Kā Paaugstināt Testosterona?

Nav noslēpums, ja esat sportists, sporta žurkas, vai cilvēks, kas vienkārši grib izskatīties mazliet labāk augstākās var palielināt testosterona, labāk jums būs; galu galā, testosterons ir primārais anaboliskas hormons.

Kad mēs cenšamies paaugstināt testosterona pirmā lieta, kas bieži vien nāk prātā ir anabolisko steroīdu, kā tas ir viens no primāro lomu, bet ir faktiski daudzas lietas, mēs varam darīt, lai palielinātu testosterona bez regulāras injekcijas.

Nekļūdīsies, ja ir nepieciešams vai vēlme paaugstināt testosterona anabolisko steroīdu vienmēr ir labākais šajā-izteiksmes spējas, nekas cits būs pienācis tuvu, bet mēs varam dabiski sniegt nelielu pieauguma palielinājums, ja mēs sekojam noteiktiem principiem.

Tomēr lielajā shēmā lietas, kamēr šie pieteikumi būs izrādīties noderīgs, kur viņi tiešām spīdēt ir palīdzēt staving pie zemu testosterona; Nē, tas nav garantijas, bet ir ievērojami uzlabo jūsu izredzes.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos testosterona Papildinājums

Pieaugumu testosterona ar pārtiku

Jūs esat dzirdējuši Senais teiciens, nekas nav vairāk anaboliskas nekā pārtikas, un tas ir diezgan patiess; kad runa ir par izaugsmi un veiktspējas nekas zemes virsū var pārspēt vai aizstāt pārtikas.

Ka gaisma ir atsevišķiem pārtikas produktiem, kas ir pierādīts, ka pozitīva ietekme uz mūsu dabas testosterona līmeni, un daudzi pētījumi ir norādījušas, ka indivīdiem, kuri bieži vien patērē diētas bagāts šajos pārtikas produktos paaugstināt testosterona ražošanu. Pašu var teikt arī pretējā virzienā; ir pierādīts, ka dažos pārtikas produktos ir pretējs efekts un ja jūs mēģināt paaugstināt testosterona vai vismaz saglabāt to tie būs pārtikas produktus jūs vēlaties izvairīties.

Par personu, kurai ir veģetārietis šim nākamo daļu iespējams, būs daži diezgan skumji ziņas; Ja jūs meklējat, lai palielinātu testosterons caur pārtiku tu ēd jūs neesat gatavojas būt iespējai to darīt caur stilu veģetāro diētu. Nē, gaļa ir ne tikai pārtikas produktus, kas ļaus palielināt testosterona, bet lietas, piemēram, sarkanā gaļa un olas ir mūsu galvenais pieaugošo instrumenti.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos testosterona Papildinājums

Labāko pārtikas, lai palielinātu dabas testosterona ražošanu ietver:

  • Sarkanā gaļa
  • Veselas olas
  • Cūkgaļa
  • Lasis
  • NUTS & pākšaugi
  • Brokoļi (Turklāt ne tikai)
  • Kāposti (Turklāt ne tikai)
  • Ziedkāposti (Turklāt ne tikai)

No apskatot sarakstu iespējams maz saistītas ar holesterīnu, it sevišķi, ja mēs uzskatām, ka sarkanās gaļas un veselas olas ir mūsu divi primārie pārtikas avotiem. Neļaujiet jūsu sirds raizējas, ideja par šajos pārtikas produktos ir nedraudzīgs holesterīna līmeni ir sen pagājis un ne palielinās LDL līmeņiem; pieņemot, ka jūs esat neaptverot steiks un olas ar eļļu, sviests, siers milzīgas summas, utt.

Nākamais solis būs izvairīties no atsevišķiem pārtikas produktiem; Nē, mēs gribam saraksta tos ārā, vai jūs būtu lasīt nākamo trīs ar pusi nedēļas, bet mēs varam dot diezgan laba ideja. Piesātinātie tauki ir pierādīts, kaut kas jums ir nepieciešams paaugstināt testosterona, bet tas ir jānāk no pareizajā avotiem, piemēram, virs tā; tie piesātināto tauku, ko jūs saņemat par jūsu mīļākie ātrās ēdināšanas ķēde nav šādu tauku.

Tālāk, apstrādātiem pārtikas produktiem kopumā ir pierādījuši, ka šausminoši, kā tie ietekmē testosterona ražošanu, tā morālo no stāsts ir vienkārša; neēd, tik daudz un apturēt prom no pārstrādātas pārtikas; tas ir tiešām tik vienkārši, un nav daudz ko teikt.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos testosterona Papildinājums

Pieaugumu testosterona ar dzīvesveida izvēli

Tur ir trīs galvenie faktori, kas pārsniedz pārtikas produkti, kas var ievērojami ietekmēt mūsu testosterona līmenis; mūsu fiziskās aktivitātes līmenis, stresu un alkohola patēriņu, svarīgākais ir fiziskās aktivitātes. Vīriešiem, kuri ir aktīvāki nekā citi vīrieši dabiski uzturēt augstāku testosterona līmeni, un tas ir pierādīts, ka fiziskā slodze, visievērojamākā svara apmācību ievērojami palielināt testosterona ražošanu.

Indivīds, kurš vajadzības vai vēlmes palielināt testosterona ražošanu sākuma regulāri un regulāro treniņu rutīnas būtu viens no pirmā darba pasūtījumus.

Stress un spirtu; mums ir uzsvērt mūsu dzīvē, un tāpēc mēs dzeram, lai mazinātu slodzi vēl alkohola ir pierādīts viens viskaitīgākie lietas uz šīs zemes, lai testosterona ražošanu, ja tas tiek lietots regulāri; ne tikai nav to bojājumu ražošana, bet tā veicina tauku pastiprinājumu un iznīcina muskuļu audu.

Tomēr atbildīga alkohola patēriņš ir vienkārša lieta, lai kontrolētu tā kā stress, var būt nedaudz sarežģīta. Nenozīmē vienkārši stresa raizes vai skar; kaut kas ir liela nozīme, mēs esam vairāk saistīta ar fiziskas slodzes, trūkums miega un atpūtas un fizisko spriedzi, ko var izraisīt tikai šīs lietas.

Kad mūsu ķermenis ir stresa mums galu galā atbrīvojot stresa hormoni, kas pazīstama kā glikokortikoīda steroīdi lielākiem apjomiem valsts un, ja jūs mēģināt paaugstināt testosterona tas būs nepareizā virzienā.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos testosterona Papildinājums

Secinājums

Bottom line ir vienkārša; nekas maģisks par palielinot testosterona līmenis, nav noslēpums jums nav teicis, nav īpašas treniņu vai slēpto noslēpumu tikai elites zināt par.

Ja vēlaties ražot augstāks testosterona līmenis vai vismaz saglabāt to, kas jums jau ir vienkārši pēc veselīga dzīvesveida darīs jums vairāk nekā jebkas cits, jo fakts, īss injicēšanas primāro anaboliskas androgēnas steroīdu testosterona, tas ir diezgan daudz tikai vērtīgi opcija.

Jā, tas ir vērtīgs un ļoti daudz so, bet jums ir izpratne. Saprast, kā maksimizēt savu uzturu ar savu ikdienas dzīvi un redzēt jūsu testosterona līmeni, kas ir pārāks par visiem saviem draugiem.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos testosterona Papildinājums

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *