Glikoz enerji için gerekli. Aktif maddeler Yeşil Kahve özü aslında karaciğer vücudun glikoz yerine saklı yağ yakmak ve vücut yakıt enerji olarak kullanmak için neden kana glikoz bırakmadan işlemi durur.

Güçlü bir antioksidan ve kilo kaybı ek olmasının yanı sıra, bu oldu da kez kahve özü düşük yüksek kan basıncı yardımcı kanıtlanmış sonucuna, kan şekeri seviyesini düzenler, kalp riski ile ilgili sorunlar ve kanser riskini en aza indirmek yardım bile tip 2 diyabet, alt önleyin. Tüm bu olumlu etkileri ile bu Yeşil kahve çekirdeği özü olan sağlığımız üzerinde kesinlikle bakarak değer mi bir ekidir.

Yeşil Kahve özü almak için burayı tıklayın
Klorojenik Asit Yeşil Kahve çekirdeği Ekstresi