» » Jak Zwiększyć Testosteron?

Jak Zwiększyć Testosteron?

Jak Zwiększyć Testosteron?Nie jest tajemnicą, jeśli jesteś sportowcem, szczur siłowni lub kogoś, kto po prostu chce wyglądać trochę lepiej wyższe można zwiększyć testosteronu, tym lepiej będziesz; po tym wszystkim Testosteron jest podstawowym hormonem anabolicznym.

Kiedy staramy się zwiększyć Testosteron pierwszą rzeczą, którą często przychodzi do głowy jest sterydów anabolicznych, ponieważ jest to jeden z podstawowych ról, ale rzeczywiście wiele rzeczy, które możemy zrobić, aby zwiększyć Testosteron oprócz regularnych zastrzyki.

Aby nie pomyłka, jeśli trzeba lub pragnie zwiększyć sterydów anabolicznych testosteronu będzie zawsze być Najlepsza w zakresie zdolności, nic przyjdzie, blisko, ale naturalnie zapewniamy niewielki wzrost przyrostowe, jeśli będziemy przestrzegać pewnych zasad.

Jednak w wielkim porządku rzeczy, podczas gdy aplikacje te okażą się przydatne gdzie naprawdę zabłysnąć jest pomaganie w ironia niski testosteron; nie ma gwarancji, ale w znacznie zwiększa szanse.

Kliknij tutaj, aby kupić suplement testosteronu

Wzrost testosteronu z jedzeniem

Słyszeliście stare powiedzenie, nic nie jest bardziej anaboliczny niż jedzenie i to jest bardzo prawdziwe; Jeśli chodzi o wzrost i wydajność nic na ziemi można pokonać lub zastąpić żywności.

W tym świetle istnieją pewne żywności, które okazały się mieć pozytywny wpływ na nasz poziom naturalnego testosteronu i liczne badania wykazały, że osoby, które zużywają diety bogate w te pokarmy często wzrost produkcji testosteronu. To samo można powiedzieć, w przeciwnym kierunku; niektóre pokarmy okazały się mieć odwrotny skutek i jeśli starasz się zwiększyć Testosteron lub przynajmniej utrzymać to będą one żywności, którą chcesz uniknąć.

Dla osoby, która jest wegetarianinem to następna część jest prawdopodobnie będzie się dość smutne wieści; Jeśli szukasz zwiększenie testosteronu poprzez żywności, którą jesz będziesz nie być w stanie to zrobić poprzez dietę wegetariańską stylu. Nie, mięsa są nie tylko żywności, które wzrosną testosteronu, ale rzeczy, takich jak czerwone mięso i jaja są nasze podstawowe narzędzia rosnące.

Kliknij tutaj, aby kupić suplement testosteronu
Najlepsze żywności na zwiększenie produkcji naturalnego testosteronu obejmują:

  • Czerwone mięso
  • Całe jaja
  • Wieprzowina
  • Łosoś
  • Orzechy i rośliny strączkowe
  • Brokuły (w dodatku, nie sam)
  • Kapusta (na dodatek, nie sam)
  • Kalafior (na dodatek, nie sam)
Patrząc na listę może być trochę zaniepokojona z cholesterolu, szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę, czerwone mięso i jaja do naszych dwóch źródeł podstawowej żywności. Nie pozwól sercu progu, idea tych środków spożywczych jest nieprzyjazny dla cholesterolu dawno minął i nie zwiększy poziom LDL; Zakładając, że nie jesteś obejmujące, stek i jaja, oleje, masła, ogromne ilości serów, itp.

Następnym krokiem będzie można uniknąć niektórych środków spożywczych; nie, chcemy, aby listy te się lub będą czytać następne tygodnie trzy i pół, ale możemy Ci całkiem dobry pomysł. Tłuszczów nasyconych, okazał się być coś trzeba zwiększyć testosteron, ale to musi pochodzić z prawej źródeł, takich jak te powyżej; tłuszczów nasyconych, dostajesz na swój ulubiony fast foody łańcuch nie jest taki tłusty.

Dalsze, przetworzonej żywności w ogóle okazały się być przerażające na jak wpływają one produkcję testosteronu więc Morał z tej historii jest proste; nie jeść tak dużo i z dala od żywności przetworzonej; to naprawdę takie proste i tam nie jest dużo więcej do powiedzenia.

Kliknij tutaj, aby kupić suplement testosteronu

Wzrost testosteronu z trybu życia

Istnieją trzy główne czynniki poza żywności, które mogą znacznie wpływać na nasz poziom testosteronu; naszej aktywności fizycznej poziom, stres i alkoholu konsumpcji, najważniejsze jest aktywność fizyczna. Mężczyźni, którzy są bardziej aktywni niż inni ludzie naturalnie utrzymać wyższy poziom testosteronu, i to zostało wykazane, że ćwiczenia fizyczne, przede wszystkim waga szkolenia znacznie zwiększyć produkcję testosteronu.

Dla osoby, która potrzebuje lub chce zwiększyć produkcję testosteronu początku rutynowych regularnych i regularnych ćwiczeń powinien być jednym z pierwszych zamówień na.

Stres i alkoholu; Mamy stresu w życiu i tak możemy pić do złagodzenia obciążenia jeszcze alkoholu okazały się być jednym z najbardziej szkodliwych rzeczy na tej ziemi do produkcji testosteronu, gdy spożywane regularnie; nie tylko czy to uszkodzenie produkcji, ale promuje odkładanie się tłuszczu i niszczy tkanki mięśniowej.

Jednak spożycie alkoholu odpowiedzialny jest rzeczą łatwą do kontroli stresu może być trochę trudne. Stres po prostu nie znaczy martwić lub dotyczą; Mimo że jest rola jesteśmy bardziej zainteresowani fizyczny stres, brak snu i odpoczynku i wysiłku fizycznego, który może być spowodowane tylko te rzeczy.

Kiedy nasz organizm jest w stanie stresu, który kończy się zwolnieniem większej ilości hormonów stresu, znany jako glikokortykosteroidów sterydy i jeśli starasz się zwiększyć Testosteron to będzie w złym kierunku.

Kliknij tutaj, aby kupić suplement testosteronu

Zawarcia

W dolnej linii jest proste; nie ma nic magicznego wzrost poziomu testosteronu, nie jest tajemnicą, co ci powiedziałam, istnieje specjalny trening lub ukrytą tajemnicę, tylko elity wiedzieć.

Jeśli chcesz produkować wyższego poziomu testosteronu lub przynajmniej utrzymać to, co już masz po prostu zdrowy styl życia zrobi więcej dla Ciebie niż cokolwiek innego, w rzeczywistości, krótki iniekcji podstawowy anabolicznych androgennych sterydów testosteronu, to jest dość dużo opcji tylko warto.

Tak, to warto i tak bardzo dużo, ale trzeba zrozumieć. Zrozumieć, jak zmaksymalizować Twoje odżywianie z codziennego życia i zobaczyć twój poziom testosteronu, lepiej niż znajomych.

Kliknij tutaj, aby kupić suplement testosteronu