Kadınlar Için Testosteron

Hem tıp alanında hem de performans arttırmak, en tabu konu başlıkları biridir; Kadınlar için testosteron tabii ki konuşuyoruz ve tabu doğa mantıklı; ne de olsa, birincil erkeklik hormonu testosteron olduğunu ve aynı zamanda bir anabolik androjenik steroid olduğunu.

Bu anlamına gelmez tüm doğru korkulacak bir hormon olan bu olgu testosteron kadın için büyük ölçüde zarar erkekler gibi büyük bir önemi olmadan, iken.

Kadınlar için tedavi edici testosteron uygulamak için en yaygın nedeni düşük seviyelerde çalarken birçok kadın ile performans geliştirme veya amaç için ek en azından testosteron türevleri.

Kadınlar için tedavi testosteron konuşma sırasında biz tabii ki yüksek düzeyleri ve düzeyleri düşük seviyelerde görünmesini olumsuz özellikleri neden olabilir anlamda yıkıcı olmayabilir çok yüksek, zaman konuşuyoruz.

testosteron takviyesi almak için burayı tıklayın

Kadınlar için testosteron

Steroid hormonlar gelince gerçeği öğrenmeye çalışırken ne yazık ki bu kez bulunması çok zor; testosteron çok önemli olduğu gibi bu kez sadece ailesine ait hormonlar nedeniyle bir duygusal anlamda ele alınmıştır.

Varken birçok söylence ve düpedüz yalan anabolik steroidler ile ilgili genel olarak, ne zaman testosteron için orada pek yalan de performans arttırmak ve doğal üretim kadın hissediyorum ve çok gülünç doğa kez konuşuyoruz. Kadınlar testosteron kadın olmazsa olmaz, hormon olarak sadece bir adam yapar ama bu büyük ölçüde yanlış ihtiyaçları var.

Biz bazı en yaygın mitler ve testosteron ile ilgili yanlış kadınlar için almış ve sadece gerçeği ile yaptı. Bu yalanları çeşitli mesaj panoları ve Web siteleri gibi ilgili tartışmada anlaşma ve umarım en azından biraz düşünce ile yemek için sağlanan almış. Ise hala umut verici bir biçimde bu iyi bir başlangıç noktası olarak bulabilirsiniz bilgi için daha fazla olacak bulacaksınız.

testosteron takviyesi almak için burayı tıklayın

Mit: Kadınlar için testosteron saçma; Sadece östrojen ve progesteron ihtiyaçları var.

Gerçek: Hem erkek ve kadınların doğal testosteron; Ancak, erkekler doğal olarak yaklaşık on kat daha fazla, kendi üretim par olduğunu varsayarak üretmek.Ancak, her iki durumda da testosteron cinsel fonksiyon içinde önemli bir rol oynar; düşük düzeyine sahip kadınların libido, masif çöküyor yaşayacaksınız.

Düşük cinsel dürtü muzdarip olanlar gerçekten özellikle birçok diğer olumsuz etkileri düşük seviyelerde sahip olabilir, olarak göz önünde kadınlar için tedavi edici testosteron aramak gerekebilir: kas dokusu, depresyon ve şişman kazancı, kaybı, güç, enerji, kaybı, kaybı zayıflamış bağışıklık sistemi ve hatta bir konsantrasyon bazı durumlarda eksik.

Mit: kadınların menopoz ile gitmek en iyi progesteron ile ilave olarak hizmet vermektedir.

Gerçek: menopoz hormonu azalır kadar % 80 ve bazı durumlarda daha fazla neden olabilir testosteron, Menopoz tedavisi çoğu zaman bu. Bu yaşam içinde-ki bir nokta ise bir durgunluk testosteron kadınlar için bu dönemde olduğu gibi hiç bir kadının iç öz baş aşağı kapatılabilir daha daha önemli hale gelir.

Mit: Doğum kontrol hapı testosteron etkilemez, yalnızca yumurtalık etkiler.

Gerçek: Çoğu tüm doğum kontrol hapları testosteron, östrojen ve progesteron sınıfının tüm hormonal productions yok; Ne kadar özel olduğunuzu düşündüğünüz olursa olsun ortaya çıkar. Bu nedenle, doğum kontrol hapı kullanan kadınların şiddetle onların toplam hormon düzeyleri üzerinde bir göz tutmak için teşvik edilir ve kadınlar için testosteron düzeyleri terapötik düşersen kez son derece tavsiye edilir.

testosteron takviyesi almak için burayı tıklayın

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *