» » Kaip Padidinti Testosterono?

Kaip Padidinti Testosterono?

Kaip Padidinti Testosterono?Tai ne paslaptis, jei esate sportininkas, gimnastikos žiurkės arba ką nors, kas tiesiog nori atrodyti šiek tiek geriau didesnis galite padidinti testosterono, tuo geriau jums bus; Galų gale, Testosteronas yra pagrindinis anabolinis hormonas.

Kai mes stengiamės padidinti testosterono pirmas dalykas, kad dažnai ateina į galvą yra anaboliniai steroidai, nes tai yra viena iš pagrindinių užduočių bet yra iš tikrųjų daug dalykų mes galime padidinti testosterono be reguliariai injekcijos.

Padaryti ne klaida, jei reikia ar nori padidinti testosterono anaboliniai steroidai bus visada būti geriausių,-sąlygų pagal galimybes, nieko bus priartėti, bet mes galime natūraliai pateikti mažos papildomos didėja jei mes laikytis tam tikrų principų.

Tačiau didžiojo schema dalykų, o šios programos bus įrodyti, kad būti naudinga tais atvejais, kai jie tikrai blizgesį yra padėti staving nuo žemo testosterono; ne, tai negarantuojama, tačiau labai pagerina jūsų šansai.

Spauskite čia Norėdami pirkti testosterono papildymas

Padidinti testosterono su maistu

Jūs girdėjote seną posakį, niekas daugiau anabolinių nei maisto ir kad yra gana teisinga; kai jis ateina į augimo ir efektyvumo nieko žemėje gali įveikti arba pakeisti maisto.

Atsižvelgiant į tai yra tam tikrų maisto produktų, kad buvo įrodyta, kad teigiamą poveikį mūsų natūralų testosterono lygį ir daugelis tyrimų parodė, kad asmenys, kurie sunaudoja dietos turtingas šie maisto produktai dažnai padidinti testosterono gamybą. Tą patį galima pasakyti ir priešingą pusę; tam tikrų maisto produktų buvo įrodyta, turi priešingą poveikį ir jei bandote padidinti testosterono arba bent užtikrinti, kad jie bus maisto produktų, kuriuos jūs norite išvengti.

Už asmenį, kuris yra vegetaras, tai kitą dalį tikriausiai bus šiek tiek gana liūdna žinia; Jei norite padidinti testosterono per maisto produktų, kuriuos valgote ne ketinate turėti galimybę tai padaryti per vegetariškos stiliaus dietos. Ne, mėsa yra ne tik maisto produktų, kad bus padidinti testosterono bet dalykų, tokių kaip raudonos mėsos ir kiaušinių yra mūsų pagrindinis vis įrankiai.

Spauskite čia Norėdami pirkti testosterono papildymas
Geriausias maistas didinant gamtos testosterono gamybą apima:

  • Raudonos mėsos
  • Sveikų kiaušinių
  • Kiaulienos
  • Lašiša
  • Riešutai ir ankštiniai augalai
  • Brokoliai (be to, ne vieni)
  • Kopūstai (be to, ne vieni)
  • Žiediniai kopūstai (be to, ne vieni)
Pažvelgus į sąrašą gali būti mažai susiję su cholesterolio, ypač kai mes laikome raudonos mėsos ir sveikų kiaušinių, kad mūsų dviejų pagrindinė maisto šaltinių. Neleiskite savo širdies nervintis, šie maisto produktai yra nedraugiškos į cholesterolio kiekį idėja jau seniai praėjo ir nei padidins MTL lygis; darant prielaidą, kad jūs ne danga savo kepsnys ir kiaušinius su aliejų, sviestą, didelį kiekį sūrio, ir pan.

Kitas žingsnis bus išvengti tam tikrų maisto produktų; ne, mes norime sąrašą šių, ar jums skaityti artimiausius trejus su puse savaites, bet mes galime suteikti jums labai gera idėja. Sočiųjų riebalų buvo įrodyta, kad yra kažkas jums reikia padidinti testosterono tačiau reikia iš tinkamų šaltinių pvz., tuos, kurie anksčiau; Jūs gaunate ne jūsų mėgstamiausia greitai maisto grandinės sočiųjų riebalų nėra tokių riebalų.

Be to, perdirbtų maisto produktų apskritai buvo įrodyta būti žiaurios ant kaip jie veikia testosterono gamybą, moral of the story yra paprasta; negalima valgyti iš tiek daug ir likti nuošalyje nuo perdirbto maisto; tai tikrai paprasta ir čia nėra daug pasakyti.

Spauskite čia Norėdami pirkti testosterono papildymas

Padidinti testosterono su gyvenimo būdo

Yra trijų pagrindinių veiksnių už maisto produktų, kurie gali turėti didelį poveikį mūsų testosterono lygį; mūsų fizinio aktyvumo lygį, streso ir alkoholio vartojimą, svarbiausia yra fizinis aktyvumas. Vyrų, kurie yra aktyvesni nei kiti žmonės natūraliai palaikyti didesnį testosterono ir įrodyta kad fizinius pratimus, ypač svorio mokymo gerokai padidinti testosterono gamybą.

Už asmenį, kuris turi arba nori padidinti testosterono gamybos pradžios reguliariai ir reguliaraus treniruotės įprastas turėtų būti vienas iš pirmąjį darbo užsakymus.

Stresas ir alkoholio; Mes turime streso mūsų gyvenime ir taip mes geriame palengvinti krovinio dar alkoholio buvo įrodyta, kad būti vienas iš žalingiausių dalykų šioje žemėje su testosterono gamyba kai vartojamas reguliariai; ne tik ar tai sugadinti gamybos, bet ji skatina riebalų padidėjimas ir sunaikina raumenų audinio.

Vis dėlto atsakingų alkoholio vartojimas yra paprastas dalykas, kontrolės kadangi stresas gali būti šiek tiek sudėtinga. Stresas tiesiog nereiškia, kad nerimauti ar nerimą; Nors tai yra mes labiau susiję su fizinį krūvį, trūksta miego ir poilsio ir fizinį krūvį, kuris gali būti sukeltas tik tuos dalykus.

Kai mūsų kūnas yra stresas mes galų gale išleidžia didesnes sumas streso hormonų vadinama gliukokortikoidų steroidai ir, jei norite padidinti testosterono tai vyksta į blogąją pusę.

Spauskite čia Norėdami pirkti testosterono papildymas

Sudarymo

Esmė yra paprasta; nėra nieko stebuklingo apie padidinti testosterono lygį, nėra paslaptis, jūs ne buvo pasakyta, nėra jokios specialios treniruotės ar paslėptą paslaptį žino tik elito.

Jei norite gaminti testosterono lygį arba bent išlaikyti ką jūs jau turite tiesiog po sveikai bus padaryti daugiau jums nei kas nors kitas, – tai, trumpas švirkščiamųjų pagrindinis anaboliniai androgeninį steroidų testosterono tai yra gana daug tik pasirinkimas.

Taip, tai verta ir labai taip, bet jums reikia turėti supratimą. Suprasti, kaip padidinti jūsų mityba su savo kasdieniame gyvenime ir pamatyti savo testosterono lygį geriau nei jūsų draugai.

Spauskite čia Norėdami pirkti testosterono papildymas