» » Jak Zvýšit Testosteronu?

Jak Zvýšit Testosteronu?

Jak Zvýšit Testosteronu?Není žádným tajemstvím, pokud jste sportovec, krysa tělocvičně nebo někdo, kdo prostě chce vypadat o něco lépe vyšší můžete zvýšit testosteron, tím lépe se vám bude; Konec konců Testosteron je anabolický hormon primární.

Když se snažíme zvýšit Testosteron je první věc, která přijde na mysl, často anabolické steroidy, neboť to je jeden ze zásadních rolí, ale je ve skutečnosti mnoho věcí, co můžeme udělat pro zvýšení testosteronu kromě pravidelné injekce.

Nenechte se mýlit, je-li člověk potřebuje nebo chce zvýšit testosteron anabolické steroidy bude vždy být nejlepší-z hlediska schopností, nic jiného se nepřiblížil, ale přirozeně můžeme poskytnout malé přírůstkové zvýšení pokud budeme dodržovat určité zásady.

Však ve velkém schématu věcí, zatímco tyto aplikace ukáže být užitečné tam, kde opravdu svítí je pomáhat v zažehnala nízkou hladinu testosteronu; Ne, to není záruka, ale ve výrazně zvyšuje vaše šance.

Chcete-li koupit Testosteron Doplatek

Zvýšení testosteronu s jídlem

Jste slyšeli staré přísloví, není nic víc anabolické než jídlo a je to pravda; Když jde o růstu a výkonnosti nic na světě může porazit nebo nahradit jídlo.

V tom světle existují některé potraviny, které bylo prokázáno, že mají pozitivní vliv na naše přirozené hladiny testosteronu a mnohé studie ukázaly, že jedinci, kteří často konzumují diety bohaté na tyto potraviny zvýšit produkci testosteronu. Totéž lze říci v opačném směru. některé potraviny, bylo prokázáno, že mají opačný účinek a pokud se snažíte se zvýšit testosteron nebo alespoň udržení budou potraviny, které chcete se vyhnout.

Pro jednotlivce, který je vegetarián tato další část pravděpodobně bude velmi smutnou zprávu; Máte-li zájem na zvýšení testosteronu prostřednictvím potravin, které jíte nebudete mít možnost to udělat prostřednictvím vegetariánskou dietu stylu. Ne, maso, nejsou jen potraviny, které zvýší testosteronu, ale věci jako je červené maso a vejce jsou naše primární rostoucí nástroje.

Chcete-li koupit Testosteron Doplatek
Nejlepší potraviny pro zvýšení přirozené produkce testosteronu patří:

  • Červené maso
  • Celá vejce
  • Vepřové maso
  • Losos
  • Ořechy a luštěniny
  • Brokolice (kromě toho není sám)
  • Zelí (kromě toho není sám)
  • Květák (kromě toho není sám)
Z pohledu na seznam může být trochu zabývá cholesterolu, zejména když vezmeme v úvahu červené maso a celá vejce se naše dva hlavní potravinové zdroje. Nedovolte, aby vaše srdce strachy, myšlenka těchto potravin nepřátelský k cholesterolu již dávno uplynulo a ani se zvýší hladiny LDL; za předpokladu, že nejsou pokrývající váš steak a vejce s oleje, másla, obrovské množství sýrů, atd.

Dalším krokem bude se vyvarovat určitých jídel; Ne, chceme seznamu, kterou tato opatření, nebo by čtení pro příští tři a půl týdne, ale můžeme vám docela dobrý nápad. Nasycených tuků se ukázal být něco, co potřebujete zvýšit testosteron, ale potřebuje správné zdrojů jako jsou ty, které jsou výše uvedené; nasycených tuků, jakou máš na své oblíbené fast food řetězce není takový tuk.

Dále, zpracované potraviny obecně bylo prokázáno, že být děsivé na to, jak ovlivňují produkci testosteronu, takže ponaučení z příběhu je jednoduchý; Nechci jíst tolik a drž se dál od zpracovaných potravin; je to opravdu tak jednoduché a není mnohem víc co říct.

Chcete-li koupit Testosteron Doplatek

Zvýšení testosteronu s životního stylu

Existují tři hlavní faktory mimo potravin, které mohou výrazně ovlivnit naši hladiny testosteronu; naše fyzické aktivity úroveň, stres a alkoholu spotřeba, nejdůležitější je fyzické aktivity. Muži, kteří jsou aktivnější než jiní muži přirozeně udržuje vyšší hladinu testosteronu, a to bylo prokázáno, že fyzická cvičení, především hmotnost školení výrazně zvýšit produkci testosteronu.

Pro jednotlivce, který potřebuje nebo chce zvýšit začátek produkce testosteronu pravidelné a plánovaných cvičení rutiny by měla být jedním z první objednávky obchodu.

Stres a alkohol; Máme stres v našem životě a tak budeme pít na zmírnění zatížení ještě alkohol se ukázalo být jedním z nejvíce škodlivé věci na této zemi k produkci testosteronu, když byl spotřebován v pravidelných intervalech; Nejenže to poškodit produkce, ale podporuje ukládání tuku zisk a ničí svalové tkáně.

Odpovědná konzumace alkoholu je však snadná věc k řízení, že stres může být trochu složitější. Stres neznamená jednoduše strach nebo obavy; Ačkoli to je role jsme více zabývají fyzický stres, nedostatek spánku a odpočinku a fyzickou zátěž, která může být způsobena jen ty věci.

Když naše tělo je ve stavu stresu, kterou jsme nakonec uvolnění většího množství stresových hormonů, které jsou známé jako steroidy glukokortikoidu a pokud chcete zvýšit testosteron to špatným směrem.

Chcete-li koupit Testosteron Doplatek

Závěr

Rozhodujícím faktorem je jednoduchý; není nic magického zvýšení hladiny testosteronu, není žádným tajemstvím, co jste neřekl, neexistuje žádná speciální cvičení nebo skryté tajemství, co vědět jen elita.

Pokud budete chtít produkovat vyšší úroveň testosteronu nebo alespoň udržet to, co již máte prostě po zdravého životního stylu udělá pro vás víc než cokoli jiného, ve skutečnosti, nástřikem hlavní Anabolické androgenní steroidy testosteron, to je docela hodně vaší jedinou smysluplnou možností.

Ano, je to užitečné a velmi nadějné, ale je třeba mít pochopení. Pochopte, jak maximalizovat vaše výživa s váš každodenní život a vidět vaše hladina testosteronu lépe než přátelé.

Chcete-li koupit Testosteron Doplatek